فروشگاه اینترنتی بازار طلایی فروش تجهیزات آشپزخانه صنعتی،فست فود،تجهیزات رستوران صنعتی،کافی شاپ

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

معرفی ظرف سلف سرویس

در گذشته برای سرو پلو، سالاد، ترشی، ماست و خورش مجبور بودیم از چند ظرف استفاده کنیم تا بتوانیم به افراد غذا بدهیم. مجموعه­ های مختلف مجبور بودند به خاطر هر نفر چند ظرف را خریداری کنند تا بتوانند به آن­ها سرویس دهند که این امر باعث افزایش هزینه، اتلاف وقت و افزایش ضرر و زیان ناشی از شکستن ظروف می­شد. همین مسائل طراحان و تولیدکنندگان را بر آن داشت تا ظروف مقاوم و چند خانه را طراحی کنند تا بتوان به راحتی در مجموعه­ های مختلف استفاده کرد.جنس این ظروف از ورق استنلس استیل مات یا براق ضد زنگ بوده و مقاومت بالایی دارند. ظرف سلف سرویس در دسته بندی تجهیزات فست فود و تجهیزات آشپزخانه صنعتی بسیار زیبا طراحی شده­ و به نحوی صیقل داده شده ­ که آسیبی به دست وارد نشود.

انواع ظرف سلف سرویس

امروزه انواع ظروف سلف سرویس  در سایزها و مدل­های مختلف ساخته می­شود.این ظروف در مدل­های دوخانه، سه خانه، چهارخانه و شش خانه تولید می­شود تا بتوان انواع غذا، دسر، ترشی و سالاد را در آن جای داد. این ظروف بسیار سبک هستند و راحت شسته می­شوند.سایز­های کوچک این ظروف در مهد کودک­ها و مدارس مورد استفاده قرار می­گیرد.این ظروف به دلیل کیفیت و طراحی فوق­العاده­ای که دارند طول عمر زیادی دارند و از لحاظ اقتصادی به صرفه هستند.

ظرف سلف سرویس سینی سلف گردسینی سلف سرویس 6 خانه

فیلم ظرف سلف سرویس

برای افزایش اطلاعات و رفع ابهامات خود می­توانید فیلم مربوط به سینی سلف سرویس را دانلود کنید. دیدن این فیلم به شما کمک می­کند تا با ظرف سلف سرویس بیشتر آشنا شوید و نحوه­ی استفاده از آن را یاد بگیرید.

خرید ظرف سلف سرویس

یکی از وسایل بسیار ضروری برای سرو غذا در پادگان­ها، دانشگاه­ها،بیمارستان­ها، هتل­ها، مراکز اداری و ارگان­های مختلف است. در سایت بازار طلایی تمامی انواع ظروف سلف سرویس به همراه قیمت و اطلاعات فنی آن قرار داده شده است. خریداران عزیز می­توانند از سایت بازار طلایی دیدن نموده و ظروف متناسب با نیاز خود را خریداری کنند.سایت بازار طلایی محصولات باکیفیت را در اختیار شما عزیزان قرار می­دهد.هدف سایت بازار طلایی رضایت مشتریان عزیز می­باشد.


نمایش بیشتر