فروشگاه اینترنتی بازار طلایی فروش تجهیزات آشپزخانه صنعتی،فست فود،تجهیزات رستوران صنعتی،کافی شاپ

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

تجهیزات آشپزخانه تالار پذیرایی و راه اندازی تالار پذیرایی

بازدید امروز : 0
بازدید کــل : 180

تجهیزات آشپزخانه تالار پذیرایی و راه اندازی تالار پذیرایی

برای آن که بتوانید در راه اندازی تالار پذیرایی موفق باشید لازم است تا تجهیزات آشپزخانه صنعتی در خور تالار پذیرایی خود تهیه کنید. راه اندازی آشپزخانه صنعتی نیازمند تمهیداتی است که شما می‌بایست از پیش برنامه‌ریزی آن را انجام دهید. تجهیزات رستوران برای راه اندازی رستوران نیز همانند مورد گفته شده است. تجهیزات فست فود بسیار بیشتر از تجهیزات آشپزخانه تالار پذیرایی و راه اندازی تالار پذیرایی است. یکی از مواردی که موجب انتخاب یک تالار برای برگزاری مراسم از سمت مشتری است، محیطی آرامش‌بخش، جذاب همراه با سرویس دهی مناسب و آشپزخانه قوی از نظر تجهیزات هست.

تجهیزات آشپزخانه تالار پذیرایی در قیاس با آشپزخانه های رستوران، فست فود، هتل و غیره به تجهیزات کمتری نیازمند است چرا که نحوه پرسیون در تالار به طور یکجا صورت می‌پذیرد و نیاز به گرم نگه داشتن غذا در مدت زمان طولانی نیست.

تجهیزات آشپزخانه تالار پذیرایی

تجهیزات آشپزخانه صنعتی

سردخانه ها

با توجه به تعداد بالای پخت در تالارها، سردخانه یکی از تجهیزات الزام آور و ضروری به حساب می آید. میوه، دسر و شیرینی پیش از سرو در سردخانه محافظت می گردد. در صورتی که قصد دارید سرویس دهی مناسبی پیش از سرو شام داشته باشید، سردخانه کمک بسزایی به شما خواهد کرد.

آماده سازی ها

آماده سازی مرغ، گوشت، ماهی و میگو باید از سایر بخش‌ها جدا باشد تا اضافه بر جلوگیری از انتقال انگل، روند آماده سازی در فضایی با دمای مناسب انجام شود.

وسایلی که در این قسمت به کار گرفته می‌شوند متشکل از میزهای استیل و تخته کاری، چرخ گوشت، وان، سینک و اره استخوان بر است که در صورت چیدمان مطلوب مضاف بر کاهش نیروی انسانی بازده کاری نیز افزایش خواهد یافت.

یکی دیگر از بخش‌های آماده سازی های تالار پذیرایی، قسمت سبزی جات و صیفی جات و همچنین میوه جات است. در این قسمت شست‌وشوی 3 مرحله ای یعنی (گل زدایی، گند زدایی و ضد عفونی) به کار برده می شود و پس از شست‌وشو برای غذاهای گوناگون خرد و بسته بندی خواهد شد.

قابل ذکر است که در هر صورت باکتری در این بخش وجود دارد و عدم انتقال آن به دیگر قسمت ها، جداسازی نیروی انسانی و تجهیزات بسیار پراهمیت است. تجهیزات مورد احتیاج این قسمت میزها، سینک، وان، سبزی خرد کن، پوست کن و خلال کن است.

تجهیزات آشپزخانه تالار پذیرایی

پخت

همه مواد غذایی که در قسمت آماده سازی گفته شده آماده شده اند را به پخت انتقال می دهند تا طبق منوی غذایی به مرحله پخت برسند. به کار بردن تجهیزات آشپزخانه صنعتی در این قسمت یکی از ارکان مهم به حساب می آید. برای ماندگاری کیفیت و ارزش غذایی تا جایی که امکان دارد باید از تجهیزات به روز بهره برده شود. استفاده از سرآشپزهای حرفه ای و با تجربه کمک  شایانی به طعم و دیزاین غذا خواهد نمود.

به طور مثال یکی از غذاهای مورد توجه مشتریان بره شکم پر است که برای رسیدن به کیفیت مناسب به طور همزمان تجهیزات آشپزخانه صنعتی و سرآشپز حرفه ای تاثیرگذار هست. نحوه پورسیون طبق درخواست مشتری است، ولی یک تالار باید به همه تجهیزات حرفه ای  تجهیز شده باشد تا بتواند نظر تمام مخاطبان خود را  جلب نماید.

