فروشگاه اینترنتی بازار طلایی فروش تجهیزات آشپزخانه صنعتی،فست فود،تجهیزات رستوران صنعتی،کافی شاپ

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

تنور گلی رستورانی استیل بزرگ و تنور استیل صنعتی

09304761020پیام دوستی
بازدید امروز : 0
بازدید کــل : 0

تنور گلی رستورانی استیل بزرگ و تنور استیل صنعتی

ناموجود

قیمت ویژه 1,800,000 تومان

تنور گلی رستورانی استیل بزرگ و تنور استیل صنعتی

 

 

تنور گلی رستورانی بزرگ

تنور گلی رستورانی استیل بزرگ که این روزها از وسایل ضروری تجهیزات آشپزخانه صنعتی هست زمانی ساخته شد که کاربران ما نیاز پیدا کردند که دستگاهی داشته باشند که در همان لحظه به آن ها نان تحویل دهد، اگر در این صنف فعالیتی داشته باشید، متوجه می شوید که همیشه رساندن نان داغ به مشتری هایتان کار سختی بوده. در زمانی که شما می خواهید کباب خودتان را به اصطلاح نان داغ و کباب خودتان را به مشتری ارائه دهید و یا این که می خواهید دستگاهی داشته باشید که جلب مشتری بالایی داشته باشد و هزینه کارتان را به شدت کاهش دهید، ما به شما پیشنهاد می کنیم که تنور نانوایی صنعتی رستورانی را حتماً در لیست دستگاه های خریداری شده برای رستوران خود قرار دهید.

لازم به ذکر است کار کردن با این سیستم، یعنی سیستم این تنور بسیار ساده است و شما بعد از مدتی می توانید آن را یاد بگیرید و همچنین نصب و را اندازی آن هم بسیار ساده هست و علاوه بر همه این ها، مهمترین قسمت مسئله یعنی قیمت دستگاه تنور گلی رستورانی بزرگ بسیار پایین تر از چیزیست که شما بخواهید نسبت به این قضیه ریسک بزرگی انجام بدید، یعنی در مقایسه با تنور گلی نانوایی بسیار قیمت پایین تری دارد. پس حتماً به شما پیشنهاد می کنیم که تا آخر مطلب ما را مطالعه کنید و از دیدن عکس ها و مطالب ما و حتی فیلم ما کاملاً بهره مند شوید.

انواع تنور گلی رستورانی 

انواع تنور گلی رستورانی بر اساس 4 مدل ساخته می شود:

  • مدل اول: تنور گلی رستورانی دو نان با بدنه استیل

  • مدل دوم: تنور گلی رستورانی دو نان با بدنه رنگی

  • مدل سوم: تنور گلی رستورانی 4 نان با بدنه استیل

  • مدل چهارم: تنور گلی رستورانی 4 نان با بدنه رنگی

تنور گلی رستورانی دو نان با بدنه استیل

به اصطلاح همه که در عرف عامیانه به این دستگاه تنور گلی رستورانی کوچک هم می گویند، به دلیل گرفتن دو نان و بدنه استیل مشهور هست، شما می توانید این دستگاه را برای کوچکترین فضاها استفاده کنید و یا این که برای انواع باغ هایی که دارید هم از آن استفاده کنید.

این مدل از دستگاه بسیار کار درجه یکی است، به دلیل قیمت ارزان آن نسبت به مدل بزرگتر، حتماً می توانید از آن استفاده کنید، دومین مورد این است که برای همه فضاها، حتی کسانی که دارای فضاهای بسیار کوچک هستند و یا فروش آن ها نسبت به نان داغ و کباب داغ خودشان کم هست، خرید این دستگاه بسیار مقرون به صرفه است. جنس بدنه این دستگاه از استیل ساخته شده هست.

تنور گلی رستورانی دو نان با بدنه رنگی

این دستگاه شامل تمامی خصوصیات مدل قبلی است، اما طریقه ساختش به صورت بدنه رنگی است یعنی استفاده از ورق های رنگی که در مصارف خاصی با توجه به ارزان بودن آن در رستوران هایی که فروش کمتری دارند می توانید از این دستگاه تنور گلی دو نان بدنه رنگی کوچک استفاده کنید.

تنور گلی رستورانی 4 نان با بدنه استیل

تنور گلی رستورانی استیل بزرگ به عنوان یکی از رایج ترین دستگاه ها در مدل های خودش است، بسیاری از رستوران های صنعتی، فقط نسبت به تجهیزات استیلی تعصب نشان می دهند و تنور گلی رستورانی بزرگ استیل یکی از بیشترین تعداد رتبه را کسب کرده که کیفیت بسیار بالایی از لحاظ بدنه دارد که دستگاه اصلی این قسمت همین مورد سوم هست که درباره آن توضیح داده ایم.

