فروشگاه اینترنتی بازار طلایی فروش تجهیزات آشپزخانه صنعتی،فست فود،تجهیزات رستوران صنعتی،کافی شاپ

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

09304761020پیام دوستی
سوسیس پرکن تجهیزات فست فودی و سوسیس ساز برقی صنعتی
بازدید امروز : 0
بازدید کــل : 11

سوسیس پرکن تجهیزات فست فودی و سوسیس ساز برقی صنعتی

ناموجود

قیمت ویژه بدون قیمت

سوسیس پرکن تجهیزات فست فودی و سوسیس ساز برقی صنعتی

معرفی سوسیس پرکن تجهیزات فست فودی

سوسیس یکی از غذاهایی است به آسانی آماده می‌شود و از محبوبیت زیادی برخوردار است. این غذا جزء غذاهای فست فودی به شمار می رود. سوسیس پر کن تجهیزات فست فودی همان طور که از نام آن مشخص است برای درست کردن سویس از آن استفاده می‌شود. از مخزنی استوانه‌ای شکل بهره می‌برد که مواد گوشتی به وسیله یک اهرم به طرف لوله‌ی خروجی هدایت می‌شود. سوسیس پرکن مغازه فست فود وسیله‌ای کارآمد برای فست فودی‌ها به حساب می‌آید زیرا عملکرد کاربران فست فودی بسیار افزایش می‌یابد و در زمان کم بهترین سوسیس را آماده و تحویل مشتری می‌دهند.

سوسیس پرکن تجهیزات فست فودی

از این دستگاه برای تهیه سوسیس استفاده می‌شود و به غیر از فست فودی‌ها که با کمک تجهیزات فست فود هم درست می کنند در غذاخوری‌ها، هتل‌ها، رستوران‌هاهای صنعتی گاهی در کنار تجهیزات آشپزخانه صنعتی و غیره بهره برده می‌شود. از هر نوع گوشتی اعم از سفید، قرمز و یا هردو می‌توانید برای سوسیس استفاده کنید. سوسیس پر کن بسیار مستحکم و با دوام بوده و احتیاجات مراکزی که به این دستگاه نیاز دارند را به راحتی برطرف می‌کند.

انواع سوسیس پرکن

  • سوسیس پرکن دستی تجهیزات فست فودی

این وسیله مشابه سوسیس پر کن صنعتی است با این تفاوت که این مورد با نیروی دست کار می‌کند ولی مورد برقی به وسیله نیروی برق کار می‌کند. ظرفیت این مدل 10 لیتر است  جنس بدنه‌ی آن از استیل استنلس است که مقاومت بالایی نسبت به زنگ زدگی دارد. سوسیس پرکن دستی تجهیزات فست فودی با کمک یک پدال کار می‌کند و با فشردن آن محتویات داخل مخزن به صورت رول گوشتی خارج می‌شود. 

  • سوسیس پرکن برقی تجهیزات فست فودی

سوسیس پرکن برقی از انرژی الکتریسته برای کار خود بهره می‌برد از یک موتور و هم‌چنین دکمه به جهت خاموش و روشن نمودن آن استفاده شده است. بقیه‌ی ویژگی‌های آن دقیقا مشابه مورد دستی است با این تفاوت که با فشار دادن دکمه روشن رول گوشت از دستگاه خارج می‌شود. از یک پیچ نیز برای تنظیم سرعت بهره گرفته شده است. از معایب دستگاه نبودن دفترچه‌ی راهنما برای نحوه‌ی استفاده از سوسیس پر کن است.

فیلم سوسیس ساز

کارشناسان شرکت بازار طلایی سعی می‌کنند تا با تهیه و ضبط فیلم نحوه استفاده از سوسیس پرکن تجهیزات فست فودی را به مشتری محترم آموزش بدهند هم‌چنین برای آشنایی بیشتر با این وسیله نیز می‌توانید با مراجعه به سایت بازار طلایی و دانلود فیلم‌های مربوط اقدام کنید.

خرید سوسیس پرکن تجهیزات فست فودی

در صورتی که شما یک مکان برای ارایه فست فود دارید لازم است برای ارایه‌ی یک سوسیس بی‌نظیر به مشتری این دستگاه را فراهم کنید تا خیلی سریع و با کیفیت بالا یک سوسیس خوشمزه را آماده کنید. حتی اگر یک رستوران دارید و قصد دارید تا به منوی غذاهایتان سوسیس و آن‌چه که با سوسیس تهیه می‌شود را اضافه کنید حتما باید برای خرید اقدام کنید. برای خرید سوسیس پر کن تجهیزات فست فودی می‌توانید به صورت حضوری به فروشگاه مراجعه و پس از دیدن محصول آن را خریداری نمایید و یا این‌که می‌توانید با مراجعه به سایت بازار طلایی و دیدن آنلاین دستگاه، آن را خریداری کنید.

مشخصه مقدار

نظرات کاربران

هیچ نظری ثبت نشده است

نظر خود را وارد کنید

1 2 3 4 5

برچسب ها

09304761020 پیام دوستی