فروشگاه اینترنتی بازار طلایی فروش تجهیزات آشپزخانه صنعتی،فست فود،تجهیزات رستوران صنعتی،کافی شاپ

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

09304761020پیام دوستی
سینک صنعتی تک لگنه تجهیزات فست فودی و سینک فست فود
بازدید امروز : 0
بازدید کــل : 21

سینک صنعتی تک لگنه تجهیزات فست فودی و سینک فست فود

موجود

قیمت ویژه بدون قیمت

سینک صنعتی تک لگنه تجهیزات فست فودی و سینک فست فود

معرفی سینک صنعتی تک لگنه تجهیزات فست فودی

از سینک صنعتی تک لگنه تجهیزات فست فودی برای شست‌و شوی انواع ظروف، چاقو، ملاقه، لوازم ریز آشپزی و هم چنین در تجهیزات آشپزخانه صنعتی  و سایر موارد استفاده می‌شود هم‌چنین می‌توان به شستن مواد اولیه‌ی غذا مثل: گوشت، مرغ، سبزیجات، صیفی‌جات و غیره می‌توان از آن بهره برد حجم موادی که قرار است در سینک صنعتی تک لگنه تجهیزات فست فودی شسته شود زیاد است به همین دلیل از ورقه‌های ضخیم برای ساخت آن استفاده می‌شود. شما حتما به یک سینک صنعتی در آشپزخانه‌ی خود نیاز خواهید داشت اما در تجهیزات فست فود نوع استفاده از سینک کمی تفاوت دارد زیرا در آن به اندازه‌ی سایر آشپزخانه‌ها از سینک استفاده نمی‌شود اما وحود آن ضروری و لازم است.

مشخصات و ویژگی‌های سینک صنعتی تک لگنه تجهیزات فست فودی

  • جنس بدنه‌ی سینک کترینگ استیل استنلس نگیر 304 است تا در برابر رطوبت و زنگ زدگی مقاوم باشد.
  • ضخامت ورقه‌ی استیل سینک صنعتی متناسب با تحمل پذیرش وزن اجسام سنگین است از طرفی در برخورد با اجسام تیز نیز نباید تو رفتگی به وجود آید.
  • سینک‌های تجهیزات فست فودی در مقایسه با سینک‌های خانگی از عمق بیشتری بهره می‌برند.
  • از دو رویه پرسی و جوشی برای ساخت آن استفاده شده است.
  • اسکلت قوطی سینک صنعتی از استیل و اندازه آن 40*40 است
  • عمق سینک صنعتی 25 سانتی‌متر است.
  • سینک صنعتی تک لگنه دارای سینی در سمت چپ

انواع سینک صنعتی 

سینی این نوع سینک در سمت چپ قرار دارد. ابعاد این سینک 120*70 سانتی‌متر است و برای فست فودی‌ها، آشپزخانه‌ها، هتل‌ها، رستوران‌ها وغیره مناسب است. این نوع سینک محصول شرکت ترکیه‌ای است که از کیفیت مناسبی برخوردار است.

  • سینک صنعتی تک لگنه دارای سینی در سمت راست

سینی این نوع سینک در سمت راست قرار دارد. ابعاد این سینک 120*70 سانتی‌متر است و برای فست فودی‌ها، آشپزخانه‌ها، هتل‌ها، رستوران‌ها وغیره مناسب است. این نوع سینک محصول شرکت ترکیه‌ای است که از کیفیت مناسبی برخوردار است.

  • سینک صنعتی تک لگنه دایره‌ای

ابعاد این نوع سینک 40*50 است. برای فست فودی‌ها، آشپزخانه‌ها، هتل‌ها، رستوران‌ها وغیره مناسب است. این نوع سینک محصول شرکت ترکیه‌ای است که از کیفیت مناسبی برخوردار است.

فیلم سینک تجهیزات فست فودی

کارشناسان شرکت بازار طلایی همیشه بر خود می‌بینند تا از خصوصیات سینک صنعتی تک لگنه تجهیزات فست فودی خود، فیلم تهیه و ضبط کنند تا مشتریان محترم ضمن آشنایی با محصول، نحوه‌ی استفاده از آن را نیز آموزش ببینند به این منظور می‌توانید با مراجعه به سایت و دانلود فیلم‌های مربوط در این راستا گام بردارید.

خرید سینک تجهیزات فست فودی

شما برای آماده‌سازی سریع غذا، شست‌وشوی ظروف، شستن گوشت، مرغ، سبزیجات، صیفی‌جات و غیره حتما به یک سینک قدرتمند نیاز خواهید داشت از آن‌جایی که شما درفست فودیبه صورت مستمر به سینک نیاز خواهید داشت باید حتما در انتخاب سینک صنعتی برای فست فودی نهایت دقت و ظرافت را به خرج دهید و سینکی را انتخاب کنید تا افرادی که در فست فودی مشغول کار هستند از کار لذت برده و به راحتی خسته نشوند هم‌چنین باید توجه ویژه‌ای به حجم کارهایتان داشته باشید تا بتوانید سینک مناسب را انتخاب کنید. برای خرید سینک صنعتی تک لگنه می‌توانید به صورت حضوری با مراجعه به فروشگاه خرید خود را انجام دهید یا می‌توانید با مراجعه به سایت بازار طلایی به صورت آنلاین خرید خود را قطعی کنید.

مشخصه مقدار

نظرات کاربران

هیچ نظری ثبت نشده است

نظر خود را وارد کنید

1 2 3 4 5

برچسب ها

09304761020 پیام دوستی