فروشگاه اینترنتی بازار طلایی فروش تجهیزات آشپزخانه صنعتی،فست فود،تجهیزات رستوران صنعتی،کافی شاپ

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

بازدید امروز : 0
بازدید کــل : 1527

بار سفت کن بستنی

همانطور که می دانید، بستنی خوراکی است که در دمای پایین تولید می شود. این دمای پایین را به راحتی نمی توان در دمای محیط ایجاد و نیاز به دستگاه و لوازم خاصی برای ایجاد این دما است. به این منظور، برای ایجاد این دمای پایین و تولید بستنی، از دستگاهی به نام بار سفت کن بستنی استفاده می شود.
بار سفت کن به دستگاهی گفته می شود که پس از ریختن مایه بستنی و مواد اولیه تولید بستنی در آن، شرایط دمایی مناسب برای ایجاد بستنی از آن مواد اولیه را ایجاد می کند. مهم ترین شرط برای انجام شدن این فرایند، دمای پایین مناسب یخ بستن نسبی مواد اولیه بستنی است.
بار سفت کن بستنی در دسته بندی تجهیزات فست فود و تجهیزات آشپزخانه صنعتی برای تولید بستنی نهایی در حجم های کم و زیاد مورد استفاده قرار می گیرد. برای مثال، مکان هایی که این دستگاه در آنها استفاده می شود و کاربرد دارد شامل شرکت های تولید بستنی و حتی بستنی فروشی ها است. بدنه ی بار سفت کن از مواد اولیه ی درجه یک ساخته می شود، و می تواند انواع بستنی با طعم های مختلف را تولید کند. برای مشاهده سایر مشخصات بار سفت کن، به قیمت مربوط به آن در سایت بازار طلایی مراجعه کنید.

انواع بار سفت کن بستنی

بار سفت کن بستنی بر اساس حجم آن، کشور تولید کننده، برند تولید کننده و کیفیت و گارانتی آن به دسته های مختلفی تقسیم می شوند. مسئله ای که مشخص است آن است که سایت بازار طلایی همواره برای فروش بهترین ها تلاش کرده است. چرا که کیفیت بالا رضایت مشتری را به ارمغان می آورد. تعدادی از مدل های بار سفت کن که در سایت بازار طلایی موجود است در زیر آورده شده اند:
بار سفت کن رویال یا بارسفت کن مدل سوپر رویال سه برند شمس
بارسفت کن بستنی شمس صنعتی مدل رویال ساخت ایران
بارسفت کن بستنی نیک مدل نیکا ساخت کشور ایران

فیلم و عکس بار سفت کن بستنی

شاید کاربرد و یا مشخصات دستگاه بار سفت کن بستنی برای بعضی از خریداران مبهم و غیر ملموس باشد. برای حل این مشکل در سایت بازار طلایی عکس ها و فیلم هایی از هر یک از بار سفت کن هایی که در آن به فروش می رسند، قرار داده شده است. در این فیلم ها، کاربرد، نحوه استفاده، مشخصات فنی و ظاهری و تمامی اطلاعاتی که شما ممکن است برای خرید آن به آنها نیاز داشته باشید، آورده شده است. بنابراین اگر خریدار آنلاین این دستگاه هستید، جای هیچ نگرانی نیست. چرا که با مشاهده این فیلم ها و عکس ها نکته ی ناگفته ای راجع به آن باقی نخواهد ماند.

قیمت بار سفت کن

بار سفت کن صنعتی با توجه به ویژگی هایی مثل حجم، برند تولید کننده و گارانتی دستگاه، ممکن است قیمت های متفاوتی داشته باشد. همچنین با توجه به شرایط کنونی، قیمت های محصولات در بازار ممکن است با نوساناتی همراه باشد که معمولا قابل پیش بینی نیستند.
اما باید بدانید که حتی در این شرایط، بازار طلایی همچنان به فکر رفاه و رضایت خریداران بوده، و از این رو همواره قیمت های اصلی و مناسب ترین قیمت ها را برای فروش محصولات در نظر می گیرد. برای اطلاع دقیق از قیمت بار سفت کن صنعتی و یا درصورت مواجه شدن با هر سوالی درباره این دستگاه و نحوه خرید آن، می توانید با کارشناسان سایت بازار طلایی در ارتباط باشید.

خرید بار سفت کن بستنی از بازار طلایی

اگر قصد خرید آنلاین بار سفت کن بستنی را دارید، باید به شما تبریک بگوییم. چرا که معتبر ترین و احتمالا تنها سایت با امکان فروش آنلاین بار سفت کن بستنی را انتخا کرده اید. همانطور که گفته شده، فروشگاه بازار طلایی در صدد است تا بالا ترین سطح رضایت مشتری را ایجاد کند، و این مستلزم فروش تجهیزات با کیفیت و با قیمت مناسب، از جمله بار سفت کن است.


نمایش بیشتر