تنور گلی رستورانی 4 نان با بدنه رنگی

مدل چهارم دقیقاً خصوصیات مدل قبلی را داراست فقط بدنه آن از جنس ورق های رنگی هست و از استیل استفاده نشده. اطلاعات کامل در مورد این دستگاه هم در سایت ما می توانید مشاهده کنید.

بهترین تنور گلی رستورانی بزرگ

بهترین تنور گلی رستورانی استیل بزرگ را اگر بخواهیم بر اساس قدرت بدنه آن یا نوع طراحی آن استفاده کنیم می توانیم به یک مدل اشاره کنیم که در اینجا عکسش قرار داده شده است، سایز دستگاه و طراحی دستگاه به گونه ای هست که تمامی شاطرها و یا کارگرانی که می خواهیم به آن ها آموزش دهیم، می توانند به سادگی کار با این دستگاه را انجام دهند و نه این که فکر کنید نسبت به نمونه های صنعتی و گردان و دستگاه های گران قیمت، تیراژش پایین تر هست بلکه نسبت به حد ذهنی شما کارکرد این دستگاه بالاتر هست.

تنور گلی رستورانی

دستگاه تنور گلی رستورانی استیل بزرگ را شما می توانید برای رستوران هایی به کار ببرید که دارای تیراژ بسیار بالایی هستند و در طول روز از تنور گلی رستورانی استیل بزرگ خودشان به حدی استفاده می کنند که شاید از باور بعضی از ما دور باشد اما بهترین تنور گلی رستورانی استیل بزرگ چه ویژگی هایی دارد:

بهترین تنور گلی رستورانی استیل بزرگ دارای بدنه استیل است، گل آن دارای گلی هست که درون آن از موی بز و کاه استفاده شده، به اصطلاح قدیمی همه ما می دانیم گلی که بیشتر ورز داده شود و پخته شده باشد دارای استحکام بالاتری نسبت به مدل های قبل خودش هست، پس گلی بهتر است که حتماً به دست بهترین استادکاران ایرانی ساخته شده باشد.

اما اگر بخواهیم قالب بدنه را برایتان تشریح کنیم، قالب بدنه این تنور از شاسی کشی آهنی ساخته شده هست، شاسی کشی آهنی این امکان را می دهد که حتی تا حد بسیار بالا تنور را در مقابل حرارت، گرما و تمامی مضراتی که برای دستگاه پیش می آید، تحمل کند.

دارای چهار چرخ در زیر دستگاه هست،حتماً این دستگاه سنگین باید دارای چرخ باشد، یعنی بهترین تنور گلی رستورانی استیل بزرگ باید دارای بهترین چرخ های ممکن باشد و بیشترین چیزی که آشپزان گرامی، شاطرهای عزیز و مدیررستوران ها از ما سؤال می کنند این است که شعله بهترین تنور گلی رستورانی استیل بزرگ در ایران باید چگونه باشد؟ که ما در پاسخ می گوییم: شعله آن باید از جنس کوره چدنی باشد و دارای کوره بسیار قوی و شعله پخش کن بالا باشد، روی این شعله حتماً باید یک محافظ بین نان و شعله قرار بگیرد تا این که نان شما را نسوزاند و با یک قسمت بسوزد و یک قسمت خام باقی بماند و به صورت مساوی شعله را به صورت یک کوره در همه فضاهای تنور پخش کند.

خرید تنور گلی رستورانی استیل بزرگ

برای خرید تنور گلی رستورانی استیل بزرگ لازم نیست که سایت های مختلفی را بگردید، لازم نیست به سایت های غیر معتبر مراجعه کنید،لازم نیست به سراغ شاطرانی بروید که در این عرصه فقط به اندازه دستگاهی که خریدند اطلاعات داشته باشند. شما می توانید با مراجعه به سایت بازار طلایی، در هر کجا از ایران که هستید خرید خودتان را انجام دهید.

شاید برای شما از نظر ذهنی این سؤال پیش بیاید که چطور می توانیم در تمامی استان های کشور، دستگاهی با وزن سنگین را خریداری کنیم و آن را صحیح و سالم و با کرایه بسیار کم درب منزل و یا درب فروشگاه خودمان تحویل بگیریم، دیگر نیازی به تحقیق های فراوان نیست، نیازی به این نیست که شما  تحقیق کنید که چکونه این دستگاه را بخرید و نسبت به اطلاعات فنی آن  آگاهی پیدا کنید و یا این که روش های ارسال آن را بفهمید و درباره ی قیمت آن تحقیق کنید.

