فروشگاه اینترنتی بازار طلایی فروش تجهیزات آشپزخانه صنعتی،فست فود،تجهیزات رستوران صنعتی،کافی شاپ

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

معرفی همزن استیل

در گذشته از قاشق و چنگال برای هم زدن مواد غذایی استفاده می­شد ولی امروزه همزن جایگزین آن شده است.یکی از وسایل ضروری برای آشپزخانه همزن استیل است. از همزن برای هم زدن و مخلوط کردن مواد غذایی استفاده می شود. با استفاده از همزن می­توان مواد غذایی یک­دست و یکنواختی را داشت. از همزن استفاده­های زیادی می­شود و برای درست کردن کیک، خمیر نان و شیرینی، بستنی، زدن تخم مرغ، هم­زدن خامه، درست کردن سس و خیلی از کارهای دیگر در آشپزخانه کاربرد دارد. جنس همزن استیل در دسته بندی تجهیزات فست فود و تجهیزات آشپزخانه صنعتی از استیل است و به راحتی می­توان آن را شست بدون این که زنگ بزند.

انواع همزن استیل

امروزه انواع همزن در سایزهای مختلف تولید می­شود. همزن­ها به صورت دستی و برقی تولید می­شوند. همزن دستی نسبت به همزن­های برقی کوچکتر هستند و راحت­تر در دست قرار می­گیرندو وزن آن­ها کم است. با استفاده از همزن برقی سرعت کار شما بالا خواهد رفت و با تنظیم سرعت می­توانید مواد غذایی مورد نیازتان را هم بزنید. انواع هم زن­ های صنعتی هم تولید می­شود که در صنایع مختلف شیمیایی، غذایی، دارویی و آرایشی کاربرد دارد. همزن­های صنعتی با توجه به موارد استفاده­ی آن­ها در سایزهای بزرگ ساخته می­شوند. همزن­های برقی به دو صورت معمولی و کاسه دار تولید می­شوند.

همزن استیل هم زن استیل صنعتی خرید همزن صنعتی

نکاتی برای خرید همزن

همزن­ها به یکی از ابزارهای ثابت آشپزخانه تبدیل شده­اند و بدون آن­ها کارآشپزی لنگ می­ماند. همزن­ های دست دوم با قیمت­های ارزانتر نیز وجود دارند. در هنگام خرید به جنس و وزن همزن توجه کنید. با توجه به اینکه شما باید مدت زمان زیادی همزن را در دست­تان نگه دارید همزنی را انتخاب کنید که وزن کمتری دارد تا بدون آن که خسته شوید به راحتی بتوانید از آن استفاده کنید. از آن جا که مواد غذایی به همزن نفوذ می­کند همزنی را انتخاب کنید تا به راحتی شسته شود.

خرید همزن استیل

شما می­توانید با توجه به نیازتان همزن مورد نظر خود را انتخاب کنید. اگر شما به دنبال همزن استیل باکیفیت می­گردید کافی است به سایت بازار طلایی مراجعه کرده و با انتخاب محصول اقدام به خرید کنید.سایت بازار طلایی انواع همزن استیل را با بهترین کیفیت و مناسب­ترین قیمت در اختیار شما عزیزان قرار داده است. به راحتی می­توانید این محصول را به صورت اینترنتی سفارش داده و درب منزل تحویل بگیرید.

 


انواع هم زن­ های صنعتی
نمایش بیشتر