فروشگاه اینترنتی بازار طلایی فروش تجهیزات آشپزخانه صنعتی،فست فود،تجهیزات رستوران صنعتی،کافی شاپ

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

رب گیر صنعتی و دستگاه تولید رب گوجه فرنگی

بازدید امروز : 0
بازدید کــل : 193

آب گوجه گیر

رب یکی از مهم ترین چاشنی های غذا ایرانی به حساب خواهد آمد و این اهمیت باعث شده تا طول سال ها کارخانه های زیادی برای تولید رب به وجود بی آیند. یکی از وسایلی که امروز در بسیاری از کارخانه های تولید رب وجود دارد، رب گیر صنعتی خواهد بود. استفاده از رب گیر صنعتی کاملا راحت و بی دردسر است. این رب گیر ابتدا آب گوجه فرنگی را گرفته و سپس با استفاده از عملیات تبخیر شروع به تولید رب خواهد کرد.

اما در بعضی از کارخانه ها دستگاه آب گوجه گیر به صورت جداگانه از دستگاه رب گیر صنعتی خواهد بود. آب گوجه باید بدون تفاله باشد تا یک رب گوجه فرنگی خوبی از آن به دست بیاید

رب گیر صنعتی

خرید دستگاه آب گوجه گیر صنعتی و خرید رب گیر صنعتی 

خرید دستگاه رب گیر صنعتی، در بازار امروز کاملا کار دشواری خواهد بود زیرا، با توجه به نوسانات قیمت ارز در بازار امروز ایران نمی توان برای این دستگاه قیمتی مشخصی را ایجاد کرد. اما به شما کلی قیمتی مقرون به صرفه برای کارخانه ها خواهد داشت. استفاده از دستگاه رب گیر صنعتی کاملا راحت می باشد، و باعث افزایش تولید شده. این دستگاه بدون دخالت انسان باعث می شود تا عملیات تولید رب با بهداشت بالایی صورت بپذیرد و از طرف سازمان وزارت بهداشت، نمره خوبی را محصول نهایی دریافت کند.

دستگاه آب گوجه گیر صنعتی که همان دستگاه رب گیر صنعتی می باشد، در بازار امروز با تنوع زیادی رو به رو است و تا حدودی نیز وارداتی محصوب خواهند شد. وارداتی بودن این دستگاه باعث شده تا خرید آن از بازار خارج از کشور کمی سخت باشد. اما با تمام این مشکلات باز هم تولید کنندگان به دلیل بالا بودن میزان تقاضای ایران نسب به رب باعث شده تا اقدام به تولید انبوه این ماده غذایی کنند. گاهی رب نیز به خارج از ایران خصوصا کشور های عربی صادر شده و‌ سود بسیار زیادی به همراه خواهد داشت.

هرچند بسیاری از تاجران رب از سود ناشی از صادرات محصولات خود هیچگونه اطلاع کافی را به مردم نخواهند داد، اما با توجه به بازار تقاضا می توان فهمید که رب یک ارز آوری خوبی را به چرخه اقتصادی ایران اهدا خواهد کرد. رب گوجه فرنگی دارای خواص زیادی است. از طرفی یک چاشنی بسیار لذیذ برای غذا های سنتی و تا حدودی غذا های مدرن می شود.

 قیمت دستگاه تولید رب گوجه فرنگی و قیمت رب گیر صنعتی 

قیمت دستگاه رب گیر صنعتی در بازار ایران با توجه به قیمت ارز نوسانات زیادی خواهد داشت، علاوه بر تاثیر ارز بر روی دستگاه رب گیر صنعتی ، ویژگی ها و کیفیت آن نیز کاملا تاثیر گذار خواهد بود، درجه بندی کیفی ارب گیر صنعتی با بازار فروش و تقاضای آن رابطه مستقیم داشته. بحران های اقتصادی در قمیت کذاری رب گیر صنعتی نیز بی تاثیر نخواهد بود، و این بحران ها گاهی باعث ایجاد بازار های سیاه فروش رب گیر صنعتی شده و در افزایش قیمت نجومی آن تاثیر بالایی خواهد داشت.

با جست و جوی مختصر در وبسایت ها و وفروشگاه های آنلاین دستگاه های تولید رب گوجه فرنگی ، می تواند تغیر قیمت آن را مشاهده کرد، و دستگاه تولید رب گوجه فرنگی وارداتی به دلیل تغییر ارز گران تر از نمونه داخلی آن هستند.


با توجه به این بحران اقتصادی شاهد آن خواهیم بود که محصول نهای رب گوجه فرنگی با قیمت بالاتری رو به رو خواهد شد. اما با تمام این مسائل تولید رب گوجه فرنگی در ایران به صورت همیشگی می باشد زیرا هیچ کدام از خانواده ها برای درست کردن غذا های خود نمی توانند از رب گوجه فرنگی استفاده نکند.