ما خرید تنور گلی رستورانی استیل بزرگ را تا حدی ساده کردیم که شما می توانید در کمترین زمان، محصولی با کیفیت بالا و ضمانت و خدمات پس از فروش معتبر به صورت آنلاین این دستگاه را خریداری کنید و در پایین ترین زمان و کم ترین کرایه ممکن آن را در شهر خودتان دریافت کنید، پس فرصت را از دست ندهید، دیگر لازم نیست به شیوه سنتی خرید کنید، با خرید تنور گلی رستورانی استیل بزرگ از سایت بازار طلایی عضوی از هزاران مشتری های ما شوید و از تمامی اطلاعات و محصولات مرتبط با این کار بهره مند شوید و از تخفیف های ویژه ما در جشنواره ها برخوردار شوید.

طریقه کار تنور گلی رستورانی استیل بزرگ

طریقه کار تنور گلی رستورانی استیل بزرگ بسیار ساده است، اما اگر به قوانین و مشخصه هایی که ما برای شما تعیین می کنیم در هر تنوری، چه این دستگاه را از سایت بازار طلایی خریدید چه از مرجع های دیگر، اگر این قوانین و اطلاعات را رعایت نکنید، بدانید که حتماً در دستگاه خودتان دچار مشکل می شوید و با مواجه شدن مشکل در دستگاه خودتان، قطعا برای تعمیر این تنور گلی رستورانی استیل بزرگ با قیمت های گزاف و هزینه های جاری زیادی رو به رو می شوید.

شما با روشن کردن دستگاه، البته حتماً به گاز شهری یا کپسولی خودتان دقت کنید، با روشن کردن تنور خودتان یک حالت محفظه ای به کوره می دهید، اما نباید در ثانیه و روز اولی که این دستگاه را روشن می کنید دستگاه را تا شعله بسیار بالا ببرید، چون قطعاً برای اولین باری که دستگاه راه می افتد تا مدتی نسبتاً کوتاه و چند ساعت دستگاه را بر روی شعله خودش یعنی شمعک خودش یا یک شعله بسیار کم بگذارید.

درب دستگاهتان را ببندید که گل برای آخرین بار پخت خودش را کامل کند و برای همیشه سفت و محکم کنار هم بچسبد، بعد از این مرحله شما حتماً باید در چند بار اول گل تنور خودتان را به وسیله دنبه و انواع موادی که برای چرب کردن لوازم صنعتی استفاده می شود، چرب کنید تا بتوانید عمر دستگاهتان را بالا ببرید و همچنین برای بارهای اول نان شما به بدنه دستگاه نچسبد.

اگر شما این موارد را رعایت کنید طریقه کار تنور گلی رستورانی استیل بزرگ را می توانید به سادگی یاد بگیرید و به افراد بسیاری آموزش دهید. فیلم طریقه کار تنور گلی رستورانی استیل بزرگ را می توانید از طریق سایت بازار طلایی مشاهده کنید و کاملاً یاد بگیرید.

فیلم تنور گلی رستورانی استیل بزرگ

فیلم تنور گلی رستورانی بزرگ استیل را حتماً در سایت بازار طلایی ببینید، اولاً به دلیل این که تمام مشخصات فنی دستگاه را به شما می گوید و کوچکترین اشکالات و مزیت های دستگاه را به شما یاد می دهد، همچنین طریقه نصب و راه اندازی دستگاه تنور گلی چرخدار را به شما می گوید، بیشترین اطلاعاتی که از مشتریان خودمان گرفتیم را جمع اوری کردیم و در فیلم تنور گلی رستورانی استیل بزرگ در سایت بازار طلایی و سایت های مرجعی مثل آپارات و دیگر قسمت ها قرار دادیم تا شما بتوانید به صورت رایگان از آموزش ما بهره مند شوید.

شما با دیدن فیلم تنور گلی رستورانی استیل بزرگ دیگر لازم نیست که هزینه ایاب ذهاب بالایی دهید و می توانید به سادگی این مسئله را یاد بگیرید و خودتان را از شر هزینه های بالا خلاص کنید.

عکس تنور گلی رستورانی استیل بزرگ

تنور گلی رستورانی

 

در سایت بازار طلایی قسمت های مهم دستگاه را نشان دادیم و با کیفیت عکس بسیار بالا و زوم بسیار بالا، در هر کجا که باشید انگار در کنار دستگاه ایستادید و دستگاه را از نزدیک می بینید، پس عکس دستگاه تنور گلی رستورانی استیل بزرگ یکی از بهترین فاکتورهای سایت بازار طلایی هست، پس شما حتماً به این مسئله توجه و دقت داشته باشید.

فروش تنور گلی رستورانی استیل بزرگ

فروش تنور گلی رستورانی استیل بزرگ به تمامی شهرهای ایران از بزرگترین اهداف ما بوده و همچنان خواهد بود، در سال های قدیم ما این شیوه را به صورت کاملاً سنتی انجام می دادیم، اما همیشه با مشکلاتی مواجه می شدیم که ما را در این امر دلزده و دلسرد می کرد، فروش تنور گلی رستورانی استیل بزرگ اکنون در سایت بازار طلایی به ساده ترین روش و به صورت عمده و تکی به تمامی شهرهای ایران صورت می گیرد.

