فروشگاه اینترنتی بازار طلایی فروش تجهیزات آشپزخانه صنعتی،فست فود،تجهیزات رستوران صنعتی،کافی شاپ

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

09304761020پیام دوستی
دستگاه فلافل زن اتوماتیک رومیزی ۱۰۰ تایی
بازدید امروز : 0
بازدید کــل : 0

دستگاه فلافل زن اتوماتیک رومیزی ۱۰۰ تایی

ناموجود

قیمت ویژه بدون قیمت

دستگاه فلافل زن اتوماتیک رومیزی ۱۰۰ تایی

دستگاه فلافل زن اتوماتیک رومیزی ۱۰۰ تایی

این دستگاه فلافل زن اتوماتیک که در دسته ی تجهیزات فست فود و تجهیزات آشپزخانه ی صنعتی قرار دارد بهداشتی ترین مدل در نوع فلافل زن ها است به صورتی که توانایی زدن فلافل را در یک دقیقه به میزان ۱۰۰ عدد دارد.این دستگاه فلافل ساز همواره به صورت اتوماتیک کار می کند و هیچ دخالت دستی در آن صورت نمی گیرد جنس دستگاه از موادی استفاده شده که کاملا قابل شستشو است و همین موضوع باعث بهداشتی بودن این دستگاه می شود. به طور کلی در یک ساعت این دستگاه چهار هزار و ۲۰۰ عدد فلافل را قالب می گیرد برق مورد استفاده شده در دستگاه فلافل زن رومیزی از نوع تک فاز و سه فاز است دارای موتور گیربکس دار است.

دارای تایمر جهت زمان گیری برای سرخ کردن فلافل است و علاوه بر آن به صورت اتوماتیک وار در صورت پر شدن سرخ کن روشن و یا خاموش می شود. این دستگاه فلافل ها را به صورت یکنواخت و یکدست با وزن یکسان سرخ می کند و باعث می شود که مشتری شما جلب فلافل های شما شود و در نتیجه سرعت کار شما را در ساندویچی ها بالا می برد. جنس دستگاه و قطعات دستگاه از استیل نگیر ساخته شده است. همچنین این دستگاه دارای چرخ است و به سهولت جابجا می شود .

فلافل زن ریلی اتوماتیک

دستگاه برقی فلافل زن

در سال های گذشته، جهت تهیه فلافل، در رستوران ها و.... با دست یا با قالب فلافل زن دستی، فلافل ها را سرخ می کردند، این کار دغدغه هایی چون خستگی آشپز و اتلاف وقت را در برداشت . با توجه به اینکه این سرخ کردنی، یکی از غذاهای خوشمزه و پر طرفدار است، بنابراین کارخانه های صنعتی در صدد تولید دستگاهی برقی و انوماتیک بر آمدند.
اکنون این دستگاه درانواع زیرعرضه میشوند.

  • دستگاه فلافل زن خانگی
  • دستگاه فلافل زن اتوماتیک
  • دستگاه فلافل زن رومیزی
  • دستگاه فلافل زن ریلی
  • دستگاه فلافل زن دستی

این دستگاه در تمام مدل ها از جمله مدل ( فلافل زن رومیزی)، شامل مزایا و ویژگی های فوق العاده ای میباشد. از جمله اینکه، جهت استفاده پرسنل زیاد و نیروی انسانی بسیار ماهر نیاز ندارد. در تمام رستوران ها، فست فودی ها، آشپزخانه های بزرگ صنعتی و... بکار میرود.

این دستگاه دارای جنس محکم و ساختار مقاوم است. روش کار با آن به این شکل است که: تمام مواد فلافل به داخل مخزن دستگاه فلافل زن ریخته میشوند و به از این که فلافل ها قالب گرفتند به مخزن دیگری وارد شده و سرخ می شوند و در نهایت به بیرون منتقل میشوند.

تولید فلافل دسته بندی

در فروشگاه ها، انواع غذاها به صورت دسته بندی موجود می ‌باشند. از جمله ی این غذاها می توان به انواع میوه ها، سبزیجات، انواع حبوبات و خشکبار، اشاره کرد. در این میان فست فود لذیذ فلافل، نیز از این قاعده مستثنی نیست. فلافل هم مانند سایر محصولات خوراکی، به صورت بسته بندی به مشتریان عرضه میشود.

