فروشگاه اینترنتی بازار طلایی فروش تجهیزات آشپزخانه صنعتی،فست فود،تجهیزات رستوران صنعتی،کافی شاپ

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

09304761020پیام دوستی
بازدید امروز : 0
بازدید کــل : 2

میز کار کابینتی با کشو

موجود

قیمت ویژه بدون قیمت

میز کار کابینتی با کشو

میز کار کابینتی با کشو

میز کار کابینتی با کشو یکی از لوازم و تجهیزات آشپزخانه های صنعتی محسوب می شود. کابینت از جنس ورق استیل می باشد که بسیار برای رستوران ها و همچنین آشپزخانه های صنعتی مفید و موثر می باشد و دارای کیفیت بالایی به دلیل راحت تر شدن و رعایت اصول  بهداشتی کامل در آشپزخانه ها می باشد ،همچنین استفاده از ورق استیل و جنس بدنه تمام استیل کمک می‌کند تا کابینت ضد خش و ضد زنگ شود استفاده از ورق استیل در سطح میز و بدنه میز کار کابینتی با کشو موجب می گردد تا استانداردهای بهتری برای نظافت آشپزخانه در نظر گرفته شود، همچنین این ورقه های استیل در دو نوع ضد خش و خش دار می باشد.

میز کار استیل یکی از اصلی ترین تجهیزات آشپزخانه صنعتی و تجهیزات فست فود به حساب می آید. به همین علت امروزه در راه اندازی آشپزخانه صنعتی و راه اندازی فست فود از این وسیله بهره گرفته می شود. 

 

 میز کار کابینتی

ساخت میز کار کابینتی با کشو


استفاده از مواد اولیه و بهترین متریال و جنس درجه یک،یکی از استاندارد های استفاده شده در کابینت های صنعتی می باشد همچنین به دلیل راحت‌تر استفاده کردن و جهت نگهداری ظروف و وسایل پخت و پز و ابزار شسته شده می‌توان از این کابینت استفاده نمود . در واقع کابینت های آشپزخانه این  قابلیت  را دارند که بتوان بر اساس ابعاد دلخواه کاربران سایز آن  را تغییر داد و همچنین کیفیت قابل قبولی دارد و همچنین در اندازه ها و ابعاد مشخص برای آشپزخانه های صنعتی  ساخته می‌شود و دارای کیفیت بالا و استقامت بالایی می باشد.

 

کاربرد میز کار کابینتی با کشو


کابینت های آشپزخانه می توانند دارای  سینک  باشند، یعنی شما می‌توانید بر اساس کارایی و کاربریتان درخواست اضافه نمودن سینک بر روی آنها با ابعاد مشخصی را به نمایید نصب بسیار دقیق و راحتی دارد و همچنین از طراحی هدفمند و متناسب با آشپزخانه و محل کار برخوردار است. معمولاً عمق این کابینت ها ۳۰ سانتیمتر می باشد.

 طراحی میز کار کابینتی با کشو کاملاً بر اساس ، استانداردهای مهندسی  اشپزخانه های صنعتی می باشد، زیرا با در نظر گرفتن وسایل و ابزار آشپزخانه و همچنین با در نظر گرفتن چربی هایی که مدام بر سطح لوازم آشپزخانه های صنعتی می‌نشیند و همچنین برخورداری از  آب برای تمیز کردن و نظافت این کابینت ها باید کاملاً دقیق ،مقاوم ،مستحکم و ضد زنگ و ضد خش طراحی شود. و از همه مهمتر اینکه، ابعادی متناسب با فضای کاری داشته باشد. و همچنین میز کاری که بتواند از آن برای خرد کردن انواع مواد غذایی و یا نگهداری لوازم آشپزخانه از آن بتوان استفاده  نمود.

 

 

ابعاد میز کار کابینتی با کشو

میز کار کابینتی با کشو می توانند در عرض های متفاوتی مانند ۴۰،۸۰ ،۱۲۰ سانتی متری و یا در ارتفاع ۷۰ و ۹۰ سانتی متری تهیه شوند و در اختیار مشتریان قرار گیرند .معمولاً اندازه و ارتفاع این کابینت ها بسته به فضای کاری دارد تا متناسب با آن تهیه شود

در صورت تقاضای مشتری این کابینت ها می توانند دارای پایه پاتروکی باشند، امکان اشغال فضای محدود را به همراه داشته باشند و دارایی ورقه های سبک و همچنین ضخیم به درخواست مشتری باشد.

 کابینت استیل صنعتی در بسیاری از شرکت‌ها و همچنین کارخانجات مورد استفاده قرار می گیرد هر جایی که مجهز به آشپزخانه برای طبخ غذا باشد ۱۰۰ درصد نیازمند داشتن یک میز کار کابینتی با کشو می باشد در بعضی از مواقع کاربران به درخواست خودشان سینک  را برای راحتی کار بر روی آنها سفارش ساده و تولید کننده آنها را بر روی کابینت ها تعبیه می نمایند.

میز کار کابینتی با کشو

 

کاربرد میز کار کابینتی با کشو


همانطور که گفته شد کابینت های صنعتی دارای بدنه استیل و ضخیم و میز کار استیل ضد خش و ضد زنگ می باشند و همچنین دارای ابعاد متغیر و متناسب با فضای کاری می باشد در نتیجه این کابینت ها با توجه به طراحی خاصی که دارند، تنها محدود به آشپزخانه های صنعتی نمی باشد و حتی در بخش بیمارستان ها رستوران ها و یا پادگان‌ها، سرویس های سلف  بهداشتی در آن  استفاده می‌شود .

نکته قابل توجه و مهم در استفاده از میز کار کابینتی با کشو در واقع نوع به کار رفته در بدنه و سطح میز کار می باشد. در صورتیکه کاربر بخواهد می‌تواند از استیل نازک و یا استیل ضخیم استفاده کند .همانطور که میدانید استیل ضخیم یکی از بهترین نوع صفحه و بدنه برای کار با میز کار کابینتی با کشو می باشد .

زیرا استقامت بیشتری را نسبت به استیل نازک دارد و باعث می‌شود تا میز کار شما از مقاومت بالاتری برخوردار باشد. همچنین استفاده از استیل خشدار، مات و براق و ضد زنگ یکی دیگر از المان هایی است که شما در هنگام خرید می توانید از آن ها استفاده کنید و نوع میز کار کابینتی با کشو خود را بر اساس آنها انتخاب نمایید.

مشخصه مقدار

نظرات کاربران

هیچ نظری ثبت نشده است

نظر خود را وارد کنید

1 2 3 4 5

برچسب ها

09304761020 پیام دوستی