فروشگاه اینترنتی بازار طلایی فروش تجهیزات آشپزخانه صنعتی،فست فود،تجهیزات رستوران صنعتی،کافی شاپ

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

وان تک لگن پایه دار 150 سانتی و سینک صد و پنچ سانتی دارای پایه

09304761020پیام دوستی
وان تک لگن پایه دار 150 سانتی و سینک صد و پنچ سانتی دارای پایه
بازدید امروز : 0
بازدید کــل : 2

وان تک لگن پایه دار 150 سانتی و سینک صد و پنچ سانتی دارای پایه

موجود

قیمت ویژه بدون قیمت

وان تک لگن پایه دار 150 سانتی و سینک صد و پنچ سانتی دارای پایه

وان تک لگن پایه دار

وان تک لگن پایه دار که نوعی وان شستشو در بین تجهیزات آشپزخانه صنعتی، تجهیزات رستوران ها و تجهیزات فست فود ها می باشد، همانند بسیاری از وسایل راه اندازی رستوران، راه اندازی آشپزخانه صنعتی و راه اندازی فست فود با بهترین کیفیت در فروشگاه بازار طلایی عرضه می شود.

این وان دارای یک لگن و سینی ای کاربردی در کنار آن می باشد و به عنوان سینک صنعتی در آشپزخانه های کوچک مورد استفاده قرار می گیرد. این وان که دارای پایه های محکمی است، قادر به تحمل وزن های سنگین می باشد. وان تک لگن پایه دار، طبقه ای در قسمت زیرین خود دارد که برای قرار دادن اشیا کاملا مناسب می باشد و همین ویژگی سبب کاربردی تر شدن آن می شود.

این وان که در بازار طلایی عرضه می شود به صورت پرسی تولید شده و کاملا بدون دخالت دست می باشد. ابعاد استاندارد این وان به این صورت است که پایه هایی به طول 150 سانتی متر و سینکی به اندازه ی استاندارد 105 سانتی متر دارا است. اما به این نکته توجه کنید که این اندازه ها استاندارد بوده و شما می توانید اندازه دلخواه و مناسب خود را به راحتی به بازار طلایی سسفارش دهید.

 

 

 


معرفی وان تک لگن پایه دار و جنس وکاربرد وان تک لگن پایه دار


وان تک لگن پایه داربا پرس  ساخته شده و هیچ گونه دخالت دست و یا جوش در آن دیده نمی ‌شود. ابعاد این وان شستشوی پایه دار150سانتی متری و سینک 105 سانتی متری است رویه این سینک از استیل یک میل و ورق های استیل ۳در۴ تهیه شده است که بسیار مقاوم و قابل شستشو است که دلیل مجاورت با رطوبت ضدزنگ ساخته میشود. اسکلت ساخته شده برای وان استیل به قدری مقاوم بوده و سعی شده است که ضدضربه باشد تا شما بتوانید هر چیزی را روی این سینک بشویید و نگران خم شدن و یا شکستن این سینک نباشید.بنابراین وان تک لگن پایه دار در تجهیزات آشپزخانه صنعتی و تجهیزات فست فود کاربرد دارد. به دلیل صیقل داده شدن سطح وان تک لگن پایه دار شستن این وان کار بسیار راحتی و ساده ای است که از دست هرکسی برمیآید ومهمتر ازهمه مورد تایید وزارت بهداشت کشور قرار دارد در قسمت پشتی وان شستشوی طول ۱۵۰ سانتی متر یک لبه از اسدی قرار داده شده است جهت جلوگیری از ریختن آب در آن محل تعبیه شده است این وان دارای طبقه پایینی است که میتوانید ظرفهای بزرگ را پس از سشت و شو در آن مکان قرار دهید.همچنین پایه‌های این وان صنعتی پرسی به صورت پیچی عمل می کند و قابلیت تنظیم ارتفاع دارد
سینک استیل رویه جوشی ظرفشویی دو لگن، سینک دو لگنه رستورانی صنعتی پایه دار، سینک یک متری، سینک دست ساز، سینک ظرفشویی بدون سینی، سینک دو لگنه صنعتی ظرفشویی بدون سینی، سینک شستشوی سبزیجات، سینک پرستوران دو لگنه استیل صنعتی، وان شست و شوی سبزیجات و میوه یا وان استیل، سینک ظرفشویی با رویه پرسی، سینک ظرفشویی با رویه جوشی، سینک 3 لگن صنعتی 190 سانتی و سینک سه لگن صد و نود سانتی

 

فیلم وان تک لگن پایه دار

طرز عملکرد وان تک لگن پایه دار بسیار راحت بوده اما ما در این قسمت برای شما کاربران خوش سلیقه فروشگاه بازار طلایی فیلم آموزشی قرار داده ایم که با تماشای آن می توانید با تمام کاربرهای آن در مکان های مختلف آشنا شویدوپس از آشنایی کامل تمام استفاده های کاربردی را از این دستگاه کنید.

وان تک لگن پایه دار 150 سانتی

قیمت وان تک لگن پایه دار

قیمت وان تک لگن پایه دار در بازار با توجه به تقاضای بسیار زیاد آن، ونوع کاربردهای مختلش وهمچنین نوسانات بازار برخی از مراکز فروش با سواستفاده از نا آگاهی مشتریان از قیمت وان تک لگن پایه دار آن را با قیمتهایی بسیار متفاوت تر از آنچه که هست به فروش میرسانند.

وان تک لگن پایه دار دست دوم

وان تک لگن پایه دار دست دوم و کارکرده نسبتا قیمت ارزان تری نسبت به نوع دست اول آن دارد اما نمی توان کیفیت وبهداشت و سلامت کارکرد آن را تضمین کرد زیرا خریدار آن از طرزاستفاده ی کاربر قبلی از وان بی خبر است.مابه شما پیشنهاد میکنیم باتوجه به اینکه این محصول قیمت زیادی ندارد به هیچ عنوان از نوع دست دوم آن استفاده نکنید و بهترین کیفیت را با مناسبترین قیمت در سایت بازار طلایی خریداری کنید.

خرید وان تک لگن پایه دار از بازارطلایی

خرید وان تک لگن پایه دار به دو صورت حضوری در فروشگاه ما واقع در تهران و غیر حضوری (آنلاین از طریق سایت معتبر بازار طلایی) که این روش بکارتان سرعت و دقت میبخشید زیرا میتوانید با دقت و تدبر بیشتری محصول مورد نظر خود را انتخاب کنید و در سریع ترین زمان وان تک لگن پایه دار را به مقصد دلخواه شما میرسانیم.تمامی محصولات بازار طلایی دارای گارانتی معتبر میباشد و خرید محصول وان تک لگن پایه دار از طریق بازار طلایی هیچ هزینه ی پستی را برای مشتریان عزیز ندارد و تحویل آن کاملا رایگان و درب منزل و یا محل کار شما عزیزان می باشد.

مشخصه مقدار

نظرات کاربران

هیچ نظری ثبت نشده است

نظر خود را وارد کنید

1 2 3 4 5

09304761020 پیام دوستی