فروشگاه اینترنتی بازار طلایی فروش تجهیزات آشپزخانه صنعتی،فست فود،تجهیزات رستوران صنعتی،کافی شاپ

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

سینک و وان تک لگن 190 سانتی صنعتی برای شستشوی سبزیجات

09304761020پیام دوستی
سینک و وان تک لگن 190 سانتی صنعتی برای شستشوی سبزیجات
بازدید امروز : 0
بازدید کــل : 1

سینک و وان تک لگن 190 سانتی صنعتی برای شستشوی سبزیجات

موجود

قیمت ویژه بدون قیمت

سینک و وان تک لگن 190 سانتی صنعتی برای شستشوی سبزیجات

سینک و وان تک لگن 190 سانتی صنعتی برای شستشوی سبزیجات

سینک و وان تک لگن 190 سانتی صنعتی برای شستشوی سبزیجات، نوعی از سینک صنعتی پرکاربرد در بین تجهیزات رستوران، تجهیزات آشپزخانه صنعتی، تجهیزات فست فود و... می باشد. این سینک صنعتی و یا به عبارتی وان شستشو برای مصارف خانگی مناسب نبوده و قابل استفاده نمی باشد. اما برای راه اندازی رستوران ها، راه اندازی فست فود ها و یا راه اندازی آشپزخانه صنعتی وسیله ای کاملا مناسب و کاربردی می باشد که در بازار طلایی با بهترین کیفیت و قیمت عرضه می شود.

این آشپزخانه های بزرگ همیشه با حجم بالای کاری مواجه هستند و در نتیجه سرعت کار برای آن ها بسیار مهم می باشد. شستشوی ظروف، سبزیجات و مواد غذایی زمان زیادی می برد به ویژه به دلیل کمبود جا و فضای شستشو. سینک و وان تک لگن 190 سانتی صنعتی برای شستشوی سبزیجات، وسیله ای است که در این زمینه بسیار کاربردی بوده و باعث بالا بردن سرعت کاری و مانع از هدر رفتن زمان در این آشپزخانه ها می شود.

بیشترین کاربرد و استفاده ی این سینک برای شستشوی سبزیجات به مقدار زیاد و عمده می باشد و از این رو این سینک صنعتی برای فروشگاه های سبزی نیز کاربردی است. سبزی ها آلودگی و سموم زیادی را جذب خود می کنند و در نتیجه باید در هنگام شستشو کاملا در آب خیس خورده و سپس با دقت شسته شوند. سینک و وان تک لگن 190 سانتی صنعتی برای شستشوی سبزیجات، این امکان را به سادگی فراهم می کند.

 

 

 

معرفی سینک و وان تک لگن صنعتی و جنس و محل سینک و وان تک لگن صنعتی

یکی دیگر از دستگاه های که تصمیم گرفتیم راجبه آن با شما صحبت کنیم سینک تک لگن صنعتی می باشد، که از آن برای شست و شوی سبزیجات  و یا در تجهیزات فست فود استفاده می شود. بسیار پرکاربرد در تجهیزات آشپزخانه صنعتی و یا در منازل برای شست و شوی سبزیجات است. از این دستگاه برای شست و شوی سبزیجات مانند، میوه ها و هویج وکاهو و... استفاده می گردد. درادامه با ما همگام باشید تا شما را بیشتر با این دستگاه تک لگن صنعتی آشنا کنیم. سینک و وان استیل ضد زنگ ساخته شده است زیرا در تماس بسیاری با آب و رطوبت آن قرار دارد، ضخامت استیل به کار رفته در آن حدود 1 سانتی متر است. در زیر این دستگاه محلی برای خروج آب وجود دارد. دستگاه وان تک لگن صنعتی دارای در نمونه های پایه ثابت و پایه چرخدار ساخته می شود.

سینک و وان تک لگن

فیلم سینک و وان تگ لگن صنعتی

طرزاستفاده سینک و وان تگ لگن صنعتی بسیاروساده وراحت است که آشپز یا هر کاربری میتواند براحتی از آن استفاده کند ولی سایت بازار طلایی برای شما کاربرد گرامی وخوش سلیقه آموزشی را قرار داده است تا به آن مراجعه کرده و آن را تماشاکنید و تمام استفاده های که میشود از این وسیله کرد آگاه شده و یک استفاده کاملا کاربردی از آن کنید.

 

قیمت سینک و وان تک لگن صنعتی

سینک و وان تک لگن صنعتی معمولا دارای قیمت مناسبی هستند ولیکن به دلیل اینکه این محصول داری انواع متفاوتی است که با توجه به نیاز مشتری عرضه میشوند. جهت جلو گیری از سواستفاده ی برخی از فروشگاه های نا معتبر و واسطه گران فروش سود جو اطلاع از قیمت وان تک لگن صنعتی الزامی است. برای وان شستشوی سبزیجات از جنس استیل صنعتی باید به مرکز فروش معتبر و معروف مثل بازار طلایی مراجعه کرد تا یک خرید با قیمت مناسب و مطمئن داشته باشید.

سینک و وان تگ لگن صنعتی دست دوم

سینک و وان تگ لگن صنعتی دست دوم و کارکرده نسبتا قیمت ارزان تری نسبت به نوع دست اول آن دارد اما نمی توان کیفیت وبهداشت و سلامت کارکرد آن را تضمین کرد زیرا خریدار آن از طرزاستفاده ی کاربر قبلی از این وسیله بی خبر است.مابه شما پیشنهاد میکنیم باتوجه به اینکه این محصول قیمت زیادی ندارد به هیچ عنوان از نوع دست دوم آن استفاده نکنید و بهترین کیفیت را با مناسبترین قیمت در سایت بازار طلایی خریداری کنید.

خرید سینک و وان تک لگن صنعتی ازبازارطلایی

سینک و وان تک لگن صنعتی با قیمت درب کارخانه ازمراکز فروش مطمئنی همانند بازار طلایی امکان پذیر است. بازار طلایی دارای پیشینه ی بسیار قوی در به عرضه گذاشتن محصولات با قیمت مناسب و نشان استاندارد و نیز سلامت و کیفیت و کارکرد بدون نقص در طولانی مدت تضمین شده به مشتریان هستند و هم چنین خدمات پس از فروش ارزنده و کارت ضمانت نامه ی با اعتبار را در اختیار مشتریان خود قرار می دهد. روش خرید وان تک لگن صنعتی از این بازار به دو صورت حضوری و یا اینترنتی و آنلاین می تواند انجام بشود.که برای صرفه جلویی در مصرف زمان خرید آنلاین رابه شما پیشنهاد میدهیم تا محصول درب منزل یا محل کار(هرجایی که میخواهید )تحویل بگیرید.

 

 

مشخصه مقدار

نظرات کاربران

هیچ نظری ثبت نشده است

نظر خود را وارد کنید

1 2 3 4 5

09304761020 پیام دوستی