فروشگاه اینترنتی بازار طلایی فروش تجهیزات آشپزخانه صنعتی،فست فود،تجهیزات رستوران صنعتی،کافی شاپ

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

میز کار ۱۲۰ ویترینی طرح طلایی و میز کار پیشخوان دار

09304761020پیام دوستی
میز کار ۱۲۰ ویترینی طرح طلایی و میز کار پیشخوان دار
بازدید امروز : 0
بازدید کــل : 87

میز کار ۱۲۰ ویترینی طرح طلایی و میز کار پیشخوان دار

موجود

قیمت ویژه بدون قیمت

میز کار ۱۲۰ ویترینی طرح طلایی و میز کار پیشخوان دار

 

اگر می خواهید برای راه اندازی فست فود، راه اندازی رستوران تجهیزاتی را دست و پا کنید بهتر است از تجهیزات آشپزخانه صنعتی، تجهیزات رستوران و تجهیزات فست فود بهره ببرید که میز کار استیل نیز در ردیف و دسته بندی آن ها قرار می گیرد. میزکارها در انواع مختلفی ساخته و تولید شده اند که یکی از آن ها شامل میز کار 120 ویترینی طرح طلایی و میزکار پیشخوان دار می باشد.

توضیحات و کارایی

همان طور که می دانید میز کارها جز جدایی ناپذیری از وسایل پر کاربرد در رستوران ها و آشپزخانه های صنعتی می باشند. میزکار 120 ویترینی طرح طلایی و میزکار پیشخوان دار قابل ساخته شدن در انواع و سایزهای مختلفی می باشد که با توجه به سفارش خودتان طراحی می شوند.

این میزها از جنس استیل های ضدزنگ بوده که از ورق های یک میل تا 15.1 میل ساخته شده اند. این نوع از ورقه ها مورد تایید وزارت بهداشت می باشد و از مقاومت بالایی نیز برخوردار می باشد. این میزها را می توان به صورت یک طرفه یا دو طرفه نیز تولید کرد. ضخامت بالاتر باعث استحکام بیشتر می شود که آن را برای انواع کارهای صنعتی و سنگین مناسب کرده است.

میز کار ۱۲۰ ویترینی طرح طلایی و میز کار پیشخوان دار

میز کار، جز جدایی ناپذیر از همه انواع رستوران‌ها، جز تجهیزات فست فود و تجهیزات آشپزخانه صنعتی می باشد. میز کار صنعتی استیل آشپزخانه انواع و مدل های مختلف و با ابعاد سفارشی مورد نیاز آشپزخانه صنعتی ارائه می گردد.برخلاف میزهای خانگی میز کار 120 ویترینی طرح طلایی باید مقاومت بالایی داشته باشند. در ساخت میز کار رستورانیو صنعتی معمولاً از ورق های 8/0میل تا یک میل و یا حتی 15/1 میل متری استفاده می ‌شود.

علاوه بر آن باید از جنس استیل بوده و ضد زنگ و ضد خش باشد.نکته ی دیگری که وجود دارد این است که  باید در ساخت میزهای صنعتی آشپزخانه از ورق های استیل استاندارد ضد زنگ استفاده شود، به این دلیل که تنهایی نوع از ورق ها مورد تایید وزارت بهداشت می باشد.هم چنین این میزها به صورت یک طرفه یا دو طرفه هم تولید می ‌شوند بنا بر درخواست مشتری این میزها بهصورت متفاوت طراحی و ساخته می‌ شوند.

میز کار آشپزخانه یکی از انواع میزکار استیل است که در آشپزخانه های صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد.میز کار های رستورانی در آشپزخانه های صنعتی با ضخامت بالاتری استفاده می شود و دلیل آن این است که مقاومت بالاتر و استحکام بیشتر، برای تحمل وزن ظرف های سنگینتر و تعداد بیشتری از حجم ظرف ها نیاز است.

 میز کار 120 ویترینی طرح طلایی

کاربردهای میز کار ویترینی طرح طلایی

  • یکی از پرکاربردترین وسایل و تجهیزات واحدهای آماده سازی، آشپزخانه های صنعتی، رستوران، کترینگ، فست فود، کافی شاپ، شیرینی پزی ها و... میز کار 120 ویترینی طرح طلایی می باشد.
  • میز کار استیل به واسطه مقاومت بسیار بالا و نیز به دلیل ساخت آن از ورق استیل که از نظر بهداشتی کاملاً مورد تأیید می باشد غالباً در واحد های صنعتی،تولیدی بهداشتی به منظور آماده سازی جهت پخت یا سرو مواد غذایی مورد استفاده قرار می گیرد.

میز کار استیل با ورق طلایی

میز کار ویترینی 120 طرح طلایی که دارای بدنه تمام استیل می باشد و هم چنین دارای شکل ظاهری بسیار زیبا می باشد.این نوع میز کار در رستوران ها ، هتل‌ ها، فست فود ها به خصوص سوپر مرغ ها، قصابی ها و پروتئینی ها و... به منظور زیبایی دکوراسیون و هم چنین کار روی آن استفاده می شود. طراحی بیرونی و زیبایی این محصول و در کنار آن، مقاومت صفحه رویه این محصول از ویژگی های آن می باشد.

 قیمت میز کار 120 ویترینی طرح طلایی

قیمت میز کار 120 ویترینی طرح طلایی صنعتی بسته به عوامل مختلفی است که از جمله می توان به سایز میز کار صنعتی، ضخامت میزکاری صنعتی، جنس میز کار صنعتی و... اشاره کرد.میز کار جهت کار در آشپزخانه صنعتی برای موارد مختلف فروش به صورت نو و دست دوم با قیمت خرید مناسبو کیفیت عالی و میز کاری در ابعاد و جنس ها و شکل های مختلفدر وب سایت بازار طلایی موجود می باشد.

شما می توانید به منظور تهیه بهترین نوع میز کار رستورانی خود متناسب با فضا و ابعاد مورد نظرتان با کارشناسان مربوطه در وبسایت بازار طلایی مشورت کنید و محصول مورد نظر خود را سفارش دهید.متخصصین و کارشناسان تولید لوازم صنعتی آشپزخانه در وب سایت بازار طلایی آماده تأمین وسایل آشپزخانه های صنعتی و رستورانی شما و یا چیدمان و تجهیز وراه اندازی رستوران،  آشپزخانه  و یا فست فود شما، متناسب با بودجه و نیاز شمابا بهترین متریال می باشد.

مشخصه مقدار

نظرات کاربران

هیچ نظری ثبت نشده است

نظر خود را وارد کنید

1 2 3 4 5

برچسب ها

09304761020 پیام دوستی