اگر ما بخواهیم این دستگاه را به شما ارائه دهیم، حتماً از قبل این دستگاه از نظر فنی و اطلاعات فنی، امتحان شده و تمامی خصوصیاتی که شما را یاری کند را دارد و زمانی که می خواهید دستگاهتان را افتتاح کنید، شما را یاری کند و به هیچ عنوان شما را دچار مشکل نکند، البته دستگاه شما دارای ضمانت و خدمات پس از فروش به مدت طولانی برخوردار است و هیچ نگرانی بابت اصل بودن کار خودتان نداشته باشید، فروش تنور گلی رستورانی استیل بزرگ  در ایران یکی از بزرگترین اهدافی است که بازار طلایی به آن دست پیدا کرده است.

قیمت تنور گلی رستورانی استیل بزرگ

سایت بازار طلایی برای مشخص کردن قیمت تنور گلی رستورانی استیل بزرگ با حذف کردن واسطه ها و افراد غیر متخصص توانسته قیمت تنور گلی رستورانی استیل بزرگ را تا حد زیادی برای مشتریان خودشان کاهش دهند و موجب شود یک بازار امن و کاملاً حرفه ای را برای مشتریان ایجاد کند.

قیمت تنور نان رستورانی استیل بزرگ با حذف واسطه ها تا حدی پایین آمده، که شما را متعجب کند، فقط کافی است به سایت ما مراجعه کنید و در قسمت قیمت ها بعد از خواندن توضیحات و یا دیدن فیلم ما و یا دیدن اطلاعات فنی دستگاه ما نسبت به دستگاه های دیگر با بازار قضاوت کنید، شما می توانید دستگاه ما را نسبت به بهترین مدل های ایران مقایسه کنید و قیمت های آن را کنار هم بگذارید و سپس تصمیم به خرید دستگاه بگیرید.

تنور گلی رستورانی استیل بزرگ ارزان

تنور گلی رستورانی استیل بزرگ ارزان صرفاً از نظر قیمت را نباید شما مقایسه و ارزیابی کنید ولی ما توانستیم این تنور کبابی ارزان را به گونه ای ارائه دهیم که به هیچ عنوان از کیفیت های آن کم نشده باشد، شاید برای شما باور نکردنی باشد، اما ما با جدیدترین شیوه های فروش در دنیا رو به رو هستیم و محصولات را با کم ترین هزینه به دست مشتریانمان می رسانیم.

هر چند که قیمت های فروش ما کاملاً به قیمت درب کارخانه اصلی است و شما به علاوه این موارد می توانید از ارزان ترین قیمت ها تا بالاترین قیمت ها و تمامی مدل های تنور گلی رستورانی استیل بزرگ را در سایت ما ببینید. پس شما با ورود به سایت بازار طلایی و عضوی از خانواده ما شدن، می توانید ما را در صفحه اینیستاگرام خودمان، انواع صفحات اجتماعی ما و در وب سایت اصلی ما مشاهده کنید.

مشخصات فنی تنور گلی رستورانی استیل بزرگ

مشخصات فنی تنور گلی رستورانی استیل بزرگ باید دارای بدنه استیل، شاسی کشی بسیار محکم باشد، یکی از مهم ترین ویژگی هایی که این دستگاه را نسبت به دستگاه های دیگر متمایز می کند این است که اسکلت کشی این دستگاه بسیار قوی است که در مدل های دیگر بعضاً این مسئله رعایت نمی شود، به دلیل این که شما با حرارت بسیار سر و کار دارید باید از بهترین بدنه و استحکام برخوردار باشد.

چرخ این دستگاه کاملاً محکم و برای جا به جا کردن دستگاه مفید است و بهترین مسئله ای که دستگاه را متمایز می کند نسبت به بهترین دستگاه های ایران این است که دستگاه ما از گل بسیار عالی توسط استاد کاران قدیمی و با تجربه در این کار ساخته شده است، شما برای دیدن دستگاه ما می توانید به فیلم تنور گلی رستورانی استیل بزرگ را در سایت ما مراجعه کنید و کل اطلاعات فنی و توضیحات را ببینید و درک کنید.

 

 

 
مشخصه مقدار
ابعاد طول 80* عرض 80* ارتفاع 70
جنس بدنه استیل
جنس شاسی کشی پروفیل های آهنی
جنس کوره چدنی
ضمانت شش ماه
خدمات پس از فروش پنج سال
طراحی پایه چرخدار

نظرات کاربران

هیچ نظری ثبت نشده است

نظر خود را وارد کنید

1 2 3 4 5

09304761020 پیام دوستی