فروشگاه اینترنتی بازار طلایی فروش تجهیزات آشپزخانه صنعتی،فست فود،تجهیزات رستوران صنعتی،کافی شاپ

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

میزکار۹۰*۱۹۰نگیر یا میز نگیر استیل صنعتی

09304761020پیام دوستی
بازدید امروز : 0
بازدید کــل : 5

میزکار۹۰*۱۹۰نگیر یا میز نگیر استیل صنعتی

موجود

قیمت ویژه بدون قیمت

میزکار۹۰*۱۹۰نگیر یا میز نگیر استیل صنعتی

تجهیزات آشپزخانه صنعتی، تجهیزات رستوران و تجهیزات فست فود از جمله تجهیزات کاربردی هستند که برای راه‌ اندازی رستوران و راه اندازی فست فود مناسب می باشند. یکی از این تجهیزات کاربردی که در ردیف این موارد قرار می گیرد میز کار استیل می باشد که دارای مدل های مختلف بوده و در کاربردهای گوناگونی مصرف می شود. میز کار 90*190 نگیر یا میز نگیر استیل صنعتی یکی از این نمونه ها خواهد بود که می تواند انتخاب مناسبی برای کار شما باشد.

مشخصات و کارایی

اگر صاحب یک رستوران بزرگ هستید یا یک آشپزخانه صنعتی راه انداخته اید یا حتی  دارای یک مغازه مرغ و ماهی و سبزی فروشی هستید برای کارهای تان به یک میز کار 90*190 نگیر یا میز نجیر استیل صنعتی احتیاج پیدا خواهید کرد. این میز از جنس استیل می باشد و دارای خاصیت نگیر و ضد زنگ است. در قسمت پشتی میز شاهد یک برآمدگی هستیم که باعث می شود از افتادن وسایل جلوگیری کند. پایه هایی که در این میز به کار رفته اند از پروفیل هستند و در ارتفاع استانداردی ساخته شده اند. تغییر این ارتفاع بسته به سفارش شما خواهد بود. خرید خود را از فروشگاه بازار طلایی انجام دهید تا یک خرید منحصر به فرد را تجربه کنید.

 

میزکار۹۰*۱۹۰نگیر

یکی از فعال ترین عضو های تجهیزات آشپزخانه صنعتی میز کار ۱۹۰ در ۹۰ می باشد به طوری که روی این میز می توان در آشپزخانه های صنعتی و حتی در تجهیزات فست فود مرغ، ماهی، سبزی، برنج و هر نوع مواد غذایی دیگر را تمیز کرد. این میز کار صنعتی از جنس استیل ساخته شده است که  نگیر می باشد. ورق طرح استیل به کار برده شده در میز کار استیل از ورقه های ۳۰۴ تهیه شده است که قابلیت شستشو و ضد زنگ بودن دارد. بنابراین با حضور میز کار شما می توانید در محل کار خود به آسانی تمامی کارها را انجام دهید از طرفی در قسمت پشتی میز کار حدود چند سانتیمتر میز به سمت بالا پیشروی دارد در صورت قرار دادن هر چیزی روی آن امکان ریختن و افتادن کم باشد. جنس پایه های میز کار نگیر تمام پروفیل است که در ارتفاع استانداردی ساخته می‌شود اما با توجه به نیاز مشتریان این ارتفاع قابلیت تغییر دارد.

انواع میز کار

میز کار با طول ۶۰ سانتی متر، میز کار با طول ۹۰ سانتیمتر، میز کار با طول ۱۹۰ سانتیمتر، میز کار با سه کشو، میز کار با دو کشو، میزکار مرغ فروشی، میز کار با پایه پاتروکی، میز کار لبه دار, میز کار داروسازی، میز کار با رویه استیل، میز کار با رویه پلی اتیلن، میزکار برنج پاک کن، میز کار با طول ۱۵۰سانتی متر،  میز کار دارای حفره، میز ماهی فروشی، میز استیل طرح شاهرخ، میز استیل طرح مکانیکی.

قیمت میز کار ۹۰*90

با توجه به نوسانات اخیر در فروشگاه های مختلف اکثر افراد تصمیم گرفته اند که خرید خود را از یک فروشگاه معتبر انجام دهند حال ما به این افراد فروشگاه بازار طلایی را معرفی می کنیم. بازار طلایی میزان قیمت میز کار صنعتی را با توجه به سایز و کاربرد آن مشخص نموده و در عین حال با وجود نوسانات فراوان در بازار فروش تجهیزات آشپزخانه ای کمترین و به صرفه ترین قیمت را برای میز کار استیل در نظر گرفته است بدین ترتیب کسانی که به دنبال میزکار ارزان قیمت هستند می توانند میز کار 90*190را از بازار طلایی بخواهند و با خرید مقرون به صرفه تجارت خود را آغاز کنند.

فیلم میزکار90*190

تا به امروز تمامی شما عزیزان میز را دیده و میشناسید اما ممکن است میز کار صنعتی را از نزدیک ندیده باشید و با آن آشنایی نداشته باشید اما بهتر است بدانید که میز کار آشپزخانه صنعتی هیچ تفاوتی با میز های معمولی از لحاظ ظاهری ندارد و تنها تفاوت در جنس و سایز این میز است به همین علت بازار طلایی فیلم میزکار90*190را در سایت خود به اشتراک گذاشته است تا علاقه مندان جهت آشنایی اولیه با این میز به سایت مراجعه نموده و فیلم را مشاهده کنند.

خرید اینترنتی از بازار طلایی

خرید میز کار 90*190سانتی متر به صورت اینترنتی از بازار طلایی مقدور است و کاربران می توانند در هر کجای ایران که هستند این میز را سفارش دهند از طرفی میز کار استیل صنعتی خود را درب منزل بدون صرف وقت اضافی دریافت کنند. البته از این مطلب غافل نشویم که میز کار به صورت حضوری نیز به فروش عزیزان میرسد. هم چنین می توانید از کارشناسان ما مشاوره تلفنی دریافت کرده و سپس اقدام به خرید نمایید. موضوع دیگری که مطرح است میزکار استیل دست دوم است که در بازار طلایی موجود می باشد.

مشخصه مقدار

نظرات کاربران

هیچ نظری ثبت نشده است

نظر خود را وارد کنید

1 2 3 4 5

09304761020 پیام دوستی