فروشگاه اینترنتی بازار طلایی فروش تجهیزات آشپزخانه صنعتی،فست فود،تجهیزات رستوران صنعتی،کافی شاپ

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی


بسیاری از رستوران‌ها، هتل‌ها وغیره دغدغه این مسئله را دارندکه چگونه مواد غذایی را در کوتاه‌ترین زمان برای سرو آماده کنند ولی کیفیت آن‌ها حفظ شود؟ فرهای کامبی رشنال Rational با منو فارسی قابلیت‌های فراوانی را در خود جای داده‌اند، پخت انواع محصولات از خانواده‌ی سبزیجات، گوشت قرمز، گوشت سفید و غیره را در کم‌ترین زمان و با بهترین کیفیت پخت آماده می‌کند.

دستگاه پخت ترکیبی رشنال

هوشمندترین دستگاه پخت ترکیبی که برای استفاده در آشپزخانه‌های صنعتی به کار برده می‌شود فر کامبی رشنال است. نام دیگر این دستگاه شگفت انگیز سلف کوکینگ سنتر است که جزء جدانشدنی تجهیزات آشپزخانه صنعتی است. دستگاه فر پخت ترکیبی با داشتن شش سینی می‌ تواند امور زیر را به سادگی و با کیفیت بسیار بالا انجام دهد.

 • کباب یا گریل کردن انواع گوشت
 • بریان کردن مرغ و گوشت قرمز
 • طبخ کردن بافر
 • بخارپز کردن سبزیجات و انواع گوشت
 • آرام پز کردن
 • بی رنگ کردن
  آب پز کردن

در صورتی که دنبال یک همکار به تمام معنا در آشپزخانه خود می‌گردید کافی است از فر رشنال به عنوان تجهیزات آشپزخانه به کار بگیرید. برای فر ترکیبی اهمیتی ندارد که چه نوع غذایی را قرار است طبخ کنید از گوشت، ماهی، سبزیجات گرفته تا کیک، نان و انواع دسرها با بیش از چند هزار وعده غذایی را در کم‌ترین زمان پخته و تحویل مشتری خواهد داد. اگر هتل، رستوران و مواردی از این دست دارید حتما به یک سلف کوکینگ نیاز خواهید داشت تا در تهیه غذا و ارائه خدمات غذایی با مشکلی روبه رو نشوید.

در گذشته از وسایلی مثل گریل، اجاق گاز، فر، ماهی تابه و غیره برای پخت استفاده می‌شد این کار اضافه بر زمان زیادی که صرف پخت می‌گشت برای کاربران و آشپزان بسیار طاقت‌فرسا بود چراکه باید گرمای زیاد آن را تحمل می‌کردند تا بتوانند یک وعده غذایی مناسب را برای سرو آماده کنند ولی با پیشرفت تکنولوژی و اختراع دستگاه پخت ترکیبی فرآیند پخت غذا به شدت آسان شده است.قابلیت‌های که این دستگاه می‌تواند از خود بروز دهد به شرح زیر است:

 • کباب کردن
 • برشته کردن
 • پختن
 • بخار پز کردن

از کل دستگاه های قبل از خود کارایی بیشتری دارد.
فر ترکیبی رشنال ضایعات غذایی کمتری را در برداشته و کیفیت غذای هرچه بالاتری را به ما تحویل می دهد. این دستگاه با فناوری high density control، با توزیع یکنواخت و چرخش هوا، رطوبت و گرما را در فضای درون فر تامین می کند و موجب پخت یکسان غذا خواهد شد.

فر کامبی رشنال وضعیت مواد خام را که در درون آن برای پخت قرار می‌گیرد را بررسی کرده بدین صورت که اندازه وحجم غذا را بازبینی می‌کند و بهترین برنامه پخت را برای آن در نظر می‌گیرد. نکته جالب این دستگاه آن است که در هر یک از مراحل پخت کاربر را در جریان می‌گذارد و در همان موقع پخت تصمیمات لازم را اتخاذ می‌کند.

فناوری High level control

در واقع این فناوری بیان کننده این است که چه غذاهایی را می توانید با هم پخت کنید. وضعیت پخت را تشخیص داده و به طور هوشمند زمان لازم برای پخت را تنظیم می نماید. همین امر موجب صرفه جویی زیادی در زمان و انرژی می گردد.

شرکت تولید کننده دستگاه پخت ترکیبی رشنال به تمام زوایای کار توجه ویژه‌ای داشته است و برای اطلاع آشپز از پخت هر غذا برای هر کدام از قسمت های های این دستگاه، لامپ های کم مصرف LED تعبیه کرده است. همچنین شیشه سه لایه به کار رفته در این محصول اضافه بر روپوش بازتاب دهنده گرمای آن، موجب می گردد تا در زمان پخت گرمای کمتری هدر رود.

