فروشگاه اینترنتی بازار طلایی فروش تجهیزات آشپزخانه صنعتی،فست فود،تجهیزات رستوران صنعتی،کافی شاپ

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

سطل سیخ استیل

آشپزخانه باید تجهیزات لازم را داشته باشد تا بتوان آن را یک آشپزخانه کامل و کاربردی نامید. به خصوص آشپزخانه های صنعتی، رستوران ها، تالارها، کبابی ها، تهیه غذا ها و... باید از محصولاتی استفاده کنند که علاوه بر رعایت بهداشت، در کیفیت و بهبود غذا نیز کمک کند.از جمله وسایلی که در یک آشپزخانه صنعتی مورد نیاز است، سطح سیخ استیل می باشد که این سطل در دسته بندی تجهیزات فست فود و تجهیزات آشپزخانه صنعتی برای نگهداری سیخ ها ،قبل از سیخ گیری و بعد از کباب کردن مورد استفاده قرار می گیرد.

سطل سیخ مزایای مختلفی دارد که می توان به این نکته اشاره کرد که علی رغم سطح وسیعی که برای نگهداری سیخ ها دارد، فضای کمی را اشغال کرده و بسیار مقاوم می باشد.جنس این سطل از استیل است که به ضخامت یک میل ساخته شده است و در برابر خط و خش کاملا مقاوم است.همینطور موادی در ساخت این وسیله به کار رفته گیاهان را در برابر آب مقاوم کرده و آن را ضد زنگ ساخته است.

برای این جا سیخی و یا سطل سیخ چهار چرخ قرار داده اند که جابجایی و حرکت دادن آن را آسان کرده و به راحتی می توان آن را حمل کرد.کف این وسیله به نحوی تعبیه شده است که مقاومت بالایی در برابر انباشتگی تعداد بالای سیخ‌ها داشته باشد. همچنین می‌توان ذکر کرد که کف این سطل سوراخ هایی دارد که مخصوص خروج آب و روغن می باشد.داخل این سطل به چهار قسمت مساوی تقسیم شده به این دلیل که بتوان سیخ های کثیف را از سیخ های تمیز جدا کرد و یا اینکه سیخ های جوجه ،بناب ،کوبیده ،گوجه،شیشلیک ،جگری ،استیل و آلومینیوم  را بتوان به راحتیاز هم جدا کرد.

این مدل از  سطل ، در دو سایز کوچک و بزرگ  طراحی  شده استکه بنا به درخواست و میل مشتری در ابعاد مختلفی ساخته شده است.نکته قابل توجه در رابطه با این وسیله این است که برای متصل کردن قسمتهای مختلف این سطل به هم، از جوش آرگون استفاده می شود.و نکته دیگر وجود محصول مشابه این وسیله است که البته از جنس آلومینیوم است و شایان ذکر است که کیفیت سطل استیل را ندارد.

سطل سیخ استیل بزرگ سطل سیخ بزرگ چرخدارجا سیخ استیل

مشخصات فنی سطل سیخ استیل بزرگ چرخ دار و جا سیخی استیل

 

  • تمام بدنه این سطل سیخ از جنس استیل می باشد.
  • دارای کف دوجداره به منظور خروج آب و روغن
  • دارای چهار قسمت به منظور نیازهای متفاوت
  • قابلیت حمل سیخ تا اندازه ی500
  • چرخ هایی ساخته شده از جنس پلی اورتان که بسیار مقاوم می باشد.

در وبسایت بازار طلایی اطلاعات کافی در مورد محصول درج شده است. علاوه بر آن تمام عکس و فیلم های مربوطه موجود میباشد تا به راحتی هرچه تمام تر بتوانید در انتخاب وسیله خود مطمئن تر عمل کنید و هنگام بروز هرگونه سوال یا مشکلی در مورد نحوه خرید و یا خود محصول و یا حتی خرید دست دوم آن می توانید به کارشناسان سایت مراجعه کنید و سوال و یا مشکل خود را در میان بگذارید تا راهنمایی کامل شوید.

 


نمایش بیشتر