فروشگاه اینترنتی بازار طلایی فروش تجهیزات آشپزخانه صنعتی،فست فود،تجهیزات رستوران صنعتی،کافی شاپ

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

پک های تجهیز آشپزخانه صنعتی و لیست قیمت تجهیزات آشپزخانه

بازدید امروز : 0
بازدید کــل : 399

پک های تجهیز آشپزخانه صنعتی

اگر شما هم فکر تاسیس یک کترینگ، کافی شاپ ،  رستوران و بیرون بر هستید ابتدا باید به فکر تجهیز کردن آن باشید زیرا بدون تجهیزات صنعتی یا  اینکه کارهای تان پیش نمی رود و اگر هم پیش برود سرعت عمل کارتان پایین می آید شما با آن سوددهی که مد نظرتان است نمی‌رسید. زیرا  تجهیزات فست فود و تجهیزات آشپزخانه صنعتی  مهمترین و پرکاربردترین نیاز یک آشپزخانه صنعتی این تجهیزات از ابتدای کار یعنی  آماده کردن غذا وحین پخت به شما کمک می کنند حتی در پایان کار به هنگام شستشو شما را تنها نمی گذارند. تجهیزاتی که لازمه کارتان است شامل تجهیزات آماده سازی،  تجهیزات سرو‌غذا،  تجهیزات سرمایشی و تجهیزات شستشو است.

پک های تجهیز آشپزخانه صنعتی

تجهیزات اماده سازی از پک های تجهیز آشپزخانه صنعتی:

 تجهیزات آماده سازی شامل وسایلی مانند ماشین آلات، میز، وان های شست و شو، فرهای گازی بزرگ، اجاق های ترکیبی، کباب پز ها، سینک آشپزخانه صنعتی، میز کار استیل، فرهای پخت، میز های صنعتی برای پاک کردن برنج و پاک کردن مرغ و ماهی، پوست کن صنعتی، خرد کن صنعتی، سرخ کن صنعتی و غیره می باشند.

تجهیزات سرو غذا:

برای سرو غذا تجهیزاتی باید داشته باشید مانند انواع ترولی، غذا شفینگ ویش و ظروف سرو غذا این تجهیزات را باید با وسواس و دقت بیشتری خرید کنید زیرا اگر شما می‌خواهید سالن یک رستوران را تجهیز کنید این وسایل در ارتباط مستقیم با مشتری هستند و کیفیت وظاهرشان بسیار مهم است زیرا یک ضرب‌المثل قدیمی می‌گوید مردم عقلشان به چشمشان است.

تجهیزات کافی شاپ:

اگر خواستید که کافی شاپ بزنید باید انواع دستگاه های اسپرسو، قهوه ساز، با وافل  و کرپ ساز و همچنین تاپینگ شو کیک خریداری کنید. علاوه بر این ها ظروفی  برای پذیرایی و یک چیدمان داشته باشید; می‌خواهد این چیدمان سنتی، کلاسیک و یا هر طوری که دوست دارید باشد با انجام همه این کارها می‌توانید بگویید یک کافی شاپ افتتاح کرده اید.
 برای تجهیز کردن آشپزخانه های هتل، رستوران، بیمارستان،  کترینگ ها و همچنین تالارها وسایل خاص و مخصوص لازم است مثل تجهیزات پخت و آماده سازی غذا، ترولی مناسب، تجهیزات سرمایشی و تجهیزات شست شو همچنین شما میتوانید در هر سطحی( سطح بالا و حرفه ای، سطح متوسط و سطح پایین) آشپزخانه های صنعتی خود را تجهیز کنید.

