فروشگاه اینترنتی بازار طلایی فروش تجهیزات آشپزخانه صنعتی،فست فود،تجهیزات رستوران صنعتی،کافی شاپ

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

دستگاه تنور گازی نانوایی بدنه استیل داخل گلی

09304761020پیام دوستی
بازدید امروز : 0
بازدید کــل : 0

دستگاه تنور گازی نانوایی بدنه استیل داخل گلی

ناموجود

قیمت ویژه بدون قیمت

دستگاه تنور گازی نانوایی بدنه استیل داخل گلی

دستگاه تنور گازی نانوایی بدنه استیل داخل گلی

دستگاه تنور گازی نانوایی همانطور که مشخص است با گاز کار می کند این تنور نان داغ پز مورد استفاده در صنایع مختلف مثل سفره خانه ها، کبابی ها و جگرکی ها و در تجهیزات فست فود و تجهیزات آشپزخانه صنعتی قرار میگیرد. تنور استیل داخل گلی ظرفیت پخت ۳ تا ۴ نان را در هر دور پخت دارد. اگر به بدنه این دستگاه نگاه کنید از استیل تهیه شده است و بدنه داخلی از گل ساخته شده است که یکی از روش های پخت نان محلی است. این تنور استیل گازی دارای چرخ می باشد و کار حمل و نقل آن بسیار آسان است. سه تا چهار نان توسط این دستگاه پخته شده که هر کدام اندازه ۳۰سانتیمتری دارند. ابعاد این دستگاه نان پز شامل دور  دهانه چهل سانتی متری، طول ۸۰ سانتی متری، عرض ۸۰ سانتی متری و ارتفاع ۱۱۰ سانتی متر می باشد البته در اندازه های مختلف بنا به سلیقه مشتریان قابل سفارش می باشد. از لوازمی که معمولاً به همراه تنور نانوایی با بدنه استیل مورد نیاز نانوا قرار میگیرد میتوان به خمیر گیر، خمیر پهن کن و بالشتک نان پزی اشاره کرد.

انواع دستگاه تنور

تنور نانوایی گازی، تنور نانوایی با بدنه استیل، تنور گازی با دهانه ۴۰ سانتی متر، تنور نانوایی داخل گلی، دستگاه ساج چدنی نانوایی، دستگاه تنور نانوایی با دودکش، دستگاه نان لواش پز، دستگاه نان محلی پز استیل، تنور رستوران صنعتی، تنور گازی، تنور رستورانی و باغی، تنور کوره نان. تنور ها را معمولاً می توان از لحاظ سایز تغییر داد و مدل های کوچک تر و بزرگ تر تبدیل کرد اما تنور با دهانه ۴۰ سانتی متر یکی از استاندارد ترین تنور های صنعتی است.

قیمت دستگاه تنور گازی نانوایی

دستگاه تنور گازی نانوایی یکی از دستگاه های نان پز سنتی ساخت ایران میباشد که دارای  قیمت نسبتا به صرفه میباشد و خرید آن برای صنعت های مختلف بدون مشکل است. اما اگر عزیزان علاقه مند به دستگاه تنور گازی نیازمند به دستگاه تنور گازی ارزان قیمت هستند ما به آنها بازار طلایی را پیشنهاد می دهیم علاوه بر آن کسانی که به دنبال دستگاه تنور گازی نانوایی دست دوم هستند میتوانند این مدل را از بازار طلایی خریداری کنند.

خرید اینترنتی از بازار طلایی

از جایی که بازار طلایی هم یک فروشگاه اینترنتی است و هم یک فروشگاه حضوری بنابراین مشتریان این فروشگاه می توانند به هر روشی که راحت تر هستند خرید کنند. خرید دستگاه تنور گازی نانوایی با یک سال ضمانت و خدمات پس از فروش همراه است و مشتریان می توانند این مزایا را مستقیم از سازنده دستگاه تنور گازی تحویل بگیرند بدون هیچ گونه واسطه ای.

فیلم دستگاه تنور گازی نانوایی

فیلم دستگاه تنور گازی نانوایی در وبسایت بازار طلایی صرفاً جهت آموزش مشتریان عزیز و همچنین مشاهده این افراد از این دستگاه و آشنا شدن با جنس و ظاهر تنور صنعتی گازی قرار داده شده است که به مشتریان کمک میکند خرید بهتری انجام دهند البته با وجود مشاوره تلفنی کارشناسان بازار طلایی ممکن است جای هیچ گونه سوالی برای خریداران این دستگاه باقی نماند. دستگاه تنور گازی نانوایی با گاز کار میکند و جنس آن از استیل است و داخل این دستگاه گلی می باشد که باعث پخت بسیار آسان از نان محلی می شود و همچنین با ارزان ترین قیمت در بازار طلایی به فروش میرسد

مشخصه مقدار

نظرات کاربران

2 نظر ثبت شده است
  1. مهرداد 1399/07/20

    وقتی قیمت نیست ! نظر هم نمیشه داد برای خرید محصول اومدم اما هیچ قیمتی نبود حدعقل مقایسه کنم !

نظر خود را وارد کنید

1 2 3 4 5

09304761020 پیام دوستی