فروشگاه اینترنتی بازار طلایی فروش تجهیزات آشپزخانه صنعتی،فست فود،تجهیزات رستوران صنعتی،کافی شاپ

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

09304761020پیام دوستی
سرخ کن دو مخزن بی کرز مدل 8+8-  BM یا سرخ کن دو مخزن
بازدید امروز : 0
بازدید کــل : 1

سرخ کن دو مخزن بی کرز مدل 8+8- BM یا سرخ کن دو مخزن

موجود

قیمت ویژه بدون قیمت

سرخ کن دو مخزن بی کرز مدل 8+8- BM یا سرخ کن دو مخزن

سرخ کن دو مخزن بی کرز مدل 8+8-  BM 

سرخ کن دو مخزن بی کرز مدل 8+8-  BMهمان مدلBM-8As است اما این سری از سرخ کن بزرگ تر می باشد. این سرخ کن دو مخزن دارد که گنجایش هر کدام ۸ لیتر است به طوری که دو مخزن سرخ کن دو مخزن بی کرز ۱۶ لیتر گنجایش دارد خب قطعا این حجم از بازدهی مناسب استفادا در رستوران ها، غذا خوری ها و هتل های بزرگو در تجهیزات آشپزخانه صنعتی و تجهیزات فست فود می باشد جنس بدنه سرخ کن از استیل ضد زنگ بوده که باعث استحکام سرخ کن می شود و طبعا این جنس شست و شوی ان را راحت تر می کند.سرخ کن دو مخزن دو شیر برای تخلیه روغن این ۲ مخزن دارد که دیگر نیازی نیست هنگام خالی کردن روغن سرخ کن را برگردانید و برق مصرفی این سرخ کن برق شهری یا تک فاز است و طرز کار کردن با ان این گونه است که مخزن سرخ کن را پر از روغن می کنید و سپس مواد غذایی مورد نظر را درون سبد دسته دار می گذارید و هنگامی که روغن حسابی داغ شد سبد های حاوی مواد غذایی را درون روغن می گذارید با این حساب در زمان کوتاهی حجم بیشتری مواد خوراکی سرخ می کنید .

انواع سرخ کن

سرخ کن صنعتی سه لگن، سرخ کن صنعتی کابین دار، سرخ کن صنعتی برقی ۲ لگن ۸ لیتری با شیر تخلیه، سرخ کن صنعتی سه لگن کابین دار گازی، سرخ کن صنعتی برقی رومیزی ۲ لگن ۸ لیتری بدون شیر تخلیه، سرخ کن تحت فشاری هنی پنی سوخاری، سرخ کن صنعتی گازی تک لگن رو میزی، سرخ کن ۲ لگنه رومیزی گازی فست فود هات داگ، سرخ کن رستورانی فست فودی ۱۶ لیتری.

قیمت سرخ کن ۲ مخزن

همانطور که می دانید سرخ کن ها انواع و اقسام مختلفی دارد و قیمت این سرخ کن دو مخزن بی کرز متناسب با ویژگی های این سرخ کن است. قیمت سرخ کن دو مخزن  قطعا بسته به تعداد مخزن ها، اینکه سرت کن دارای سرخ کن باشد و یا خیر، حجم مخزن ها ک عوامل دیگر می باشد و اگر قیمت سرخ کن دو مخزن برای شما بالا باشد مطمئن باشید به کارایی ان می ارزد.

فیلم سرخ کن ۲مخزن

طرز کار کردن با سرخ کن دو مخزن این گونه است که شما مخزن ها را از روغن پر می کنید و وقتی دمای روغن به ۱۰۰ درجه رسید سبد های دسته دار حاوی مواد غذایی را درون روغن بگذارید و منتظر شوید غذایتان اماده شود حال دوستان و کارشناسان ما فیلم سرخ کن ۲ مخزن را  در سایت  اینترنتی در اختیار شما قرار داده اند که راحت تر با این سرخ کن کار کنید.

خرید اینترنتی از بازار طلایی

پیش از این همه ی خرید ها به صورت حضوری بود و اینکه باید وقت زیادی را برای پیدا کردن محصول مورد نظر صرف می کردید اما امروزه با خرید انلاین و از طریق سایت بازار طلایی شما می توانید  خرید سرخ کن دو مخزن را بدون هدر دادن وقت خود و یا هزینه های رفت و امد انجام دهید.

مشخصه مقدار

نظرات کاربران

هیچ نظری ثبت نشده است

نظر خود را وارد کنید

1 2 3 4 5

09304761020 پیام دوستی