فروشگاه اینترنتی بازار طلایی فروش تجهیزات آشپزخانه صنعتی،فست فود،تجهیزات رستوران صنعتی،کافی شاپ

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

پاستاپز رو میزی استیل تک لگن دو سبده فست فودی

09304761020پیام دوستی
پاستاپز رو میزی استیل تک لگن دو سبده فست فودی
بازدید امروز : 0
بازدید کــل : 0

پاستاپز رو میزی استیل تک لگن دو سبده فست فودی

ناموجود

قیمت ویژه بدون قیمت

پاستاپز رو میزی استیل تک لگن دو سبده فست فودی

توضیح پاستاپز رو میزی استیل تک لگن دو سبد:

این روز ها همه از تغییر در عادت های غذایی مردم آگاه هستیم و همه این موضوع را به خوبی می دانیم که عادت ها و علایق مردم به غذا ها و تنوع آن ها نسبت به گذشته در گستره ی بیار وسیعی تغییر کرده است و هیچ کس نمی تواند این را انکار کند. به طور کلی فست فود ها و یک دسته از غذا هایی که به گونه ای وارداتی در نظر گرفته می شوند و خارج از فرهنگ ما ایرانی ها هستند توانسته اند جای خود را در منو و برنامه ی غذایی ما ایرانی ها باز کنند. پاستاپز رو میزی استیل تک یکی از دستگاه هایی است که در تهیه ی این دسته از غذا ها به ما کمک می کند.

هیچ کس نمی تواند علاقه ی اکثر مردم را به پاستا انکار کند چرا که این غذای لذیذ و دوست داشتنی به خوبی توانسته است جای خود را میان مردم باز کند. یکی از دلایلی که این غذا در بین همه گان اینقدر پر طرفدار است مغذی بودن آن در کنار طعم بسیار عالی این غذا است.امکان تهیه ی این غذا در خانه به آسانی وجود دارد اما بسیاری از مردم علاقه دارند این غذا را در کمترین زمان ممکن در بیرون از خانه تهیه کنند. به همین خاطر بسیاری از رستوران ها،نجهیزات فست فود وتجهیزات آشپزخانه صنعتی دست به تهیه دستگاه پاستاپز رو میزی استیل زده اند.

انواع پاستا پز:

پاستاپز رومیزی استیل تک تنها گونه از دستگاه های تهیه ی پاستا نیست و به خاطر محبوبیت بالای این غذا بسیاری از شکرت ها و برند ها دست به ساخت و عرضه ی دستگاه های مشابه پاستا پز رو میزی با اندازه ها و شکل های متفاوت زده اند مانند دستگاه پاستاپز برقی، دستگاه پاستا پز مبله، پاستا پز استیل گازی و ... . اما به طور کلی دو نوع از این دستگاه های پاستا پز وجود دارند که تفاوت آن ها بیشتر در اندازه ی پاستاپز می باشد. نوع اول به صورت یک قابلمه است و بیتر مصرف خانگی دارد اما نوع دوم برای استفاده در رستوران ها مورد استفاده قرار می گیرد و بزرگ تر است.

عملکرد پاستاپز رومیزی استیل تک:

پاستاپز رو میزی استیل تک دارای بدنه ای استیل است تا از مقاومت خوبی نسبت به شرایط بر خوردار باشد. سرویس پخت و پز استیل با گاز کار می کند و توانایی جوشاندن و طبخ مقدار زیادی مواد غذایی را به طور همزمان دارد. دستگاه دارای یک لگن است اما در این لگن دو یا سه سبد فلزی قرار گرفته اند که مواد غذایی درون این سبدها قرار می گیرند و با استفاده از انرژی گاز برای مصرف آماده می شوند. در کنار این موارد باید در نظر داشت که کیفیت سبدها به گونه ای است که خیال مصرف کنندگان از هر بابت راحت می شود.

فیلم پاستاپز رو میزی استیل:

همان طور که قبلا گفته شد پاستاپز رو میزی استیل تک دارای بدنه ای استیل است. لگن سرویس قابلمه استیل ایرانی در قسمت بالایی دستگاه قرار گرفته است و سبدهای مختلف با اندازه های متفاوت که بسته به نیاز مصرف کننده هستند درون لگن قرار می گیرند. مواد غذایی در این سبدها قرار می گیرد و حرارت از طریق سوختن انرژی گاز در بخش پایینی دستگاه پاستا پز صنعتی به بخش بالایی و لگن دستگاه منتقل می گردد تا مواد غذایی با جوشیدن در مدت زمان خاصی حاضر گردند.

قیمت پاستاپز رو میزی استیل:

قیمتی که برای پاستا پز رومیزی در نظر گرفته شده است به فاکتور ها و عوامل مختلفی بستگی دارد. یکی از این فاکتورها که در قیمت پاستاپز رو میزی استیل بسیار موثر است شرکت سازنده پاستا پز صنعتی است. با توجه به این که پاستا پز زرساب از فروش بسیار خوبی در بازار بهره می برد پس این انتظار نیز وجود دارد که شرکت های زیادی تحت برند خودشان دست به تولید این دستگاه در اندازه ها و سایزهای گوناگون بزنند.

همین امر باعث ده طیف گسترده ی قیمت برای این دستگاه پدید آید. البته باید گفت که پاستا پز دستی یا همان پاستا پز صنعتی در کنار مدل تک لگن از خانگی نیز بهره می برند که شبیه به قابلمه است و اندازه ی کوچکتری نسبت به مدل صنعتی خود دارد که همین باعث به وجود آمدن اختلاف قیمت شده است. این دستگاه دارای مدل دست دوم نیز می باشد و پاستاپز رو میزی استیل دست دوم بازار با قیمتی پایین تر از حالت عادی به آسانی یافت می شود.

خرید اینترنتی پاستاپز رو میزی استیل:

به خاطر فروش بالایی که محصولات غذایی در بین مردم دارند طبیعتا دستگاه های تهیه ی این محصولات از جمله پاستاپز رو میزی استیل نیز از فروش خوبی بهره می برند. پاستاپز رومیزی استیل تک لگن یکی از دستگاه هایی که این روزها در کنار محصولات دیگر سایت بازار طلایی به خوبی به فروش می رسد. بازار طلایی بخاطر متقاضیان زیاد پاستاپز، خرید پاستا پز تک لگن را با گارانتی معتبر و تحت برندی معتبر به صورت آنلاین و حضوری برای رفع نیاز کاربران و مصرف کنندگان ارائه می دهد.

مشخصه مقدار

نظرات کاربران

هیچ نظری ثبت نشده است

نظر خود را وارد کنید

1 2 3 4 5

09304761020 پیام دوستی