این غذای پر طرفدار در کارگاه فلافل با دستگاه ( فلافل زن رومیزی) تولید شده و به شکل بسته بندی دراختیار مشتری قرار می گیرد. بر حسب نوع غذا، انواع دستگاه های بندی وجود دارند که محصولات غذایی را بشکل: گرانولی، حجمی و کیلویی بسته بندی می کنند واین کار قطعا مستلزم تخصص و خبره بودن طراح خواهد بود.

مواد غذایی که بصورت بسته بندی عرضه میشوند، بسیار پرفروش هستند زیرا محصولاتی که بسته بندی میشوند هم مورد اطمینان هستند وهم جذابیت خاصی برای مشتریان خواهد داشت.

دستگاه های بسته بندی فلافل دارای ساختار با کیفیت و استاندارد میباشند و جهت اعمال بسته بندی، بسیار مورد اطمینان هستند. با نیروی برق سه فاز و یا تک فاز در کارگاه ها کار میکنند. بدنه آن از استیل ضد زنگ است وبرای بسته بندی فلافل بسیار مناسب و پرکاربرد است.

تولید فلافل بسته بندی

دستگاه کوفته زن صنعتی

با توجه به این که فلافل و کوفته جز غذاهای قدیمی و بسیار خوشمزه می باشند، اما برای تهیه ی این غذاها، آشپزها معمولا با مشکلاتی مواجه می شوند. بنابراین با تلاش بی وقفه کارخانه های صنعتی، محصول کوفته زن صنعتی، جهت از بین بردن تمامی دغدغه های تولید کوفته، تولید شد.


دستگاه کوفته زن صنعتی در کارخانه های صنعتی تولید می شود و مانند دستگاه ( فلافل زن رومیزی) کاربرد فراوان داشته و متقاضیان زیادی دارد.محصول کوفته زن دارای قابلیت فوق العاده ای جهت تهیه ی کوفته و فلافل، به مقدار زیاد دارد. زیرا در ساختار آن مخزنی بزرگ طراحی شده است که ۲۰ کیلوگرم وزن دارد و میتواند در یک ساعت ۳۰۰۰ کوفته تهیه کند.

دستگاهی بسیار قدرتمند است و نیروی برق آن ۲۲۰ ولت می باشد که با این نیرو قادر خواهد بود فلافل و کوفته های زیادی را تولید و به مشتری عرضه کند. ویژگی خاصی که کوفته زن برقی دارد این است که: قدرت دارد ۷۵۰ کیلوگرم گوشت را به فلافل و کوفته تبدیل کند و این کار را در طول مدت ۸ ساعت، انجام می دهد.

قابل به ذکر است که دستگاه کوفته زن مانند فلافل زن رومیزی در نوع خانگی نیز ساخته می شود و در اختیار کاربران قرار می گیرد. اما با توجه به جنس پلاستیکی و اتلاف وقت، توصیه می کنیم جهت راحتی و آسودگی خود، از انواع بسته بندی های فلافل و کوفته که توسط کوفته زن صنعتی آماده می شوند، استفاده کنیم.

قیمت دستگاه فلافل زن رومیزی

فلافل زن رومیزی، با راندمان کاری بالا، متقاضیان زیادی داشته و قیمت آن بر اساس ساختار، حجم و شکل آن در نوع های رومیزی ، خانگی و... متفاوت می باشد. نکته ی قابل ذکر در این مورد این است که، در بازار سودجویان، قیمت دستگاه فلافل زن دست دوم، طبق نظر فروشندگان تعیین می شود.

و برای این محصول استفاده شده هیچ گونه تضمینی جهت سالم بودن، وجود ندارد، برهمین اساس به متقاضیان دستگاه فلافل زن، پیشنهاد می کنیم که این محصول را به شکل نو و دست نخورده، از سایت بازار طلایی خریداری کنند و از آن با خیالی آسوده و مطمئن استفاده کنند.

فلافل زن، نسبت به سایر دستگاه های مشابه، از قیمت مناسبی برخوردار است. بنابراین با خرید چنین محصول باکیفیت و غیر قابل مقایسه با سایر دستگاه ها، می توان به ارزش قیمت آن پی برد.

