فروشگاه اینترنتی بازار طلایی فروش تجهیزات آشپزخانه صنعتی،فست فود،تجهیزات رستوران صنعتی،کافی شاپ

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

09304761020پیام دوستی
میز کار استیل برش مواد
بازدید امروز : 0
بازدید کــل : 10

میز کار استیل برش مواد

موجود

قیمت ویژه 550,000 تومان

میز کار استیل برش مواد

میز کار برش مواد 

این میز کار که بر روی آن برش انواع مواد به کار می رود ، از لوازم کاربردی و تخصصی مورد نیاز در صنعت است . برش مواد باید بر روی سطوح صاف و کاملا بهداشتی صورت بگیرد .این سطح باید دارای طول و عرض و ارتفاعی باشد که متناسب با کاری که روی آن انجام می شود ، انجام کار را آسان تر نموده و انرژی کم تری مصرف شود و همراه با صرفه جویی در زمان باشد .

برای خرید میز کار استیل می توانید با مجموعه بازار طلایی در ارتباط باشید. 

میز کار برش مواد

مشخصات میز کار برش مواد 

 

این میز دارای طول هفتاد سانتی متر و عرض بیست سانتی متر و ارتفاع نود سانتی متر می باشد که به صورت مستطیل شکل طراحی شده است . اندازه میز به گونه ای است که در مکان مورد نظر در محیط های مختلف به راحتی جای خواهد گرفت و در رابطه با شغل مورد نظر ، بستگی به نوع مصرف کننده در ضخامت و اندازه های مختلفی ساخته می شوند که قیمت آن بر همین اساس برآورد می شود .

استفاده از این میز باعث راحتی در انجام امور مربوطه و افزایش عملکرد نیروی انسانی می شود .جنس این میز استیل است که دارای یک صفحه و چهار پایه چرخ دار می باشد .از مزایای استیل بودن این صفحه می شود اشاره کرد که ضد زنگ و ضد خش بوده ، در مقابل سه عامل مهم  محیطی که شامل آب ، رطوبت و گرما  مقاوم است و در تماس با مواد خوراکی یا شیمیایی با درصد قلیایی و اسیدی مختلف هیچ گونه واکنشی بین صفحه تماس و مواد صورت نمی گیرد و از همه مهم تر این که به راحتی قابل شست و شو می باشد .

متناسب با ضخامتی که در ورق استیل که برای ساخت صفحه به کار می رود به همان اندازه ، قدرت و تحمل وزن موادی که روی آن قرار می گیرند بالا می رود. این میز کار از اجزای اصلی در آماده سازی مواد و برش و مخلوط کردن آن ها است .مشاغل صنعتی بزرگ که با مواد سر و کار دارند با رعایت اصول بهداشتی و همچنین وسایل مورد نیاز و ضروری را که استاندارد باشند انتخاب می کنند .

 

استفاده در انواع مکان ها

وجود میز کار با این مشخصه در آشپزخانه های بزرگ و مراکز بزرگ صنعتی و اماکنی این نظیر بسیار حائز اهمیت می باشد، چرا که از لوازم ضروری در بخش تهیه و توزیع است و از استاندارد های لازم در اماکنی که رعایت نکات بهداشتی در آن از ملزومات است می باشد. میز دارای چهار پایه با ضخامت لازم جهت قرار گیری صفحه بر روی آن است .

قرار گیری چرخ ها در زیر پایه ها جهت جا به جایی آسان تر در هر محیط و با هر مسافتی باعث جلوگیری از اتلاف وقت و بدون نیاز به کمک فردی دیگر انجام می شود .این میز از تجهیزات مورد نیاز صنعت می باشد چرا که باعث تسهیل نمودن فرآیند انجام امور در محیط کار می شود .این میز بسته به نوع سفارش دهنده با ابعاد بزرگ تر یا کوچک تر و طبقات بیش تر ساخته می شود.

 

مشخصه مقدار
ابعاد طول 70 * عرض 20* ارتفاع 90
جنس رویه دستگاه عایق بندی 3 لایه
ضخامت پنج دهم
جنس پایه ها قوطی ضد زنگ 3 در 3

نظرات کاربران

هیچ نظری ثبت نشده است

نظر خود را وارد کنید

1 2 3 4 5

برچسب ها

09304761020 پیام دوستی