فروشگاه اینترنتی بازار طلایی فروش تجهیزات آشپزخانه صنعتی،فست فود،تجهیزات رستوران صنعتی،کافی شاپ

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

09304761020پیام دوستی
سرخ کن بغل چدنی استیک صنعتی و فر اغذیه کوچک ارزان pm 1
بازدید امروز : 0
بازدید کــل : 13

سرخ کن بغل چدنی استیک صنعتی و فر اغذیه کوچک ارزان pm 1

موجود

قیمت ویژه بدون قیمت

سرخ کن بغل چدنی استیک صنعتی و فر اغذیه کوچک ارزان pm 1

سرخ کن بغل چدنی استیک صنعتی و فراغذیه کوچک و ارزان :

سرخ کن صنعتی که یکی از اصلی ترین تجهیزات فست فود و تجهیزات آشپزخانه صنعتی می باشد، قادر است در طبخ غذا هم در زمان و هم در کیفیت آن مفید باشد به این خاطر است مورد توجه بسیاری از افرادی که در راه اندازی آشپزخانه صنعتی و راه اندازی فست فود فعالیت دارند مورد استفاده قرار گیرند و از آنجایی که در این قرن مشتریان برای وقت خود ارزش قائل هستند به ناچار بیشتر فست فودی ها و رستوران و هتل دار ها از این دستگاه صنعتی استفاده می نمایند .

سرخ کن بغل چدنی استیک صنعتی دارای یک سنگ به اندازه 30 ×33 سانتی متر می باشد و ضخامت آن 12 میلی متر است . مزیت این قطعه پخش کردن یکنواخت حرارت در تمام سنگ است که بتواند باعث مغز پخت شدن غذا گردد . و دارای یک گریل روغنی یا همان استیک چدنی در سمت راست است دستگاه است که برای طبخ انواع سوسیس ها و انواع هات داگ ها و.. کاربرد دارد . عملکرد این گریل به مانند سرخ کن است .

مشتریان با اطلاعات کافی و ورود به سایت بازار طلایی می توان آن را خریداری نمایند . با گرفتن مشاوره به صورت اینترنتی و دادن توضیحات کامل در مورد کاربرد و طرز استفاده از آن به وسیله کارشناسان می توان این دستگاه سرخ کن صنعتی را خریداری کرد .

معرفی دستگاه سرخ کن بغل چدنی استیک PM1

این روزها کمتر فردی پیدا می شود تا از فست فودهای بیرون استفاده نکند، وقتی از صبح تا شب در بیرون از منزل هستید برای فرار از گرسنگی لاجرم به سراغ فست فود می روید. اغلب فست فودی ها از تجهیزات فست فود و تجهیزات آشپزخانه صنعتی برای طبخ بهره می برند، این امر کار طبخ را آسان می کند. این سرخ کن بغل چدنی استیک با بدنه استیل بسیار بهداشتی و قابل شست و شو می باشد. ورقه ی استیل به کار برده شده در دستگاه PM1 نسبت به زنگ زدگی مقاوم بوده و ضخامت بالایی دارد.

این سرخ کن بغل استیک ارزان دستگاه کوچک ولی بسیار کارآمد است به دلیل وجو فضای کم در آشپزخانه های صنعتی و فست فودها از دستگاه فر اغذیه استفاده می شود. این محصول از شاسی کشی که از جنس آهن می باشد تشکیل شده و از جنس بدنه ی استیل خشدار است. از شیرهای گازی استاندارد و مرغوب برای آن استفاده شده است می تواند به گاز کپسولی و یا شهری وصل شود.این دستگاه در فست فودی ها، ساندویچی ها، اغذیه فروشی ها، کنتاکی ها و غیره استفاده می شود.

ما احتیاج به دستگاهی داریم که دو منظوره باشد یعنی هم بتوان در آن مواردی را سرخ کرد و هم بتوان در آن مواردی را تفت داد. ما نیاز به این دستگاه و با این مشخصات داریم به دلیل گران بودن نمونه های خارجی و نمونه های داخلی و مقرون به صرفه نبودن آن ها، ما یک دستگاه کوچک اما ترکیبی و کاربردی را یکجا جمع کرده ایم تا بتواند انواع موارد را پخته و با کیفیت بالا تحویل مشتری بدهد. به طور مثال از قسمت سرخ کن می توانید برای سرخ کردن سیب زمینی، پیاز، بادمجان، ناگت، سوسیس، هات داگ، مرغ و تمامی موارد خوراکی را استفاده کنید.

گنجایش ظرف سرخ کن بغل چدنی استیک 10 لیتر است که می تواند با شیوه ای کاملا بهداشتی مواد خوراکی را سرخ کند. در زیر لگن سرخ کن بغل چدنی استیک یک خط شعله تعبیه شده که دمای آن قابل افزایش و یا کاهش است. در روی سرخ کن از یک توری به جهت جدا نمودن مواد خوراکی از روغن و آبکش کردن آن ها استفاده شده است. از دو آویز به جهت آویزان کردن توری به درب سرخ کن و گرفتن روغن اضافی آن بهره برده شده است.

دستگاه PM1  سرخ کن بغل چدنی و
در قسمت راست دستگاه فر اغذیه از یک سنگ با ابعاد 30*33 سانتی متر با ضخامت مناسب به قطر 12 میلی متر استفاده شده که می تواند حرارت را به طور یکنواخت در تمام سنگ پخش کند و باعث مغز پخت شدن مواردی مثل استیک شود.برای گریل روغنی و یا همان استیک چدنی که در سمت راست دستگاه قرار دارد برای طبخ انواع همبرگر، انواع استیک، سوسیس بندری،سوسیس بلغاری، سوسیس آلمانی، انواع هات داگ و موارد مشابه را گریل نمایید. این صفحه ی گریل می تواند مانند سرخ کن عمل کند. پیشنهاد می کنیم تا از این دستگاه خرید کنید.

فیلم دستگاه سرخ کن بغل چدنی استیک

کارشناسان ما سعی بر آن دارند تا مشتری با آگاهی و اطلاعات لازم محصول خود را انتخاب کند، برای این منظور تلاش های فراوانی انجام داده اند و فیلم سرخ کن بغل چدنی استیک را تهیه و در سایت فروشگاه درج کرده اند. پیشنهاد می کنیم تا با دانلود فیلم و تماشای آن بر آگاهی خود از این وسیله اقدام کنید.

خرید دستگاه PM1

اکنون که با این دستگاه و سرخ کن صنعتی رومیزی دو لنگه شعله برنردار  و سرخ کن صنعتی دولگنه پایه دارآشنا شدید دیگر نیازی به تردید نیست و برای انتخاب سرخ کن بغل چدنی استیک به کارشناسان مجرب ما اعتماد کنید. می توانید برای خرید به صورت حضوری اقدام کنید، یا به صورت اینترنتی و با مراجعه به سایت بازار طلایی خرید خود را انجام دهید.

 

مشخصه مقدار

نظرات کاربران

هیچ نظری ثبت نشده است

نظر خود را وارد کنید

1 2 3 4 5

09304761020 پیام دوستی