فروشگاه اینترنتی بازار طلایی فروش تجهیزات آشپزخانه صنعتی،فست فود،تجهیزات رستوران صنعتی،کافی شاپ

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

09304761020پیام دوستی
بازدید امروز : 0
بازدید کــل : 0

میز کار استیل سه طبقه

موجود

قیمت ویژه بدون قیمت

میز کار استیل سه طبقه

میز کار استیل سه طبقه

یکی از لوازم مورد نیاز  که بسیار مورد حائز اهمیت در جهت آماده سازی برای مواد اولیه در آشپزخانه ها می باشد و همچنین با وسایل مختلف در آشپزخانه از آن استفاده می شود، میز کار استیل سه طبقه است.

 این وسیله همانند دیگر تجهیزات آشپزخانه صنعتی و تجهیزات فست فود از جنس استیل ضد زنگ می باشد ،که بسیار مورد اهمیت است زیرا این مسئله باعث می شود تا از انتقال آلودگی و ایجاد هرگونه آلودگی در مواد غذایی و همچنین تجهیزات آشپزخانه جلوگیری کند، در واقع می‌توان گفت میز کار استیل سه طبقه با قفسه های مختلفی که در آن تعبیه شده است، علاوه بر بهداشتی بودند باید حتماً دارای فضای کاری مناسب جهت نگهداری مواد اولیه آشپزخانه ها باشد. یعنی باید بر اساس اصول استاندارد آشپزخانه های صنعتی تولید و تهیه گردد.

از این رو برای راه اندازی آشپزخانه صنعتی و راه اندازی فست فود به میزکار استیل نیاز می باشد. 

میز کار سه طبقه باید دارای استقامت و استحکام بالایی باشد، زیرا با توجه به مقدار حجم مواد اولیه در آشپزخانه های صنعتی استفاده می شود، نیز باید دارای استحکام و مقاومت لازم نسبت به نگهداری مواد را داشته باشد و همچنین باید از جنس مرغوبی در آن استفاده شود تا شستشوی آن و نظافت آن برای کاربران امری راحت باشد.

 میز کار استیل سه طبقه

کاربرد میز کار استیل سه طبقه 

میز کار استیل سه طبقه، تنها محدود به آشپزخانه های صنعتی نمی باشد بلکه در شیرینی پزی ها و یا همچنین نانوایی‌ها جهت نگهداری و یا پهن کردن خمیر از آن استفاده می‌شود ،همچنین می‌توان به کاربرد آن در رستوران های بزرگ، بیمارستانها و یا پادگان ها نیز اشاره نمود .

رویه ای میز دارای ابعاد مشخص و استاندارد می باشد. معمولاً استاندارد استفاده شده در  رویه میز ۶۰ در ۶۰ سانتیمتر می باشد که به وسیله یک تکه نئوپان و یا  استیل  به خوبی محکم و مقاوم می گردد ،که این امر باعث می‌شود رویه میز از مقاومت و استحکام خوبی برخوردار باشد.
در کنار این رویه نیز که باید از استحکام بالایی برخوردار باشد می‌توان به طبقات آن نیز اشاره نمود، معمولاً ابعاد طبقه ها از پروفیل‌های استیل است، که می‌تواند از استیل ضخیم یا استیل نازک استفاده شود. ابعاد طبقات  شامل ۲۰ در ۲۰ میلیمتر است که از استیل  تهیه  می شوند. همچنین دارای پایه هایی است که این پایه ها کاملاً قابل تنظیم با فضای کاری شما می باشد.

معمولا استانداردی که برای ارتفاع پایه ها در نظر گرفته می شود بین ۳ تا ۵ سانتیمتر است.

مشخصات فنی میز کار استیل سه طبقه

 همانطور که گفته شد برای ساخت این میز، نیز از استانداردهای اولیه استفاده میگردد. ابعاد میز معمولاً ۶۰ در ۶۰ سانتی‌متر می‌باشد و ارتفاع آن به صورت  کلی ۸۵ سانتیمتر است که مجهز به سه طبقه استیل می باشد،.
رویه نیز می‌تواند از ورق نئوپان استفاده شود یا می‌تواند از ورق استیل ضد خش و ضخیم و ضد زنگ و روکش دار استفاده شود که این کاملاً به نظر کاربر بستگی دارد .در واقع دو طبقه پایین میز با میله های استیل با کیفیت بسیار مناسب جهت قرارگیری هرگونه مواد یا ابزار و یا همچنین پهن کردن خمیر است، و بسیار مقاوم و محکم میباشد، برای این پایه ها از پروفیل های استیل ۴۰ در ۴۰ میلی متر استفاده می گردد.

 در صورتی که این میزان را بخواهیم برای نانوایی‌ها شیرینی پزی استفاده کنید از پایه هایی که قابل تنظیم باشد از آن استفاده می‌شود تا کاربر به راحتی بتواند میز کار را بر اساس نیاز خود تنظیم نماید.

قیمت میز کار استیل سه طبقه

در واقع می‌توان گفت قیمت میز کار کاملاً بستگی به نوع جنس به کار رفته در این محصول  داشته و بر این اساس محاسبه می گردد. و در صورتی که جنس بکار رفته در رویه میز کار نئوپان  باشد یا از استیل استفاده شده باشد و همچنین نکته قابل توجه اینکه از استیل ضخیم یا نازک استفاده شده است   همچنین به ارتفاع میز و ابعاد استفاده شده در آن بستگی دارد .

از طرفی پایه هایی که در آن استفاده شده است پایه ثابت است، یا پایه متغیر و قابل تنظیم باشد، تمامی این ها در محاسبه قیمت بسیار تاثیرگذار است. همچنین می توان گفت با در نظر گرفتن شرکت تولید کننده ،مجدداً در قیمت و محاسبه آن ما تفاوت قیمت را شاهد هستیم. ولی به صورت کلی پیشنهاد ما به شما میز کار استیل سه طبقه ای است، که کاملا مستحکم  و مقاوم باشد و همچنین از استیل مرغوب  در آن استفاده شده باشد .

 

مشخصه مقدار

نظرات کاربران

هیچ نظری ثبت نشده است

نظر خود را وارد کنید

1 2 3 4 5

برچسب ها

09304761020 پیام دوستی