تمیز کردن خودکار

با هوشمندی تمام حتی برای زمانی که این دستگاه گرفتار آلودگی‌هایی شده باشد تدابیری اندیشیده شده است. قابلیت شست‌وشو سلف کوکینگ سنتر موجب می گردد تا شفافیت و تازگی زمان زیادی همراه با آن باقی بماند. این دستگاه تمام مراحل تمیز کردن توسط خودش انجام می شود و کاملا اتوماتیک عملیات پاک سازی را صورت می دهد.

روش تشخیص آلودگی به این صورت است که در طول شب آلودگی زمانی که دستگاه خاموش است، آلودگی ها را درجه بندی کرده و متناسب با آن حجم آلودگی ها، نوع تمیز کردن را معین خواهد کرد. این یعنی سیستم قدرتمند Care Control دستگاه فر رشنال بیست سینی (فر رشنال پخت ترکیبی 20 سینی) که به طور خیلی قدرتمند خودنمایی می کند.

فر رشنال 20 سینی

در فر رشنال 20 سینی می توان انواع محصولات از خانواده ي سبزيجات, گوشت قرمز, گوشت سفيد و غیره را در کوتاه ترین زمان با کیفیتی بالا پخت. سه ويژگي خاص فرهاي کامبي رشنال، طبخ به روش فقط حرارت, پخت به روش حرارت و بخار, پخت به روش فقط بخار است. قاعدتا این دستگاه با 20 عدد سینی ، توانایی پخت همزمان غذای بیشتری را فراهم می کند. در فضایی محدود قادر خواهید بود مواد غذایی را گریل، کبابی، پخت، بخارپز، آرام پز، تفت و یا آب پز نمایید.

ماهی، گوشت، مرغ، سبزیجات، تخم مرغ، مواد غذایی پختنی، دسر و غیره نیز از جمله مواد غذایی هستند که می توان در این فر ترکیبی آماده سرو نمود. فر پخت ترکیبی رشنال فضای خیلی کمی را به خود اختصاص می دهد که بابت همین ویژگی مورد پسند افراد در یک آشپزخانه صنعتی محسوب می شود. پخت در فر ترکیبی مزیت های زیادی دارداز جمله مزیت های آن به موارد زیر بسنده می کنیم.

 • پخت سریع
 • استفاده آسان
 • آماده سازی غذا با کیفیت آنچه مد نظر شماست
 • صرفه جویی در زمان، پول و انرژی تماما از ویژگی های فرهای رشنال است.
 • بدون آن که به تخصص خاصی نیازمند باشید تنها کافی است با مانیتور و کنترل نمودن شما، دستگاه به طور اتوماتیک دما، رطوبت و زمان مورد نیاز برای پخت را مشخص می سازد.

دستگاه فر رشنال ده سینی ( فر رشنال پخت ترکیبی 10 سینی)

فر رشنال 10 سینی نیز توانایی پخت انواع محصولات از خانواده ي سبزيجات, گوشت قرمز, گوشت سفيد و غیره را در کوتاه ترین زمان و با کیفیتی دو چندان طبخ می کنند از جمله خصوصیات فرهای کامبی رشنال به صورت زیر است:

 • پخت به روش فقط حرارت
 • پخت به روش حرارت و بخار
 • پخت به روش فقط بخار

این محصول با داشتن ده عدد سینی قابلیت آن را دارد که تعداد قابل توجهی از غذاها را به طور ترکیبی برای شما پخت کند.

دستگاه فر رشنال شش سینی ( فر رشنال پخت ترکیبی 6 سینی)

فر رشنال 6 سینی اضافه بر توانایی پخت انواع محصولات از خانواده ي سبزيجات، گوشت قرمز، گوشت سفيد ، ماکیان و غیره را در کم ترین زمان با کیفیتی بی‌نظیر، با اشغال فضای محدودی جهت پخت در مراکز پخت صنعتی با فضای بسیار کم و میزان پخت کمتر مناسب است. نکته قابل توجه این است که این دستگاه قادر است پایه فر رشنال را نیز به کار بگیرد.

فر رشنال

دستگاه فر رشنال چهار سینی ( فر رشنال پخت ترکیبی 4 سینی)

فر رشنال 4 سینی نیز همانند فر رشنال 6 سینی دارای ابعاد کوچکتری است و مضاف بر توانایی پخت انواع محصولات از خانواده ي سبزيجات, گوشت قرمز, گوشت سفيد، ماهی و غیره را در کوتاه ترین زمان با کیفیتی بالا ارائه می دهد. این دستگاه توانسته با اشغال فضای کمتر برای مراکز پخت صنعتی با فضای محدود و حجم پخت پایین مناسب واقع شود. نکته قابل توجه این جاست که این دستگاه هم مانند مورد یاد شده می تواند از پایه فر رشنال استفاده ببرد.

دستگاه فر رشنال xs

فر رشنال xs هم از خانواده دستگاه پخت ترکیبی فر کامبی رشنال است و خصوصیت اصلی این محصول پخت ترکیبی غذا محسوب می شود.


نمایش بیشتر
   
  هیچ آیتمی یافت نشد!
  آیتمی یافت نشد!