فروش دستگاه فلافل زن رومیزی

دستگاه ( فلافل زن رومیزی) از جمله دستگاه های پرفروشی بوده و بر همین اساس در تیراژه های بالا تولید میشود. انواع این محصول طبق نظر و سلیقه ی مشتری در بازار طلایی به فروش میرسد. فروش فلافل زن صنعتی نوین، در سایت بازارطلایی به شکل غیر حضوری، انجام میگیرد.

به این ترتیب که کاربر قادر خواهد بود به سایت این بازار مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود و همچنین با قید آدرس محل تحویل، محصول خود را به صورت تکی یا عمده خریداری کرده و فلافل زن را درب منزل تحویل بگیرد.

فلافل زن به شکل حضوری نیز، به فروش میرسد و مشتری با مراجعه به بازار طلایی و انتخاب، محصول مورد نظر خود را تهیه میکند. که البته این نوع خرید محصول مختص مشتریانی است که قصد دارند با مراجعه حضوری و دیدن محصول مورد نظر از نزدیک ، اقدام به خرید کنند.

بنابراین سفارش ما به کاربران محترم، این است که دستگاه فلافل گیررا از بازار طلایی تهیه کنند زیرا بازار طلایی از مزایایی چون: خدمات پس از فروش، گارانتی، خدمات حمل و نقل و سایر ویژگیهای منحصر به فرد برخوردار میباشد و فروش تمام محصولات آن با قیمت های مناسب و برای مشتری، مقرون به صرفه میباشد.

فروش دستگاه فلافل زن

 انواع دستگاه فلافل ساز

فلافل زن اتوماتیک در نوع خود دارای انواع بسیار زیادی هست که شما می توانید بر حسب نیاز هر مدل را که دوست دارید سفارش دهید.فلافل زن اتوماتیک استیل، فلافل زن اتوماتیک رومیزی، فلافل زن اتوماتیک ریلی، فلافل زن فست فود، فلافل زن تمام اتوماتیک دستی، فلافل زن رومیزی پنج تایی.

قیمت دستگاه فلافل زن اتوماتیک

شاید برای خیلی از مشتریان مسئله قیمت‌ها از اهمیت نباشد اما باید گفت که قیمت فلافل زن اتوماتیک یکی از اصلی ترین مسائل هنگام خرید است بنابراین اگر قصد خرید دستگاه فلافل زن اتوماتیک را دارید می بایستی به قیمت آن در فروشگاه های مختلف توجه داشته باشید تا بتوانید فلافل زن ارزان را در یکی از فروشگاه های دلخواه خریداری کنید این فلافل زن  را می توانید از بازار طلایی پیدا کنید.

فیلم دستگاه فلافل زن اتوماتی

فیلم و عکس  دستگاه فلافل زن اتوماتیک در بازار طلایی جهت تسهیل در خرید مشتریان قرار گرفته که باعث می شود شما فلافل ساز اتوماتیک را بهتر بشناسید و کار کردن با آن را یاد بگیرید همچنین باعث می‌شود که شما قطعات این محصول را ببینید و از جنس آن ها مطلع شوید بنابراین میتوانید خریدی بهتر را برای خود رقم بزنید.

خرید اینترنتی از بازار طلایی

مشتریان عزیزی که قصد خرید از بازار طلایی را دارند می توانند خرید دستگاه فلافل زن رومیزی را به صورت اینترنتی و حضوری انجام دهند خرید از بازار طلایی به همراه گارانتی و خدمات پس از فروش صورت می گیرد و فرقی نمی کند که شما به صورت اینترنتی خرید کنید و یا حضوری خرید کنید در هر دو صورت گارانتی دستگاه فلافل زن اتوماتیک به شما تعلق می گیرد. بنابراین خرید از بازار طلایی به صورت اینترنتی به شما پیشنهاد می شود چرا که در وقت شما باعث صرفه جویی می شود.

مشخصه مقدار

نظرات کاربران

هیچ نظری ثبت نشده است

نظر خود را وارد کنید

1 2 3 4 5

09304761020 پیام دوستی