فروشگاه اینترنتی بازار طلایی فروش تجهیزات آشپزخانه صنعتی،فست فود،تجهیزات رستوران صنعتی،کافی شاپ

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

ظروف بن ماری

شاید بتوان گفت که ظروف بن ماری از مهم ترین وسایلی است که به عنوان  تجهیزات فست فود و تجهیزات آشپزخانه صنعتی ، فست فود و تمام آشپزخانه هایی که مصارف صنعتی و اقتصادی دارند، مورد استفاده قرار می گیرد. اگر بخواهیم هر یک از کارهایی که در یک آشپزخانه انجام می شود از جمل به سرو و نگهداری لوازم و استفاده از لوازم پخت و سرخ کردن را انجام بدهیم، مجبوریم از دستگاه بنماری استفاده کنیم.

چرا که نیاز آشپزخانه های صنعتی و مواردی که بهداشت معین کرده است، این الزام را ایجاد می کند. تنها وسیله ای که در آشپزخانه های تمام دنیا مشترک است و استفاده می شود، بنماری است که به عنوان ظرف اصلی شناخته می شود. این دستگاه کاربرد های زیادی دارد که از جمله آنها می توان به نگهداری از مایه خمیر گوشت، جوجه، برنج و هر ماده غذایی که برای سرو غذا نیاز است اشاره کرد.

بر اساس نیاز های مختلف، شرکت های تولید کننده بن ماری آن را در سایز های متفاوتی می سازند تا هر مصرف کننده بتواند بر اساس نیاز خود هر یک را انتخاب کند. بنماری از جنس استیل خالصی ساخته می شود. به همین دلیل به هیچ عنوان دچار زنگ زدگی، پوسیدگی و خرابی نمی شود. بنماری علاوه بر استفاده برای انواع سلف سرویس ها، برای سرویس دهی به مشتری نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

مدل های مختلف بن ماری که در سایت ما به فروش می رسد، شامل بن ماری استیل 1/6 با عمق 10 یا ظروف بنماری یک ششم استیل، بنماری یک دوم با عمق شش و نیم یا بن ماری استیل 1/2، بن ماری 1/9 استیل در عمق ده یا بنماری یک نهم استیل صنعتی، بنماری ۱/۴ عمق ۱۵ استیل صنعتی یا بن ماری یک چهارم با عمق پانزده و بن ماری استیل ١\١ با عمق 6/5 یا بنماری یک یکم با عمق 6/5 است.

ظروف بن ماریظرف بنماری استیلی ظرف بن ماری

عکس و فیلم ظروف بن ماری

برای این که بتوانید به طور کامل با تمام ابعاد و ویژگی های بن ماری آشنا بشوید، در سایت بازار طلایی فیلم ها و عکس هایی از آن قرار داده شده است که با مراجعه به آنها دایره اطلاعات شما راجع به این محصول کامل تر شده و تصمیم گیری برای شما آسان تر می شود.همانطور که در فیلم گفته شد، ظروف بن ماری در انواع سایز برای فروش عرضه می شوند تا بتوانند در آشپزخانه شما خدمت رسانی کنند. انواعی از ظروف بنماری شامل بنماری برای داخل یخچال، بنماری روی سرخ کن و بنماری برای موارد مصرف انباری است.

قیمت ظروف بن ماری

قیمت ظروف بن ماری استیل با توجه به ابعاد و نوع آن می تواند متغیر باشد. اما چیزی که تغییر نمی کند این حقیقت است که بازار طلایی همواره بهترین کیفیت را با مناسب ترین قیمت عرضه می کند. برای اطلاف دقیق از قیمت ها می توانید با کارشناسان بازار طلایی در ارتباط باشید.

خرید بنماری از بازار طلایی

اگر می خواهید محصول مور نظر خود را از یک فروشگاه معتبر و با قیمت و کیفیت مناسب بخرید و آن را در اسرع وقت دریافت کنید، پیشنهاد می کنیم سفارش آنلاین خرید بنماری را در سایت بازار طلایی ثبت کنید. درصورت نیاز به راهنمایی جهت مراحل ثبت سفارش، با کارشناسان سایت مشورت نمایید.

خرید بنماریفروش ظرف استیل بن ماری


قیمت ظروف بن ماری استیل
نمایش بیشتر