فروشگاه اینترنتی بازار طلایی فروش تجهیزات آشپزخانه صنعتی،فست فود،تجهیزات رستوران صنعتی،کافی شاپ

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

میز کار صنعتی پی وی سی PVC رویه پلی اتیلن با پایه پاتروکی

09304761020پیام دوستی
میز کار صنعتی پی وی سی PVC رویه پلی اتیلن با پایه پاتروکی
بازدید امروز : 0
بازدید کــل : 2

میز کار صنعتی پی وی سی PVC رویه پلی اتیلن با پایه پاتروکی

موجود

قیمت ویژه بدون قیمت

میز کار صنعتی پی وی سی PVC رویه پلی اتیلن با پایه پاتروکی

میز کار صنعتی پی وی سی رویه پلی اتیلن با پایه پاتروکی یکی از وسیله ها و تجهیزات کاربردی و مفیدی می باشند که می توانید در محل کار خود از آن استفاده کنید. این محصول جزوه انواع میز کار استیل می باشد که در ردیف و دسته بندی تجهیزات آشپزخانه صنعتی و تجهیزات فست فود و تجهیزات رستوران قرار می گیرند و مناسب برای راه ‌اندازی رستوران و راه اندازی فست فود می باشند.

ویژگی‌ها و خصوصیات

 • قسمت رویه میز ساخته شده از پی وی سی پلی اتیلن
 • دارای طول 150 سانتی متر
 • دارای پایه های پاتروکی و مناسب
 • مناسب برای آشپزخانه های صنعتی، رستوران ها، هتل ها و تالارهای پذیرایی
 • میز دارای جنس استیل
 • نوع استیل 304 نگیر
 • تغییر ابعاد میز بر اساس سفارش مشتریان
 • قابلیت تغییر جنس میز از استیل به جنس های دیگر بر اساس سلیقه و سفارش مشتریان
 • دارای انواع مختلفی شامل:
 • میز کار با طول 60
 • میز کار با طول 190
 • میز کار با تخته تفلون
 • میز کار برنج پاک کنی
 • میز کار حفره دار

تمام ویژگی های نام برده شده در قسمت بالا مربوط به میز کار صنعتی پی وی سی رویه پلی اتیلن با پایه پاتروکی می باشد که برای اگاهی از سایر مشخصات مربوط به آن می توانید به سایت بازار طلایی مراجعه کنید.

میز کار صنعتی پی وی سی رویه پلی اتیلن با پایه پاتروکی

میز کار صنعتی پی وی سی  دارای طول ۱۵۰ سانتیمتر است که رویه آن از پی وی سی پلی اتیلن ساخته شده و همچنین دارای پایه هایی پاتروکی است که بسیار مناسب برای میز هستند و در آشپزخانه های صنعتی کاربرد ویژه‌ای دارند یکی از فعالترین اعضای خانواده تجهیزات آشپزخانه صنعتی و تجهیزات فست فود میز کار صنعتی پی وی سی است که بسیار پرکاربرد در آشپزخانه های رستوران ها و هتل ها و همچنین تالارهای پذیرایی است.

جنس میز کار از استیل ساخته شده است و استیل به کار برده شده از شماره ۳۰۴ است به قدری مناسب است که باعث می‌شود شما هر شیئی روی این میز قرار دهید. ابعاد این میز روی پلی اتیلن را می توان بر حسب نیاز مشتری و با توجه به درخواست آن تغییر داد هم چنین شما می توانید میز صنعتی استیل خود را در هر سایزی که می‌خواهید سفارش دهید همچنین جنس عموم میزها از استیل است اما شما می توانید در صورت نیاز از جنس های دیگر نیز سفارش دهید.

انواع میز کار صنعتی

انواع میزهای صنعتی :میز کار صنعتی پی وی سی، میز کار صنعتی طول ۶۰ ،میز کار صنعتی طول ۱۹۰ سانتی متر، میز کار صنعتی با تخته تفلون، میز کار صنعتی استیل، میز کار صنعتی لبه دار، میز کار با رویه پلی اتیلن، میز کار برنج پاک کنی، میزکار دارای حفره، میز کار آشپزخانه صنعتی رستورانی، میز کار استیل با پایه پاتروکی، میز کار استیل کارگاهی، میز کار صنعتی پاتروکی درشت، میز کار صنعتی یک طبقه، میز کار صنعتی دو طبقه، میز کار صنعتی سه طبقه، میز کار استیل نگیر، میز کار تمام پروفیل، میز کار دارای لوله کشی، میز کاردو طبقه، میز کار طرح مکانیکی، میز کار با طول ۱۵۰ سانتی متر، میز کار با عرض ۱۵۰ سانتی متر، میز کار مرغ فروشی.

خرید اینترنتی از بازار طلایی

خرید اینترنتی میز کار صنعتی پی وی سی نوعی خرید است که در آن شما می توانید بدون اینکه وقت زیادی صرف کنید محصول مورد نظر خود را خریداری کنید و این ویژگی در بازار طلایی وجود دارد که حتی برای راهنمایی های بیشتر کارشناسان قادر هستند پاسخ های تلفنی به شما دهند و شما را کاملاً راهنمایی کنند.

فیلم میز کار صنعتی پی وی سی

فیلم میز کار صنعتی پی وی سی صرفاً جهت آموزش و همچنین آشنایی شما مشتریان عزیز در وبسایت بازار طلایی قرار داده شده البته مدت زمان این فیلم بسیار کوتاه است اما در همین مدت کوتاه خیلی از سوال های مشتریان را پاسخ می دهد و به آنها در امر خرید کمک می کند.

قیمت میز کار صنعتی پی وی سی

به طور کلی عواملی وجود دارند که باعث ایجاد قیمت یک محصول می شود و هم اکنون قیمت میز کار صنعتی پی وی سی را معمولاً جنس سایز و ظرفیت میز آشپزخانه صنعتی مشخص می‌کند. اما با این وجود یکی از فروشگاه‌هایی که بهترین قیمت را با وجود کیفیت بی نظیر دارد بازار طلایی است البته اگر به دنبال میز کار صنعتی پی وی سی ارزان قیمت هستید بهتر است میز کار صنعتی پی وی سی دست دوم را خریداری کنید.

مشخصه مقدار

نظرات کاربران

هیچ نظری ثبت نشده است

نظر خود را وارد کنید

1 2 3 4 5

09304761020 پیام دوستی