فروشگاه اینترنتی بازار طلایی فروش تجهیزات آشپزخانه صنعتی،فست فود،تجهیزات رستوران صنعتی،کافی شاپ

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

09304761020پیام دوستی
پاستا پز استیل گازی صنعتی ۶ سبده
بازدید امروز : 0
بازدید کــل : 5

پاستا پز استیل گازی صنعتی ۶ سبده

ناموجود

قیمت ویژه بدون قیمت

پاستا پز استیل گازی صنعتی ۶ سبده

معرفی پاستا پز استیل گازی

پاستا پز استیل گازی جز تجهیزات فست فود و اشپزخانه های صنعتی محسوب می شود. به صورت گازی، برقی، اتوماتیک و صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد که این ویژگی در پخته شدن پاستا تفاوتی ایجاد نمی کند‌. درتجهیزات اشپز خانه صنعتی ، رستوران ها، هتل ها و تجهیزات فست فود کاربرد دارد. دستگاه پاستا پز جهت پخت پیتزا استفاده می شود و بازخورد ان بسیار عالی است.

انواع پاستا درس کن صنعتی

نمونه های از پاستا پز با این نام ها شناخته شده اند: پاستا پز صنعتی شش سبده استیل گازی، پاستا پز یک لگن دو سبده رومیزی استیل، پاستا پز استیل گازی صنعتی ۶ سبده، پاستا پز برقی هشت لیتری چهار سبده، پاستا پز ایرانی مبله شش لگن، پاستا پز اتوماتیک، پاستا پز چهار سبد اتوماتیک، پاستا پز مبله هشت سبده.

ساختار پاستا پز استیل گازی

تولید کننده پاستا پز شش سبده دستگاه را مجهز به قطعات و تجهیزات خاصی کرده است. ساختار دستگاه پاستا ساز دارای ۶ سبد دسته دار جهت ابکشی پاستا، وان و شیر اب برای تخلیه می باشد، چهار پایه جهت استقرار در زیر ان نصب شده و قسمت فنی پاستا پز استیل گازی با ابعاد ۹۰*۸۰*۸۵ سانتی متر و اندازه هر کدام از سبد های ان ۱۷*۲۵*۳۲ سانتی متر می باشد.

جنس پاستا پز استیل گازی

جنس دستگاه پاستا پز استیل گازی از نوع استیل ساخته شده است. دارای دو شیر ورودی وخروجی اب که از جنس استیل تولید شده هم چنین وان دستگاه پاستا پز شش سبده نوین از نوع استیل ضد زنگ است. در نتیجه مشتری با یک دستگاه تمام استیل روبرو است که این یکی از بهترین ویژگی های محصول پاستاپز می باشد.

فیلم اموزشی پاستا پز استیل گازی

راهکار مشاهده فیلم اموزشی برای بالا بردن اگاهی نسبت به خرید دستگاه پاستا پز استیل گازی، فوق العاده ترین روشی است که بازار طلایی به مشتریان عرضه می کند. در فیلم اموزشی پاستا ساز گازی و برقی، کلیات و جزئیاتی در مورد دستگاه مورد نظر تهیه شده که توسط کارشناسان مجرب بررسی و در اختیار کاربران قرار می گیرد.

قیمت پاستا پز ۶ سبده استیل برقی

با کیفیت ترین دستگاه ها مانند (پاستا پز استیل گازی) با مناسب ترین قیمت ها در بازار طلایی یافت می شوند. مشتریان گاهی به خاطر صرف هزینه کمتر اقدام به خرید پاستا پز شش تایی دست دوم می کنند که در نهایت به خاطر بی کیفیتی  مجبور به پرداخت هزینه بیشتری جهت تعویض یا تعمیر دستگاه می شوند. در نتیجه بازار طلایی توصیه می کند که دستگاه های اصلی با قیمت واقعی را، فقط از همین بازار تهیه کنید.

خرید پاستا پز استیل گازی

فروش پاستا پز استیل گازی با بالاترین مزایا و ویژگی ها، به دو صورت اینترنتی و یا حضوری از بازارا طلایی انجام می گیرد. مشتریان با خریداری محصولات مورد نیاز خود از این بازار، از خدمات نمایندگی، ضمانت نامه و خدمات پس از فروش ان بهره مند می شوند و با سفارش دستگاه پاستا پز ۶ سبده ایرانی در سایت بازار طلایی در کوتاه ترین زمان محصول را تحویل بگیرند.

مشخصه مقدار

نظرات کاربران

هیچ نظری ثبت نشده است

نظر خود را وارد کنید

1 2 3 4 5

09304761020 پیام دوستی