فروشگاه اینترنتی بازار طلایی فروش تجهیزات آشپزخانه صنعتی،فست فود،تجهیزات رستوران صنعتی،کافی شاپ

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

معرفی کباب پز170دهنه60بوتانی و کاربرد کباب پز بوتانی

09304761020پیام دوستی
معرفی کباب پز170دهنه60بوتانی و کاربرد کباب پز بوتانی
بازدید امروز : 0
بازدید کــل : 6

معرفی کباب پز170دهنه60بوتانی و کاربرد کباب پز بوتانی

ناموجود

قیمت ویژه بدون قیمت

معرفی کباب پز170دهنه60بوتانی و کاربرد کباب پز بوتانی

معرفی کباب پز170دهنه60بوتانی

ما اکنون در دنیایی قرار داریم که همه چیز در حال حاضر بسرعت درحال تغییر و پیشرفت است و مانیز نباید ازاین قافله جا بمانیم کباب پز170دهنه60بوتانی به شما کمک میکند تا سرعت وکفیفیت شما درتهیه مقدار زیادی کباب تغییرنکند.علاوه بر آن میشود انواع مختلف کباب ها را به وسیله این دستگاه تهیه کردنید و طعم خوشمزه و لذیذ آن را تجربه کنید. درست است که کار با کباب پز گازی طرح بوتان بسیار راحت و آسان است اما دقت در چند نکته مانند گرم کردن ابتدایی بر کیفیت کباب ها و کارایی دستگاه بسیار اثرگذار است پس بدور از هرگونه عجله و بی دقتی سعی کنید با حوصله کافی زمانی را به گرم کردن دستگاه اختصاص قرار دهید.و مهمتر از همه این کباب پز یک متری گازی پایه آهنی دهنه 40 سانتی متر جای زیادی را اشغال نمیکند.

جنس و محل کباب پز170دهنه60بوتانی

مناسب برای جگرکی ها، رستوران ها، کباب پزی ها و کاربردی در تجهیزات آشپزخانه صنعتی و تجهیزات فست فود است.پایه های کباب پز از جنس پروفیل آهن است. سینی کباب پز از ورق گالوانیزه می باشدکه براحتی قابل شست شو است پس از تمام کار سریعا اون را پاک کنید تا لکه آن بر رو یمعرفی کباب پز170دهنهنماند.

 

فیلم دستگاه کباب پز170دهنه60بوتانی

اصلا نگران چگونگی آغاز به کار و استفاده دقیق و کاربردی از دستگاه کباب پز170دهنه60بوتانی خود نباشید سایت بازارطلایی حتی پس ازفروش همراه شماست و فیلم آموزشی دقیق و کاملی را برای شما قرار داده حتی اگر پس از دیدن فیلم هم برایتان سوال پیش آمد کارشناسان و مشاوران مجرب و با تجربه با حوصله و صبر گام به گام همراه شما هستند.چه در مرحله خرید چه مراحل بعد.

قیمت کباب پز170دهنه60بوتانی

قیمت کباب پز170دهنه60بوتانی در بازار با توجه به تفاضای بسیار زیاد آن، وهمچنین نوسانات بازار برخی از مراکز فروش با سواستفاده از نا آگاهی مشتریان از قیمت کباب پز170دهنه60بوتانی آن را با قیمتهایی بسیار متفاوت تر از آنچه که هست به فروش میرسانند. به همین دلیل اگر قصد خرید کباب پز170دهنه60بوتانی با قیمتی ارزان وکیفیتی مطمئن و سالم را دارید ما به شما بازار طلایی  با آدرس www.bazartalaei.com پیشنهاد میکنیم

دستگاه کباب پز170دهنه60بوتانی دست دوم

با این که دستگاه کباب پز170دهنه60بوتانی دست دوم دارای قیمت ارزان تر است اما خریداری آن کار به صرفه ای نیست زیرا محصولات دست دوم بدون هیچ تضمینی برسلامتی آنها به فروش میرسند و ممکن است با گذشت مدت کوتاهی خراب شده و نیاز به هزینه ی زیادی برای تعمییر داشته باشید پس بهتر است همان ابتدا کالای سالم و بی نقصه خود را با بهترین هزینه(ا

مشخصه مقدار

نظرات کاربران

هیچ نظری ثبت نشده است

نظر خود را وارد کنید

1 2 3 4 5

09304761020 پیام دوستی