فروشگاه اینترنتی بازار طلایی فروش تجهیزات آشپزخانه صنعتی،فست فود،تجهیزات رستوران صنعتی،کافی شاپ

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

09304761020پیام دوستی
سرخ کن برند الکتروکار مدلHF7040G یا سرخ کن الکتروکار
بازدید امروز : 0
بازدید کــل : 1

سرخ کن برند الکتروکار مدلHF7040G یا سرخ کن الکتروکار

موجود

قیمت ویژه بدون قیمت

سرخ کن برند الکتروکار مدلHF7040G یا سرخ کن الکتروکار

سرخ کن برند الکتروکار مدل Hf7040G  یا سرخ کن الکتروکار :

این دستگاه را می توان جزو تجهیزات آشپزخانه صنعتی در راه اندازی فست فود یا راه اندازی رستوران معرفی کرد.سرخ کن الکتروکار از نمونه های جالب توجه و با کیفیت سرخ کن صنعتی است . سرخ کن الکتروکار دارای ترموستات است و لگن دستگاه به صورت U شکل طراحی شده است .

 این امر برای تخلیه راحت روغن پیاده شده است گنجایش بالا و کیفیت در ساخت ، از سرخ کن الکتروکار محصولی درجه یک ساخته است که می تواند نیاز واحدهای مرتبط با سرخ کن را برطرف کند.

سرخ کردن در کمترین زمان و با بالاترین حرارت ، از ویژگیهای این  سرخ کن است . خرید این دستگاه باید با دقت کافی انجام گیرد که این امر در بازار طلایی قابل خریداری است  . چون خرید این دستگاه در بازار طلایی مناسب ترین قیمت را برای آن ارائه می دهد . از طرفی نیز این دستگاه از سوی مشاغل صنعتی تر تقاضای بیشتری دارد به ناچار باید در طراحی و تولید آن دقت بیشتری انجام گیرد . و به صورت اینترنتی انجام گیرد . تفاوت واضح  در انواع سرخ کن الکتروکار ظرفیت روغن برای سرخ کردن لحاظ می گردد .

 

سرخ کن برند الکتروکار مدلHF7040G

سرخ کن برند الکتروکار یکی از تجهیزات آشپزخانه صنعتی است که بسیار پر کاربرد می باشد و معمولاً در هتل ها و رستوران هاو در تجهیزات فست فود از این دستگاه استفاده می کنند. دستگاه سرخ کن الکترو کار توانایی نگه داشتن ۲۳ لیتر روغن را درون مخزن خود دارد که می توان با آن هر چیزی را که نیاز به سرخ شدن دارد در محیط کار سرخ کرد و به سرعت و دقت در کار شما کمک می کند. به طور کلی مخزن این دستگاه به صورت U شکل  تعبیه شده است که توانایی این را دارد که از سوختن روغن جلوگیری کند همچنین این شکل و شمایل برای مخزن باعث می شود که مواد مصرف شده راحت تر تخلیه شوند. همچنین این دستگاه دارای دو سبد می باشد که به صورت موازی در درون مخزن قرار می گیرند و هر آن چیزی را که نیاز به سرخ شدن دارد می توان در این سبد ها قرار داد و هنگامی که سرخ شدن پایان یافت با همان سبدها می توان خارج نمود. این سولقون با توجه به حجم مناسبی از روغن اما می‌توان گفت که چندان بزرگ نیست. این دستگاه دارای تنظیم درجه حرارت که معادل و میانگین بین ۱۰۰ تا ۱۹۰ درجه سانتیگراد می باشد و ترموستات داشتن این دستگاه از مزیت آن به شمار می آید. نمایشگر این دستگاه دیجیتالی می باشد و به طور کلی وزن خود دستگاه ۴۶ کیلوگرم است.

انواع سرخ کن

سرخ کن الکتروکار، سرخ کن براکس، سرخ کن ۱۰ لیتری، سرخ کن با مخزن ۲۰ لیتری، سرخ کن با مخزن ۲۳ لیتری، سرخ کن تک سبد، سرخ کن دو سبد، سرخ کن رومیزی، سرخ کن استیل ایستاده، سرخ کن بدون فر، سرخ کن با فر، سرخ کن چرخ دار، سرخ کن بدون چرخ از مدل های سرخ کن ها می باشند که تنوع در آنها بسیار زیاد است علاوه بر مدل های نامبرده شده مدل های دیگری نیز وجود دارند که در این قسمت تمامی آن ها را نمی توان نام برد.

قیمت سرخ کن الکتروکار

قیمت دستگاه سرخ کن الکترو کار با توجه به میزان توانایی مخزن و همچنین جنس آن بستگی دارد البته نباید از سایز دستگاه غافل شد چرا که هرچه دستگاه سایز بزرگ تری داشته باشد از قیمت بیشتری برخوردار است اما این قیمت بالا به صورتی نیست که هیچ کس نتواند آن را تهیه کند. با تمام این خصوصیات اگر به دنبال سرخ کن الکتروکار ارزان قیمت هستید باید مدل های سرخ کن دست دوم را مشاهده نمایید تا بتوانید در امر خرید تصمیم بهتری بگیرید.

فیلم سرخ کن الکتروکار

فیلم سرخ کن الکترو کار در وبسایت بازار طلایی قرار داده شده است و دلیل قرار گرفتن این فیلم در این سایت به این منظور نیست که کار کردن با سرخ کن مشکل است بلکه به منظور آشنایی و مشاهده مشتریان عزیز با این دستگاه می باشد که به مشتریان کمک میکند به تمامی سوال هایی که قبل از خرید دارند بتوانند به راحتی پاسخ دهند.

خرید اینترنتی از بازار طلایی

خرید اینترنتی از بازار طلایی یکی از مزایای فروش تجهیزات آشپزخانه های صنعتی از طرف فروشگاه بازار طلایی می باشد که صرفاً جهت راحتی کار مشتریان عزیز صورت پذیرفته است علاوه بر این مشتریان می توانند خرید سرخ کن الکترو کاررا به صورت حضوری نیز انجام دهد و از طرفی از کارشناسان بازار طلایی مشاوره های تلفنی دریافت کنند. از این نکته دور نشوید که خریدشما اگر به صورت حضوری و یا غیر حضوری باشد محصول شما شامل گارانتی و خدمات پس از فروش می‌شود.

مشخصه مقدار

نظرات کاربران

هیچ نظری ثبت نشده است

نظر خود را وارد کنید

1 2 3 4 5

09304761020 پیام دوستی