فروشگاه اینترنتی بازار طلایی فروش تجهیزات آشپزخانه صنعتی،فست فود،تجهیزات رستوران صنعتی،کافی شاپ

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

معرفی بیفتک کوب دستی


وسیله ای با ابعاد مختلف در شکلهای مربع و گرد مناسب برای کوبیدن روی انواع گوشت گوسفند، گاو، گوساله، مرغ و ماهی جهت مرینیت کردن هرچه بهتر گوشت به منظور تهیه انواع استیک و کباب و خوراک، که در آشپزخانه ها کابرد بسیار دارد.
در سر این وسیله برجستگی های الماسی شکل منظمی وجود دارند که باعث نرم شدن گوشت و ایجاد شیار های بسیار ریز در سطح گوشت می شوند و البته بافت صاف و یک دستی بدون پاره گی گوشت ارایه میدهند. شما میتوانید با کوبیدن بیفتک کوب دستی روی سطح گوشت، انرا نرم تر کنید و به روند پخت آن سرعت ببخشید.

انواع بیفتک کوب دستی

این وسیله پر کاربرد، در اندازه ها و شکل های متفاوت از نظر سری آن (مربع و گرد) در بازار موجود است. جنس بیفتک زن دستی یا دستگاه بیفتک زن الکتروکار  در دسته بندی تجهیزات فست فود و تجهیزات آشپزخانه صنعتی از آنجا که وسیله ای پر مصرف در آشپرخانه ها است، برای رعایت اصول بهداشتی و به علت ستشوی مکرر، می بایست ضد زنگ باشد، که در انواع جنس استیل و آلومینیوم در بازار عرضه می شود.

قیمت بیفتک کوب دستی

با توجه به اینکه بیفتک کوب دستی در ابعاد و جنسهای مختلف و حتی کاربرد های متفاوت از قبیل آشپزخانه ای و رستورانی، در بازار موجود است، قیمتهای این محصول هم بسته به نوع آن متفاوت می باشد.

خرید اینترنتی بیفتک کوب دستی


خرید اینتنرنتی محصولات آشپزخانه به ویژه محصولاتی که از لحاظ شکل و جنس و طرح متفاوت هستند، به علت داشتن قابلیت مقایسه سریع و سفارش آنلاین بسیار مقرون بصرفه و دقیق تر است. کارشناشان سایت بازار طلایی برای سهولت در خرید و انتخاب محصول همیشه پاسخگو و پشتیبان مشتریان خود می باشند.

فیلم بیفتک کوب دستی

برای دیدن نحوه استفاده از بیفتک کوب دستی و شناختن هرچه بیشتر انواع بیفتک کوب، میتوانید از مشاهده فیلمهای موجود در سایت بازار طلایی بهره ببرید


بیفتک کوب دستی انواع بیفتک کوب بیفتک زن دستی قیمت بیفتک زن دستی
نمایش بیشتر