فروشگاه اینترنتی بازار طلایی فروش تجهیزات آشپزخانه صنعتی،فست فود،تجهیزات رستوران صنعتی،کافی شاپ

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

09304761020پیام دوستی
سبد سرخ کن 1/2 دسته لاتکس و توری سرخ کن سیب زمینی
بازدید امروز : 0
بازدید کــل : 0

سبد سرخ کن 1/2 دسته لاتکس و توری سرخ کن سیب زمینی

ناموجود

قیمت ویژه بدون قیمت

سبد سرخ کن 1/2 دسته لاتکس و توری سرخ کن سیب زمینی

 

یکی از تجهیزات مهم برای راه اندازی آشپزخانه صنعتی و راه اندازی فست فود وجود سبد سرخ کن صنعتی دسته لاتکس و توری سرخ کن سیب زمینی می باشد . امروزه با استفاده از تجهیزات آشپزخانه صنعتی و مدرن شدن این تجهیزات فست فود می توان غذا را به صورت های متفاوت زیادی پخت کرد . برای سرخ کردن غذا ما با روغن داغ سرو کار داریم . بنابراین لازم است که وسیله مطمین همانند این دستگاه در اختیار داشته باشیم که هم غذا را خوب سرخ می کنند و هم از لحاظ ایمنی مشکل ندارند . این وسیله هم برای سرخ کردن از جمله ، سیب زمینی مناسب است و هم می توان از آن با ایمنی کامل برای آبکش کردن برنج مورد استفاده قرار داد .

این دستگاه دچار پوسیدگی و زنگ زدگی نمی شود چون دارای مقاومت بالایی است که استیل این ویژگی را دارد .  زیرا بدنه توری سرخ کن از استیل است . به علت ضرورت داشتن سرخ کن در آشپزخانه صنعتی خرید این دستگاه در تهیه آن در بازار طلایی چه به صورت حضوری و یا به صورت اینترنتی بسیار آسان گردیده است .

و می توان مشتریان را برای خرید آن با قیمت مناسب راهنمایی نماید .

سبد سرخ کن 1/2 دسته لاتکس

برای طبخ غذا، روش های مختلفی وجود دارد، مانند آب پز کردن، سرخ کردن و ... . برای پخت غذا به هر یک از این روش ها ، وسایل مختلفی وجود دارد تا کار اشپزی را راحت کند.برای سرخ کردن غذا، چون پای روغن داغ در میان است، لازم است وسیله ای استفاده شود هم غذا را خوب سرخ کند و هم در هنگام کار کردن با آن، نگرانی از بابت پاشش روغن وجود نداشته باشد. یکی از این وسایل کاربردی برای این روش، سبد سرخ کن 1/2 دسته لاتکس می باشد. از این وسیله می توان هم برای سرخ کردن مواد غذایی از جمله سیب زمینی استفاده کرد و هم می توان به عنوان مثال برای آبکش کردن برنج به صورت کاملا ایمن و راحت استفاده کرد. حتی گاهی به عنوان سبد برای شستن میوه ها هم از آن استفاده کرد.

از این سبد توری سرخ کن صنعتی و یا سبد سرخ کن سیب زمینی می توان در هم در  تجهیزات آشپرخانه صنعتی استفاده کرد و در تجهیزات فست فود هم در منزل آن را به کار برد. به علت کاربرد فراوانی که این توری سرخکن دارد، در محیط های مختلفی می توان شاهد استفاده از آن بود.

جنس سبد سرخ کن 1/2 دسته لاتکس

به دلیل مقاومت بالایی که استیل در برابر تحمل شرایط دارد و مانند آهن دچار زنگ زدگی و پوسیدگی نمی شود و هم چنین استیل می تواند زیبایی خود را تا مدت ها حفظ کند، جنس بدنه توری سرخ کن از استیل می باشد. چون معمولا  این سبد توری سرخ کن با حرارت های بالا سروکار دارد، پس برای افزایش مقاومت این سرخ کن استفاده از جنس استیل برای آن بسیار منطقی است.این سبد سرخ کن 1/2 دسته لاتکس نیز دارای یک دسته می باشد که مقاومت بالایی در برابر حرارت دارد و به راحتی داغ نمی شود. وجود این دسته باعث می شود که با خیال راحت با آن به کار بپردازید.

فیلم سبد سرخ کن 1/2 دسته لاتکس

بخاطر اینکه راحت با این بسکت سرخ کن کار کنید و بدون هیچ مشکلی از مزایای وجود آن در محل کار استفاده کنید، ما فیلمی برای آموزش کارکردن با این توری سرخ کن صنعتی آماده کرده و در اختیار شما کاربران عزیز قرار داده ایم تا با اطمینان خاطر از روش کار با این وسیله اقدام به خرید سبد توری سرخ کن نمایید.

قیمت سبد سرخ کن یک دوم 

تفاوتی که فروشگاه بازار طلایی با دیگر فروشگاه ها برای شما ایجاد کرده است، آن است که وقتی به این سایت وارد می شوید و قصد می کنید که از ما خرید کند، هم از بابت قیمت اسوده خاطر هستید و هم از بابت کیفیت. این به نشانه احترامی است که ما برای خریداران محترم از بازار طلایی قائل شده ایم. قیمت سبد توری سرخ کن در بازارطلایی بسیار مناسب است و شما می توانید سبد سرخ کن 1/2دسته لاتکس را به صورت نو از ما درخواست کنید. 

خرید سبد سرخ کن 1/2 دسته لاتکس

برای خرید توری سرخ کن، کافی است فقط چند دقیقه وقت بگذارید و به راحتی می توانید با گشتن و جستجو کردن در فروشگاه ما، کالایی را که در نظر دارید با قیمتی بسیار مناسب خریداری کنید. توری سیب زمینی سرخ کن که از وسایل لازم و ضروری همراه با سرخ کن صنعتی است را به سادگی به صورت حضوری و اینترنتی خریداری نمایید. 

 

مشخصه مقدار

نظرات کاربران

هیچ نظری ثبت نشده است

نظر خود را وارد کنید

1 2 3 4 5

09304761020 پیام دوستی