انواع پک های تجهیز آشپزخانه صنعتی

 از آنجایی که آشپزخانه های صنعتی نیاز به تجهیزات دارند انواع زیادی از پک های تجهیز آشپزخانه صنعتی در بازار ها وجود دارند مانند: فر دم کن برنج دو خانه استیل هشت دهم، فر دم کن برنج دو خانه استیل شش دهم، فر دم کن برنج تک خانه استیل هشت دهم ،فر دم کن برنج تک خانه استیل ۶ دهم،  میز کار استیل  یک و نه دهم  متری عریض  طبقه دار، میز کار استیل یک و نه دهم متری با عرض ۹۰ سانتی متر، میز کار استیل یک و نه دهم متری عریض، دستگاه پخت ترکیبی مدل ۱۰۱ ، فر پخت ترکیبی رشنال مدل ۱۰۱ ،فر پخت ترکیبی رشنال مدل xs، فر پیتزا ریلی N۳۰۴۰ ،پیتزا ریلی دهنه۵۰  سانتی متری موتور پایین، فر پیتزا ریلی طرحLlNCOLN مدل دو ردیفه ،دستگاه فر سیب زمینی، اجاق گاز صنعتی فردار، اجاق گاز صنعتی خطی تمام استیل، پاتیل خیساندن برنج ،گاری حمل بار دیگ،  سینک ظرفشویی صنعتی،تا به گردان (پاتیل سرخ کن) ، میز دورچین، میز کباب کشی،  میز کار استیل، وان شستشوی استیل،  کابینت آبچکان،  چرخ گوشت صنعتی،  کابینت دیواری استیل، اره استخوان بر، میز سالاد بر، ترولی آبچکان، کباب پز گازی، یخچال ویترینی،  میز نان( میز پنی نی)، خمیر پهن کن،  خلال کن و اسلایسر صنعتی، اجاق گاز رومیزی، دستگاه خمیر کیک و میکسر، اجاق پلوپز زمینی، دستگاه سرخ کن سیب زمینی ایتالیایی MBM، اجاق گاز ۴ شعله رستورانی، خط سرویس دستگاه یخ ساز صنعتی، هودآشپزخانه صنعتی استیل یا هود صنعتی بدون دود و ...

قیمت پک های تجهیز آشپزخانه صنعتی

کیفیت در انتخاب تجهیزات آشپزخانه های صنعتی بسیار مهم است زیرا شما هزینه ای بابت این تجهیزات می پردازید و نباید جنس وسایل به گونه‌ای باشد که شما مجبور به خرید دوباره آنها شوید و همچنین نگرانی دیگری از مشتریان عزیز قیمت‌های به نسبت بالا و تجهیزات آشپزخانه صنعتی اما بازار طلایی برای حمایت از هموطنان خود به این نکته نیز توجه داشته محصولات خود را با قیمت های مناسب عرضه می‌کند تا شما دیگر دغدغه گرانی را حس نکنید اما خوب این قیمت مناسب بیان‌کننده این نیست که کیفیت وسایل و  پک های تجهیز آشپزخانه صنعتی پایین است.

فیلم پک های تجهیز آشپزخانه صنعتی

 از آنجا که این تجهیزات شامل تجهیزات آماده سازی، تجهیزات پخت و حتی شست و شو هست یعنی تجهیزات شامل نقطه صفر تا صد میباشد قطعاً همه کار کردن با تمام وسایل و تمام بخش ها را بلد نیستند و کار کردن با آنها نیاز به آموزش و دوره های خاصی دارد از این رو کارشناسان ما  فیلم‌ها و عکس‌های تهیه کرده اند که علاوه بر معرفی محصول و بیان ویژگی هر محصول به طور جداگانه طرز کار کردن و نکات ایمنی که هنگام کار کردن با آن محصول باید رعایت شود را خدمت شما ارائه می دهند تا شما متناسب با نیاز خود خرید پک های تجهیز آشپزخانه صنعتی را انجام دهید و همچنین در کار کردن با آن به مشکل نخورید.

خرید پک های تجهیز آشپزخانه صنعتی از سایت بازار طلایی

بازار طلایی تمام این تجهیزات را با عکس و فیلم به شما معرفی می کند و تمام ویژگی های یک وسیله را برای شما توضیح می دهد شما کارایی آن محصول را می فهمید و همچنین متوجه می شوید این دستگاه‌ها متناسب با نیاز شما هست یا خیر؟اصلا به کار شما می آید؟ شما می توانید از طریق سایت بازار طلایی به صورت آنلاین و غیر حضوری های پک ها برنزی، طلایی و نقره ای خریداری کنید. خرید پک های تجهیز آشپزخانه صنعتی (Industrial kitchen equipment packs)علاوه بر مزایای که ذکر کردیم این فایده را هم دارد که دیگر شما  مجبور به رفتن به مغازه‌ها و گذاشتن ساعت‌ها از وقت خود نیستید پس  این گونه در بخش هزینه های خود صرفه جویی کرده اید تازه علاوه بر تمام این ها شما این تجهیزات را می توانید متناسب با بودجه خود به صورت دست دوم با کیفیت بالا خریداری کنید و از خدمات فروش و گارانتی بهره مند شوید و این کار خیال ‌ما مشتری عزیز رابرای خرید کرن راحت می کندو با اطمینان خاطر بیشتری خرید میکنید.


نمایش بیشتر