از  عوامل تاثیرگذار در جذب مشتری برای تالار پذیرایی

از عوامل مهم در برگزیدن یک تالار پذیرایی به منظور برگزاری مراسم، اضافه بر وجود یک محیط  جذاب و سرویس دهی مناسب، تجهیزات آشپزخانه تالار پذیرایی است. آشپزخانه صنعتی تالار پذیرایی مثل دیگر آشپزخانه ها با تجهیزات و لوازم صنعتی، به عنوان یک آشپزخانه صنعتی معرفی می شود. به همین دلیل، تجهیزات مناسب برای آشپزخانه تالار پذیرایی نیز تجهیزات آشپزخانه صنعتی هستند. هرطور که به یک تالار پذیرایی نگاه کنیم، مهم ترین قسمت در یک تالار پذیرایی، تجهیزات آشپزخانه تالار محسوب می شود. البته تجهیزات آشپزخانه تالار پذیرایی از تجهیزات آشپزخانه رستوران، تجهیزات آشپزخانه هتل، تجهیزات فست فود و سایر مشاغلی که به تجهیزات صنعتی احتیاج دارند، تجهیزات صنعتی کمتری نیاز دارد. بهتر است بدانیم که طرز پرسیون در تالار به طور یکجا صورت می پذیرد و به گرم نگه داشتن غذا به مدت زمان طولانی، احتیاجی نیست.

تجهیزات آشپزخانه تالار پذیرایی

راه اندازی آشپزخانه صنعتی

راه اندازی تالار پذیرایی مدتی هست به عنوان یکی از کارهای درآمد زا در ایران که طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده است. تالار عروسی هم می تواند به طور تک منظوره و هم چند منظوره و تحت عنوان تالار پذیرایی راه اندازی شود که در این صورت به جز خدمات عروسی، خدمات مبتنی بر سایر مراسم را نیز می توان در  آن مدیریت و اجرایی نمود.

تالار  پذیرایی از آن جمله کسب و کارهایی است که به خوبی پاسخگو بوده و درصد ریسک پذیری پایینی دارد ولی راه اندازی تالار عروسی در وهله اول نیاز به پلن یا برنامه ریزی مناسبی دارد که در آن به جز اهداف و مسیر برنامه ریزی راه اندازی خود تالار نیازمندی های آن را هم باید مد نظر داشت.

شرایط راه اندازی تالار پذیرایی

برای احداث تالار پذیرایی احتیاج به فضایی مناسب خواهید داشت که هر قدر بزرگتر باشد بهتر است که این فضا باید جای پارک، دسترسی مناسب و شرایط منطقه ای مناسبی را دربر داشته باشد.  هنگامی که تنها هدف شما برگزاری جشن های عروسی باشد باید در وهله دوم دکوراسیون و تزئینات متناسب با آن همراه با زیر ساخت های مورد نیاز برای نور پردازی و غیره را بسازید.

ولی پیشنهاد می‌شود که در کنار تالار پذیرایی یک رستوران نیز راه اندازی نمایید. راه اندازی رستوران سود دهی تالار را تا بیش از دو برابر افزایش خواهد داد. اول این‌که انواع غذای مراسمی که در تالار قصد برگزاری آن را دارید فراهم کرده و دوم این‌که در مواقعی که تالار به هر علتی مشتری برای جشن ندارد می توانید از رستوران آن درآمد داشته باشید

برای داشتن تالار پذیرایی دسترسی آسان به راه های مواصلاتی، به همراه داشتن زیرساخت های لازم و امکانات کافی در نهایت برای داشتن رستوران تجهیزات آشپزخانه صنعتی، لازم است تا تمام تجهیزات به اندازه و ظروف نیز به میزان کافی در اختیار باشد. به همین دلیل بهتر است منویی برای رستوران و تقویمی دقیق برای تالار انتخاب کنید و طبق آن عمل نمایید.

تجهیزات آشپزخانه تالار پذیرایی

تجهیزات رستوران

راه اندازی تالار پذیرایی و رستوران احتیاج به تجهیزاتی برای آشپزخانه دارد که از آن قبیل می توان به  موارد زیر اشاره داشت:

 • ۴شعله فردار رستورانی
 • اجاق پلو پز
 • چرخ گوشت گریبکسی
 • تاپینگ
 • یخچال صنعتی
 • کابینت استیل صنعتی
 • میز کار استیل
 • و غیره

توصیه می داریم برای راه اندازی صفر تا ۱۰۰ تالار پذیرایی خود حتما از تخصص و دانش کارشناسان ما در گروه صنعتی بازار طلایی بهره ببرید. فراهم نمودن و تجهیز رستوران و تالار پذیرایی با برترین تجهیزات آشپزخانه صنعتی همراه با آموزش پرسنل، تنظیم منو و غیره با تخصص همکاران ما ساده تر و حرفه ای تر می شود.

