فروشگاه اینترنتی بازار طلایی فروش تجهیزات آشپزخانه صنعتی،فست فود،تجهیزات رستوران صنعتی،کافی شاپ

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

پاستاپز ۴ سبد اتوماتیک یا پاستا پز ۴ سبده

09304761020پیام دوستی
پاستاپز ۴ سبد اتوماتیک یا پاستا پز ۴ سبده
بازدید امروز : 0
بازدید کــل : 0

پاستاپز ۴ سبد اتوماتیک یا پاستا پز ۴ سبده

ناموجود

قیمت ویژه بدون قیمت

پاستاپز ۴ سبد اتوماتیک یا پاستا پز ۴ سبده

معرفی پاستاپز ۴ سبد اتوماتیک

پاستاپز ۴ سبد اتوماتیک دستگاهی کارامد بوده و در اشپز خانه ی بیمارستان ها، در تجهیزات فست فود و تالار های پذیرایی و در تجهیزات آشپزخانه صنعتی قابل استفاده می باشد. به دو صورت برقی و گازی کاربرد دارد. به علت پر طرفدار بودن پاستا، دستگاه نیز متقاضیان زیادی جهت خرید و تهیه این غذای لذیذ دارد. کار با پاستا پز چهار سبده برقی و گازی بسیار ساده و اماده کردن پاستا در ان به سهولت انجام می گیرد.

انواع پاستاپز ۴ سبد صنعتی

دستگاه پاستاپز با نام ها و اشکال مختلفی معرفی شده که می توان به: (پاستاپز ایرانی، پاستاپز صنعتی، پاستاپز اتوماتیک چهار سبد، پاستاپز استیل گازی شش سبده، پاستاپز مبله هشت سبد، دستگاه پاستا پز ۱۰ سبده، پاستاپز برقی هشت لیتری ۴ سبد، پاستاپز ۴ سبد صنعتی) اشاره کرد که این دستگاه در نوع خود بی رقیب ترین می باشد.

ساختار پاستاپز ۴ سبد اتوماتیک

دستگاه پاستاپز ۴ سبد اتوماتیک ساختاری این چنین دارد: دارای بدنه محکم، یک لگن جهت نگه داری پاستا، تعدادی سبد برای ابکشی با ظرفیت یک کیلوگرم ، شیر ورودی و خروجی اب می باشد. هم چنین مشخصات ساختاری دستگاه پاستا پز را  ابعاد چند سانتی متری و اندازه سبد های متفاوت (وابسته به اندازه دستگاه) مشخص می کنند. سازنده دستگاه پاستاپز با طراحی خارق العاده، سهولت کار اشپز را برای تهیه پاستا در این دستگاه فراهم کرده است

جنس پاستاپز ۴ سبد اتوماتیک

جنس پاستاپز ۴ سبد اتوماتیک از نوع استیل می باشد که ضد زنگ و بسیار مقاوم بوده و در صورت استفاده طولانی مدت از دستگاه هیچ گونه اسیب و نقصی در ان بوجود نمی اید. پاستا درس کن چهار سبد جدید دارای یک وان از جنس استیل است که در مقابل رطوبت قوی بوده و زنگ نمی زند. هم چنین شیر های اب و سبدهای این دستگاه از جنس خوب و مناسبی ساخته شده اند.

فیلم اموزشی پاستاپز ۴ سبد اتوماتیک

فیلم اموزشی دستگاه پاستاپز گازی، در بازار طلایی موجود می باشد که توضیحاتی  به طور کامل و پر محتوی همراه با جزئیات در مورد دستگاه مورد نظر به مشتری ارائه می دهد. بنابراین کاربرانی که قصد خرید پاستاپز ۴ سبد اتوماتیک را دارند می توانند کلیپ ویدیوئی موجود در سایت بازار طلایی را مشاهده کنند و جهت خرید دستگاه خود اقدام کنند.

قیمت پاستاپز اتوماتیک ۴ سبد مبله

تولید کننده پاستاپز خانگی برقی دستگاه را به گونه ای ساخته که قیمت تعیین شده برای ان در بازار طلایی، متناسب با نوع دستگاه باشد و مصرف کننده با اطمینان از پرداخت نکردن هزینه اضافی ان را تهیه کند. قیمت پاستاپز ۴ سبد اتوماتیک اصلی و مناسب است بطوریکه که تمام مشتریان در بازار طلایی را به سمت خرید این دستگاه سوق می دهد.

خرید اینترنتی پاستاپز ۴ سبد اتوماتیک

خرید اینترنتی پاستاپز ۴ سبد اتوماتیک به این شکل است که مشتریان محترمی که قصد خرید این دستگاه را  دارند، می توانند با مراجعه  به قسمت خرید در سایت بازار طلایی سفارش دستگاه پاستا درس کن استیل صنعتی خود را ثبت کنند و بعد از گذشت مدت زمان کوتاهی ان را درب منزل خود دریافت کنند بدون اینکه هزینه اضافی پرداخت کنند.

مشخصه مقدار

نظرات کاربران

هیچ نظری ثبت نشده است

نظر خود را وارد کنید

1 2 3 4 5

09304761020 پیام دوستی