فروشگاه اینترنتی بازار طلایی فروش تجهیزات آشپزخانه صنعتی،فست فود،تجهیزات رستوران صنعتی،کافی شاپ

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

معرفی دستگاه پاپ کرن ساز

یکی از محبوب‌ترین خوراکی‌ها پاپ کرن است بسیاری از افراد برای تفریحات و دورهمی‌ها از پاپ کرن استفاده می‌کنند، پاپ کرن یا همان پفیلا از حرارت دادن دانه‌ی ذرت تشکیل می‌شود با اضافه کردن کمی طعم دهنده به آن‌ها خوردن پفیلا لذت بخش‌تر می‌شود، جالب است بدانید که تمام دانه‌های ذرت در اثر حرارت مناسب شکوفا می‌شوند. شما می‌توانید با خرید یک دستگاه پاپ کرن ساز در دسته بندی تجهیزات فست فود و تجهیزات آشپزخانه صنعتی به راحتی درآمدزایی کنید. بدنه‌ی دستگاه پاپ کرن ساز طبق سلیقه‌ی مشتری ساخته می‌شود از دستگاه پاپ کرن ساز در پارک‌ها، شهربازی‌ها، سینماها، اماکن گردشگری و غیره استفاده می‌شود.

کارشناسان فروشگاه ما با گردآوری انواع پاپ کرن سازهای داخلی و خارجی زمینه را برای سهولت خرید مشتری فراهم کرده‌اند. کافی است شما با مراجعه به سایت و دیدن مدل‌های مختلف با آن‌ها آشنا شوید.

انواع دستگاه پاپ کرن ساز

دستگاه پاپ کرن ساز ایستاده

از دستگاه پاپ کرن ساز ایستاده در مراکز تجاری شهربازی‌ها و غیره استفاده می‌شود ابعاد دستگاه ۶۵*۵۰*۱۷۸سانتی‌متر است. در رنگ‌ها و طرح‌های متنوع به بازار عرضه شده است هم‌چنین از چهار چرخ برای حمل و نقل آسان دستگاه پاپ کرن بهره گرفته شده است. می‌توان بنا به درخواست مشتری از لامپ برای روشنایی و جذب افراد استفاده کرد.
دستگاه پاپ کورن ساز را می‌توان به گاز شهری و گاز کپسولی وصل نمود قابلیت تنظیم حرارت دارد تا بتوانید بهترین پفیلا را به مشتری عرضه کنید. از قسمت پایین دستگاه پاپ کرن ساز برای نگه‌داری کپسول مایع بهره برد.

دستگاه پفیلا ساز مبله و یا رومیزی

شاید برای شما جالب باشد بدانید در خارج از ایران به دستگاه پاپ کرن ساز مبله، کالسکه گفته می‌شود. ابعاد دستگاه ۶۵*۵۰*۷۸ سانتی‌متر است. از یک محفظه‌ی شیشه‌ای برای درست کردن پف فیل استفاده می‌شود که به راحتی می‌توانید پفیلای در حال آماده‌سازی را مشاهده کنید. همان‌طور که از اسم دستگاه پفیلا ساز مبله مشخص است آن را روی میز و یا چهارپایه قرار می‌دهند و قیمت آن از مدل بالا ارزانتر است.

دستگاه پاپ کرن ساز پفیلا ساز

فیلم دستگاه پاپ کرن ساز

فیلم مربوط به دستگاه پاپ کرن ساز توسط کارشناسان تهیه و ضبط شده است. برای آشنایی بیشتر و نحوه‌ی استفاده از دستگاه می‌توانید به سایت فروشگاه مراجعه کنید و فیلم‌های مربوط را دانلود کنید.

خرید دستگاه پاپ کرن ساز

با استفاده از دستگاه پاپ کرن ساز شما می‌توانید در کمترین زمان بهترین پف فیل را آماده و تحویل مشتری بدهید. برای خرید دستگاه پاپ کرن ساز می‌توانید به صورت حضوری و با مراجعه به فروشگاه و دیدن محصول مورد نظر خرید خود را انجام دهید. برای کسانی که امکان خرید حضوری ندارند کافی است با مراجعه به سایت بازار طلایی و انتخاب دستگاه مورد نظر خرید خود را قطعی کنید.


نمایش بیشتر