خرید تجهیزات آشپزخانه تالار پذیرایی

خرید تجهیزات تالار پذیرایی اولین و مهمترین قدم برای راه اندازی یک تالار پذیرایی شگفت‌انگیز است که می تواند جهش به سمت سود اقتصادی فوق‌العاده و دست یابی به قله های بلند پیشرفت را هموار نماید. امروزه وجود تالارهای پذیرایی که می توانند در کوتاه ترین زمان ممکن بیشترین تعداد غذا را در کنار سرو چای، میوه، شیرینی و غیره در اختیار مشتریان خود بگذارند، عبور سریع از پخت سنتی را به پخت صنعتی نشان داده و ورود به دوره ای را خاطرنشان می شوند که چهره‌ای متفاوت از گذشته را یادآور خواهد شد.

ابزارهای پرقدرت امکان ریسک های بزرگ را برای مدیران این مراکز تامین نموده و آنها را از این جهت نیرومند می سازند تا صنعتی تفکر نموده و صنعتی عمل کنند و به همان اندازه مشتریان و سرمایه هایی کلان را بهره می برند، کاروان تکنولوژی آنقدر گسترده است که می تواند همه افراد را با خود به همراه داشته باشد، این هوش مدیران هر مرکز است که با آن همگام شده یا در همان رویه‌ های سنتی و محدود کننده درگیر باشند، در ادامه شما را با خرید تجهیزات تالار پذیرایی بیشتر راهنمایی خواهیم کرد.

راهنمای خرید تجهیزات آشپزخانه تالار پذیرایی

شما به میزانی که تمایل دارید در این عرصه‌ی حرفه ای قدم  گذاشته و باید به خرید تجهیزات تالار پذیرایی خود اقدام کنید، در تالار پذیرایی به دلیل این‌که قرار هست خدمات گوناگونی مثل  سرو شیرینی، میوه، غذا و غیره در آن انجام شود، به طیف گسترده تری از وسایل و تجهیزات نیز نیازمند خواهید بود، تا به یاری آن‌ها بتوانید هم کارهای مربوط به پخت غذا را با آسانی بیشتری انجام دهید و هم بتوانید امکانات پذیرایی و سرو بسزایی را از مهمانان محیا کنید.

 

هر چند که ما می‌خواهیم در اینجا به شناساندن عمومی همه لوازم مورد نیاز شما بپردازیم ولی کیفیت در خرید تجهیزات تالار پذیرایی است که ماندگاری، جذابیت و بهداشت را به صورت هم زمان به شما هدیه می‌بخشد. برای آن که بتوانید در کنار آن‌ها انواع متفاوت مهمانی ها را برگذار کنید و تمامی مشتریان از هر قشر و با هر نیازی را خوشحال نمایید.

چه تجهیزاتی برای راه اندازی رستوارن مهم است؟

در میان طیف گسترده‌ای از تجهیزاتی که شما به آن احتیاج دارید بعضی از آن‌ها اولویت داشته و بدون وجود آن‌ها کار یا پیش نخواهد رفت یا با آهستگی همراه خواهد بود. به همین جهت فهرست و تهیه آن ها برای راه اندازی یک تالار و کسب موفقیت الزام آور است که در ادامه با آن‌ها آشنا شده تا بر اساس نیازتان هر نمونه که تمایل داشتید را برای مجموعه خود خریداری کنید.

دیگ

شما برای طبخ انواع خورش و برنج به وسایلی چون دیگ احتیاج خواهید داشت، البته کیفیت و جنس به کار رفته در آن‌ها در طعم دهی بهتر به غذای پخته شده بسیار نقش بسزایی ایفا می نماید و می تواند تاثیر مهمی در ایجاد تمایز غذای تالار شما با مجموعه‌های دیگر داشته باشد، انواع متفاوت آن دست شما را برای برگزیدن باز گذاشته‌اند، دیگ چلو پز دو جداره و دیگ چلو پز سه جداره برنج های عالی با طعم و عطر بی‌نظیری را به مشتریانتان ارائه خواهند داد و دیگ خورشت پز دو جداره و دیگ خورشت پز سه جداره خورشت هایی با ظاهر و طعمی فوق‌العاده را هدیه خواهند بخشید.