رب گیر نیم صنعتی


دستگاه رب گیر نیم صنعتی

دستگاه رب گیری نیم صنعتی یکی از دستگاه های خوب و آسان برای گرفتن آب گوجه یا بسیاری از میوه های دیگر خواهد بود. این دستگاه به طور متوسط حدود ۴۰۰ کیلو آب میوه را در هر ساعت تولید کرده و میزان تولید رب را افزایش خواهد داد. دستگاه رب گیر صنعتی می تواند تفاله گوجه را بدون نیاز به دخالت انسان و بدون کوچیک ترین ذره ابی خارج کند. دستگاه رب گوجه گیری صنعتی شکلی حدود ۱۰۰ سانتی متر ارتفاعی ۵۰ سانتی متر عرضی ۶۰ سانتی متر طول می باشد. البته این نوع دستگاه در ابعاد بزرگتری وجود دارد که می توان برای تولید آب گوجه فرنگی در حجم بالاتری از آن استفاده کرد.

دستگاه رب گیر نیم صنعتی را می توان در مصارف خانگی نیز استفاده کرد. زیرا فضای کمی را اشغال خواهد کرد و برای افرادی که خواهان آن هستند تا از رب خانگی استفاده کنند، کاملا مناسب است. این دستگاه به راحتی می تواند از برق خانگی استفاده کرده و هیچ گونه مشکلی در استفاده آن ایجاد نخواهد شد.

وزن این دستگاه زیاد نبوده و حدود ۵۵ کیلو وزن خواهد داشت. در زیر این دستگاه چرخ های کوچک برای جا به جایی وجود خواهد داشت که حمل و نقل را بسیار راحت کرده است. شست و شوی این محصولا نیز بسیار راحت بوده به گونه ای که می توان آنها را از یک دیگر جدا کرده و تمیز کنید.

گوجه خردکن صنعتی


دستگاه گوجه خرد کن صنعتی 

دستگاه گوجه خرد کن صنعتی یک دستگاه کاملا بهداشتی است زیرا بدون دخالت دست تمامی گوجه ها ها را خورد کرده و برای آبگیری آسان آماده خواهد کرد. این دستگاه توانایی آن را دارد که تا گوجه های بزرگ و کوچک را خورد کند. ابعاد این دستگاه بزرگ نبوده و وزن سنگینی نخواهد داشت. این دستگاه را می توان در تمامی کارخانه ها بزرگ یا کوچک استفاده کرد. شست و شوی این دستگاه نیز بسیار راحت بوده و می توان مخزن آن را از موتور جدا کرده، و اقدام به نظافت آن کرد.

با وجود دستگاه های گوجه خورد کن صنعتی، آب گوجه گیر صنعتی و رب گیر صنعتی، فرایند تولید رب کاملا بهداشتی و با سرعت بسیار بالایی انجام خواهد گرفت. به طور میانگین با استفاده از این دستگاه ها می توان در ماه حدود ۲ تن تولید رب داشته باشید. بازار تقاضای رب گوجه فرنگی نیز در ایران بسیار بالا است.

برای خرید عمده رب گوجه فرنگی بهتر است، به بازار های داخلی مراجعه کرد این محصولات در تمامی بازار های شهری وجود دارند، و رب گوجه فرنگی معمولا یکی از محبوب ترین محصولات غذایی است. البته برای خرید رب گوجه فرنگی ، روش های مختلفی از جمله: خرید عمده آنلاین رب گوجه فرنگی ، خرید رب گوجه فرنگی از درب کارخانه ها و تولیدکنندگان، خرید عمده رب گوجه فرنگی از طریق بازار های سطح شهری، خرید عمده ارب گوجه فرنگی از طریق نمایندگی و فروشگاه های تجاری.

اما بهترین روش خرید، حذف واسطه ها و خرید از درب کارخانه خواهد بود زیرا قیمت کمتر از سطح بازار خواهند داشت و محصولات نیز از تولید به مصرف خواهند رسید. خرید عمده آنلاین رب گوجه فرنگی با توجه به مشکلات ترافیکی که این روز ها وجود دارد، محبوبیت زیادی دارد، زیرا با توجه به صرفه جویی در زمان خرید، مشکلات حمل و نقلی را نخواهند داشت، و یک خرید آسوده و راحت را تجربه خواهید کرد.

رب گوجه فرنگی یکی از قدیمی ترین محصولات ایرانی به حساب خواهد آمد زیرا پایه اصلی غذا های سنتی ایرانی را رب تشکیل داده است و به طور جدی می توان گفت که بهترین رب گوجه فرنگی را ایرانی ها تولید خواهند کرد. بدیهی است که این کیفت به خارج مرز ها نیز صادر شود.


نمایش بیشتر