فروشگاه اینترنتی بازار طلایی فروش تجهیزات آشپزخانه صنعتی،فست فود،تجهیزات رستوران صنعتی،کافی شاپ

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

تنور نانوایی صنعتی رستورانی دهنه چهل سانتی متر

09304761020پیام دوستی
تنور نانوایی صنعتی رستورانی دهنه چهل سانتی متر
بازدید امروز : 0
بازدید کــل : 0

تنور نانوایی صنعتی رستورانی دهنه چهل سانتی متر

ناموجود

قیمت ویژه بدون قیمت

تنور نانوایی صنعتی رستورانی دهنه چهل سانتی متر

تنور نانوایی صنعتی رستورانی دهنه چهل سانتی متر

تنور نانوایی گازی یکی از تنور های مورد استفاده در  تجهیزات آشپزخانه صنعتی ، کبابی ها و رستوران های بزرگ و حتی در  تجهیزات فست فود است و در هر دور پخت حدوداً سه تا چهار نان را می پزد. از بدنه استیل ساخته شده است. از جایی که مردم بیشتر طرفدار نان‌های سنتی هستند علاقه زیادی به تنور های صنعتی نشان دادند.  این تنور صنعتی دارای پایه و چرخ است که به سهولت جابجا می شود. معمولاً تنورها در  نواحی غربی و شمال غربی ایران طرفداران بیشتری دارد چراکه مردم این منطقه به نان محلی علاقه زیاد دارند. قطر دهانه این تنور نانوایی ۴۰ سانتی متر می باشد که کار پخت را برای شما آسان می کند چرا که با دهانه ای کوچک و در عین حال استاندارد کار پخت نان داغ را انجام میدهد بدون اینکه ضرری برای شما داشته باشد. معمولاً تنور سنتی بیشتر در کبابی ها استفاده می شود چرا که اکثر ایرانیان دوست دارند کباب داغ را با نان داغ میل کنند. دیواره این تنور نان داغ  یعنی دیواره داخلی از گل تهیه شده که نان محلی را بسیار لذیذ میکند.

انواع تنور صنعتی

تنور گازی صنعتی، تنور نانوایی رستورانی، تنور صنعتی رستورانی دهنه ۴۰ سانتی متری، تنور گازی با دهنه ۴۰ سانتیمتر، تنور صنعتی گلی، تنور نان لواش داخل گلی، تنور نان لواش پزی با بدنه استیل، تنور گازی باغی، تنور چدن با دودکش گازی، تنور استیل بدون دودکش، ساج چدنی نانوایی. مدل های نام برده شده مدل هایی از انواع تنور های صنعتی در ایران می باشند که معمولاً سایز آنها با توجه به سفارش مشتریان تهیه می شود.

فیلم تنور نانوایی صنعتی رستورانی

کار کردن با تنور های صنعتی سنتی نه چندان آسان است و نه چندان سخت اما نیازمند به یک حرفه‌ ی واقعی میباشد چراکه اگر بدون حرفه باشید ممکن است دائماً آسیب ببینید. به دلیل اینکه خریداران تنور نانوایی صنعتی رستورانی کار کردن با این دستگاه را یاد بگیرند و همچنین مدل های مختلف این تنور نان پزی داغ را مشاهده کنند فیلم تنور نانوایی صنعتی رستورانی در وبسایت بازار طلایی قرار داده شده است تا کاربران گرامی بتوانند به راحتی این فیلم را مشاهده کنند.

قیمت تنور نانوایی صنعتی رستورانی

به طور کلی قیمت تنور نانوایی صنعتی رستورانی به دلیل اینکه این محصول ساخت کشور ایران است و تولید داخلی می باشد ارزان قیمت است و  متناسب با درآمد و بودجه هم وطنان گرامی در نظر گرفته می شود بدین ترتیب نگران تنور نانوایی گران قیمت نباشید چرا که ما در بازار طلایی به شما تنور نانوایی ارزان قیمت را ارائه میدهیم.

خرید اینترنتی از بازار طلایی

بازار طلایی روشی را به وجود آورده است تا مشتریان گرامی با صرف کمترین وقت و کمترین هزینه بتوانند خرید تنور نانوایی صنعتی رستورانی را انجام دهند. علاوه بر این بازار طلایی تمامی کارشناسان خود را  موظف دانسته که به صورت تلفنی به خریداران این فروشگاه مشاوره های رایگان دهند. علاوه بر این تنور نانوایی صنعتی رستورانی دسته دوم نیز در بازار طلایی موجود است هم چنین برای مدل تنور نو گارانتی یکساله و خدمات پس از فروش در نظر گرفته شده است.

مشخصه مقدار

نظرات کاربران

هیچ نظری ثبت نشده است

نظر خود را وارد کنید

1 2 3 4 5

09304761020 پیام دوستی