فروشگاه اینترنتی بازار طلایی فروش تجهیزات آشپزخانه صنعتی،فست فود،تجهیزات رستوران صنعتی،کافی شاپ

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

09304761020پیام دوستی
میز کار استیل
بازدید امروز : 0
بازدید کــل : 0

میز کار استیل

موجود

قیمت ویژه 2,800,000 تومان

میز کار استیل

ما امروز میز کاری برای شما آورده ایم که لازمه هر محیط کاری مثل رستوران، کبابی، پیتزایی،  فست فود و غیره است. قطعا بدون وسایلی مثل میز کار ، سینک و چنین لوازمی کار پیش نمی رود شاید بتوان یک مدت کوتاهی را بدون وسیله سر کرد اما خب سرعت و هم چنین کیفیت کار شما به حدی پایین می آید که شما انجام ندادن آن را ترجیح می دهید.

اگر به کار بسته بندی مشغول هستید می توانید از این میز کار ها تهیه کنید و به کار خود سرعت و کیفیت ببخشید.  خیلی از افراد هستند که مواد غذایی،  میوه،  سبزی جات مشغول هستند و یا وسایل دیگری را بسته بندی می کنند که این میز کاری که امروز معرفی می کنیم مخصوص آن ها است.

این میز کار استیل طولی ۱۹۰ سانتی متری دارد و عرض آن نیز ۹۰ سانتی متر است. همان گونه که می دانید این اندازه حجم زیادی در اختیار شما قرار می دهد و شما کمبود فضا را احساس نمی کنید و با خیال راحت کار بسته بندی را انجام می دهید. چنان چه تا به این جای کار نظرتان به این میز کار جلب شده است در بخش های بعد نیز ما را همراهی کنید.

این میز کار گران است؟

متاسفانه به خاطر شرایط اقتصادی این روز ها خیلی از مواقع افراد تمایل به خرید چیزی را دارند اما همین که بحث قیمت به وسط می آید از خرید آن وسیله منصرف می شوند. اما باید این نکته را خدمتتان عرض کنیم که این میز کار یک وسیله ی ضروری برای کار شما است اصلا بدون این میز، کار شما شکل رسمی به خود نمی گیرد.

گاهی اوقات شکل و محیط کار در گرفتن سفارش نیز تاثیر گذار است زمانی که شما یک مغازه ی خالی داشته باشید هیچ کس به کار شما اعتماد نمی کند اما وقتی که وسیله ی کارتان تکمیل باشد افراد روی شما حساب دیگری باز می کنند پس شما باید برای خود میز کار تهیه کنید.

اصلا هم نگران نباشید زیرا قیمت این میز کار مناسب است و شما تنها با پرداخت ۲۸۰۰ می توانید صاحب آن شوید و در عرض چند روز پول این میز را درآورید.  دقت کنید که شما با کمک این میز کار را با سرعت بیش تری انجام می دهید و به مشتری تحویل می دهید پس به خاطر قیمت از آن نگذرید.

چگونه خرید خود را ثبت کنیم؟

اگر قصد خرید این میز کار را دارید می توانید به روش قبلی ادامه بدهید و به بازار بروید و آن را تهیه کنید اما خب بعد از آن کلی خسته می شوید و هم چنین کلی هزینه ی رفت و آمد داده اید و ریه ی خود را در این هوای آلوده آلوده کرده اید.

اما می توانید در خانه ی خود بمانید و از بودن در کنار عزیز های خود لذت ببرید و هم چنین در وقت و هزینه ی خود نیز صرفه جویی کنید. تنها کافی است که وارد سایت بازار طلایی شوید و میز کار های موجود در سایت را ببینید و در صورت تمایل ابعاد دلخواه خود را سفارش بدهید و منتظر بمانید تا در کوتاه ترین زمان ممکن میز کار خود را در محل کارتان تحویل بگیرید.

شایان به ذکر است که ما میز کار ها را به سراسر ایران ارسال می کنیم پس اگر ساکن تهران نیستید اصلا نگران نباشید زیرا ما در یک مدت کوتاه نیز این میز کار را برای شما ارسال می کنیم.  پس تعلل را کنار بگذارید و همین حالا نسبت به خرید این میز کار اقدام کنید.

مشخصه مقدار

نظرات کاربران

هیچ نظری ثبت نشده است

نظر خود را وارد کنید

1 2 3 4 5

برچسب ها

میز کار استیل
09304761020 پیام دوستی