کباب پز

ایرانی بود و کباب را از منوی غذاها حذف کرد، هرگز! و انتظار داشت تالار شما در بین رقیبانش حرفی برای زدن داشته باشد، تجهیز شدن به انواع کباب پزها مثل کباب پز تابشی جک دار و کباب پزتابشی کشویی یعنی از همان ابتدا به عنوان برنده در بین رقیبان معرفی شدن و جذب تعداد ببیشتری از مشتریان که عاشق کباب های شما می شوند.

چرخ گوشت گیربکسی ۴۲

امروزه بیشتر تجهیزاتی که به طور خودکار به انجام کارها می پردازند به دلیل سهولتی که برای کارفرمایان دارند مورد استقبال بیشتری هستند، چرخ گوشت گیربکسی ۴۲ نمونه ای منحصر به فرد بوده که در کوتاهترین زمان بیشترین بازدهی را از خود عرضه داشته و با سرعتی باورنکردنی به چرخ کردن حجم زیادی از گوشت ها می پردازد.

فر دم کن برنج دو خانه در تجهیزات آشپزخانه تالار پذیرایی

دم نمودن برنج آن هم در حجم زیاد فقط کاری است که از عهده فر دم کن برنج دو خانه بر می‌آید البته ادر صورتی که کیفیت نهایی طبخ برایتان از اهمیت بسزایی برخوردار باشد و در گنجایش ۱۰ من، ۱۲ من، ۱۵ من می توانید آن را سفارش دهید. سرعت و کیفیت این محصول را در طبخ برنج خود با چشم هایتان مشاهده کنید.

تجهیزات آشپزخانه تالار پذیرایی

سرخ کن سیب زمینی مبله ۲۴ لیتری

جدا کردن غذاهای فست فودی از سیب زمینی کار  سختی محسوب می شود، به همین علت در صورتی که تمایل دارید در تالار خود این نوع غذاها را طبخ و ارائه دهید و در بخش سرو مکان مخصوصی برای آن‌ها تعبیه کنید، سرخ کن سیب زمینی مبله ۲۴ لیتری موردی است که دنیای آشپزی شما را تغییر اساسی خواهد داد.

20ویژگی محصولات بازار طلایی

 • بزرگترین تولید کننده تجهیزات آشپزخانه صنعتی، فست فود و انواع رستوران
 • استفاده از بهترین مواد اولیه روز دنیا
 • تجربه بسیار بالا و ارزشمند مهندسین و متخصصین
 • پوشش انواع متفاوت کسب و کارها و تجهیزات مورد احتیاج آن ها
 • محصولات کاملا اقتصادی و به صرفه
 • با سابقه‌ای بالا و حضوری پر رنگ در این حیطه
 • برنامه ریزی های دقیق
 • عرضه محصولاتی با ابعاد و اندازه های متنوع و سفارشی
 • مشاوره حضوری و تلفنی رایگان
 • تجهیزات و ابزارهای به‌روز و مطابق با استانداردهای جهانی
 • دارای مجوز تولیدات از نهادهای مربوطه
 • طراحی ویژه انواع تجهیزات برای پخت، سرو و گرم نگه داشتن غذا
 • تجربه‌ای درخشان در اجرای پروژه های تالار پذیرایی
 • عرضه تولیدات قابل رقابت با نمونه های خارجی
 • طراحی در طرح و ابعاد گوناگون
 • قیمت مناسب
 • ضمانت نامه معتبر
 • نصب و راه اندازی محصولات در محل به طور رایگان
 • ارائه ضمانت نامه رسمی
 • خدمات پس از فروش گوناگون و بسیار عالی

در پایان باید گفته شود که لازم نیست مثل یک رستوران حرفه ای برای راه اندازی تالار خود همه تجهیزات یک کترینگ و یا رستوران را به همراه داشته باشید. تهیه یک چهار شعله فر دار، کمی لوازم آشپزخانه، یک گرمکن غذا، و برخی از عوامل پذیرایی در حد استانداردهای بزرگ مثل قهوه ساز حرفه ای، چایی ساز صنعتی، میکسر و غیره می تواند کافی بوده باشد. در وهله دوم باید امکانات کار و پذیرایی را تامین نمایید. یک میز کار استیل، کابینت استیل ، آبچکان و ترولی و غیره در راه اندازه ای که به راحتی بتوانید تعداد زیادی از بشقاب ها و سایر ظروف را سریعا با یک ماشین ظرفشویی صنعتی شست‌وشو داده و خشک نمایید در نظر بگیرید.

 

 


نمایش بیشتر