فروشگاه اینترنتی بازار طلایی فروش تجهیزات آشپزخانه صنعتی،فست فود،تجهیزات رستوران صنعتی،کافی شاپ

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

09304761020پیام دوستی
دستگاه فلافل زن صنعتی
بازدید امروز : 0
بازدید کــل : 0

دستگاه فلافل زن صنعتی

ناموجود

قیمت ویژه بدون قیمت

دستگاه فلافل زن صنعتی

 

قدیمی ترین منشاء بوجود آمدن فلافل را در کشور مصر، دانسته اند . این غذای به اصطلاح خیابانی بیشتر یک خوراک خاورمیانه ای شناخته شده و در شهرهای جنوبی ایران ، سوریه، عراق ، لبنان و ایلام که با نان سنتی صمون و سس انبه استفاده می شود .

مواد اصلی این غذا نخود و ادویه است ، که ادویه آن بنابه منطقه ای که استفاده می شود تغییر می کند .

به دلیل ساده و ارزان بودن آن جزو لیست غذایی ، در راه اندازی فست فود و راه اندازی آشپزخانه صنعتی و ماشین آلات تهیه فلافل در فهرست تجهیزات آشپزخانه صنعتی و تجهیزات فست فود قرار دارد .

عمده ماشین آلات فلافل به فلافل زن رومیزی و فلافل زن ریلی تقسیم می شوند .

کیفیت و انواع دستگاه های فلافل زن :

درخصوص طراحی و ساخت دستگاه های فلافل زن سعی برآن گردیده ، باتوجه به تعداد مورد سفارش متقاضی که ممکن است یک رستوران یا آشپزخانه متوسط از جهت ظرفیت باشد ، و یا آشپزخانه یک هتل ، تالار ، فست فود و حتی یک پادگان ارتشی باشد ، نوع ریلی و رومیزی بودن آن تغییر می کند .

دستگاه های فلافل زن از تولید ساعتی 100 توپ فلافل تا ساعتی 3600 فلافل طراحی و تولید می شوند .

تاسیس کنندگان و یا مدیران آشپزخانه های صنعتی ، هتل ها ، رستوران ها و امثال آنها ، با توجه به نیاز روزانه  و مصرف خود دستگاه مورد نیاز خود را بررسی و انتخاب نمایند .

       

دستگاه فلافل زن صنعتی

فلافل زن؛ یک دستگاه فلافل زن اتوماتیک است که قابل حمل می باشد. دستگاه فلافل زن با ظرفیت های متنوع و هم چنین بهداشتی در بازار موجود است. این فلافل گیر به خصوص مورد استفاده عرب ها ،عراقی ها و آبادانی ها می باشد و درواقع تولید اصفهان است. این دستگاه فلافل زن صنعتی دارای لگن و ظروف جهت سرخ کردن فلافل می باشد.فلافل زن کارخانه ای از یک نوع برق به صورت تک فاز استفاده می کند. این فاز مورد استفاده برای یک فلافل ساز ۲۲۰ وات می باشد .قادر است در یک دقیقه ۳۰۰فلافل تولید کند. جنس فلافل زن از یک استیل خاص می باشد .استیل خاص به کار برده شده در فلافل گیر از نوع نچسب می باشد. در قسمت دیگر دستگاه فلافل گیر یک ظرف سرخ کن وجود دارد که از تفلون ضد خراش ساخته شده است. 

انواع دستگاه فلافل زن

فلافل زن  در دسته بندی  تجهیزات فست فود و تجهیزات آشپزخانه صنعتی در انواع مختلفی وجود دارد برای مثال دستگاه فلافل زن کارخانه ای، فلافل زن رومیزی، فلافل زن اتوماتیک؛ فلافل زن دستی، فلافل زن ریلی و ... را می توان نام برد . این انواع های موجود برای یک دستگاه فلافل گیر صنعتی بنا به کارایی آن ها در مکان های مختلف قابل خرید و فروش می باشد.

عملکرد دستگاه فلافل زن صنعتی

فلافل گیر امروزه با پیشرفت علم جای کار دست انسان‌ گرفته است . در گذشته بعضی افراد کار قالب گیر فلافل انجام میدادند اما در حال حاضر یک دستگاه فلافل زن صنعتی این کار را انجام می دهد. قالب گیر فلافل صنعتیِ ابتدا در قالب های مشخص فلافل را قرار می دهد و سپس شروع به سرخ کردن ان ها می کند وقتی ظرف سرخ کن به تعداد تعیین شده فلافل رسید دستگاه به صورت خودکار خاموش خواهد شد.

فیلم دستگاه فلافل زن صنعتی

فلافل زن یک دستگاهی است که در اکثر کارخانه های موادغذایی وجود دارد و نحوه کار کردن با این دستگاه برای کارکنان این کارخانه ها امری ضروری است  تا براحتی صاحب یک کارخانه بتواند کارکردن با فلافل زن مینی را به کارکنان خود آموزش دهد در این راستا بازار طلایی فیلم دستگاه فلافل زن صنعتی را در سایت خود قرار داده است تا افراد بتوانند با تماشای این فیلم آموزش های لازم را ببینند.

قیمت دستگاه فلافل زن صنعتی

فلافل زن بر حسب مدل ، اندازه ، ارتفاع و جنس بدنه قیمت ان را محاسبه می کنند . برای مثال دستگاه فلافل زن صنعتی  که از جنس استیل مرغوب ساخته شده است پس قطعا قیمت بیشتری نسبت به مدل های کیفیت پایین دارد و از طرف دیگر اگر یک دستگاه خود دارای پایه باشد قیمتش نیز بیشتر است.

خرید اینترنتی فلافل زن از بازار طلایی

بازار طلایی دستگاه فلافل زن صنعتی  را در انواع مختلفی برای شما آورده است تا هر مدل از آن را که نیاز دارید به صورت غیر حضوری خرید فلافل زن را انجام دهید و از استفاده این محصول نهایت لذت را ببرید . البته توجه داشته باشید که بازار طلایی این اعتماد را در بین مشتریان جلب کرده و مثل خرید های اینترنتی دیگر نیست .

فروش فلافل زن

دستگاه فلافل زن صنعتی  به طور مستقیم ازسازنده فلافل زن به دست مشتریان می رسد آن هم از بازار طلایی و هیچ گونه افزایش قیمتی نخواهد داشت از طرفی این دستگاه دارای خدمات پس از فروش و گارانتی معمولا یک ساله می باشد .این مدل فروش مستقیما از تولید کننده فلافل زن به دست مشتری میرسد .

مشخصه مقدار

نظرات کاربران

هیچ نظری ثبت نشده است

نظر خود را وارد کنید

1 2 3 4 5

09304761020 پیام دوستی