فروشگاه اینترنتی بازار طلایی فروش تجهیزات آشپزخانه صنعتی،فست فود،تجهیزات رستوران صنعتی،کافی شاپ

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

بازدید امروز : 0
بازدید کــل : 168

 گرمکن غذا

مطمئنا برای شما هم پیش آمده که در محلی مشغول به کار بوده اید و یا حتی در زمان تحصیل، نیاز بوده برای وعده ناهار در محل کار یا دانشگاه حاضر باشید. اگر در این شرایط قرار گرفته باشید و هم چنین برای شرکت مورد نظر رفاه کارکنان اهمیت داشته باشد، پس حتما با دستگاه گرمکن غذا البته در ابعاد کوچکتر برخورد داشته اید.

دستگاه گرمکن غذا  در دسته بندی تجهیزات فست فود و تجهیزات آشپزخانه صنعتی ، دستگاهی است که با تکنولوژی خاصی که در آن بکار رفته است، از تمام توان خود استفاده می کند تا بتواند غذای پرسنل را در یک دمای خاص گرم نگه دارد. فقط کافی است تنظیمات دستگاه در یک دما مشخص شوند و دیگر در هنگام انجام وظایف خود در محل کار نگران این نیستید که غذای شما سرد شود یا بسوزد. ابعاد بزرگ تر گرم خانه غذا در رستوران ها و آشپزخانه های بزرگ هم استفاده می شود. که دو نوع دارد. هم می توان از مدل برقی آن استفاده کرد و هم از مدل گازی. که این بستگی به این دارد که کدام روش برای شما بهینه ترو ارزان تر خواهد بود.حتی خانم های خانه دار نیز می تواند از این دستگاه بنا به نیازی که در منزل دارند استفاده کنند.

انواع گرمکن غذا

 • گرم کن غذای کوچک
 • گرمکن غذا های رومیزی
 • گرمکن غذای سه طبقه
 • گرم کن غذای چهار سینی
 • گرمکن غذای ۵ طبقه
 • گرمکن غذای شش طبقه
 • گرم کن غذای هشت طبقه
 • گرمکن غذای پرسنلی
 • گرمکن غذای رستوران
 • گرمکن غذای سی نفره
 • گرم کن غذای ۱۰۰ نفره
 • گرم کن غذای پیراشکی
 • دیس پلی مرا سوخاری

گرم کن غذای کوچک

گرمکن غذا های کوچک نوعی گرمکن با ابعاد کوچک می باشد که معمولاً مناسب اداره جات و یا محل کار می باشد تا در آن غذای کارمندان و نیز کارکنان به طور همزمان گرم شود و در اختیار آنان قرار گیرد.

گرمکن غذای رومیزی

یکی از انواع گرمکن های غذای پرکاربرد، گرم کن غذای رومیزی می باشد. این گرمکن به گونه ای طراحی شده است که قابل قرارگیری در روی میز می باشد. به این دلیل به گرم کن غذای رومیزی معروف شده است. از این گرمکن  نیز برای گرم کردن غذا در هر ساعتی از شبانه روز استفاده می شود.

گرمکن غذای سه طبقه

نوعی از گرمکن ها دارای طبقه می باشد  که اگر در آن شیشه ای باشد برای به نمایش درآوردن محتویات آن برای برخی از رستوران ها فوق العاده مناسب می باشد. این نوع گرمکن دارای سه طبقه میباشد که شما میتوانید برای رستوران یا محل کار خود از آن استفاده کنید.

گرمکن غذای چهار سینی

این نوع گرمکن دارای چهار سینی می باشد که برای گرم کردن غذا ها رستوران ها و فست فودها کاربرد فراوانی دارد. بدنه این و گرمکن معمولاً از جنس استیل می باشد که در برابر ضربه و فشارهای مکانیکی فوق العاده مقاوم است. کارشناسان بازار طلایی انواع گرمکن را طراحی و در اختیار مشتریان در سراسر ایران قرار می دهد.

گرمکن غذای ۵ طبقه

این نوع گرمکن معمولاً دارای تعداد طبقات بیشتری می باشد پس اندازه و سایز بزرگ تری دارد و برای رستورانها و یا تولیدی های غذای بزرگتر مناسب می باشد. این نوع گرمکن به سبب تعداد طبقاتی که دارد مناسب گرم کردن انواع مختلف غذا به صورت همزمان می باشد. از این رو خیلی از رستوران ها از این نوع گرمکن برای تجهیز آشپزخانه های خود استفاده می کنند. شما می توانید با مراجعه به سایت بازار طلایی با بهترین و با کیفیت ترین گرمکن های غذا آشنا شوید و با قیمتی مناسب اقدام به خرید نمایید.

گرمکن غذای شش طبقه

اینو گرم کن نیز یکی از گرمکن های بزرگ و پر کاربرد می باشد که در خیلی از آشپزخانه های صنعتی از این و گرمکن برای گرم کردن غذاها و نیز گرم نگه داشتن آنها در ساعات مختلف شبانه روز استفاده می شود.

گرمکن غذای هشت طبقه

اما گرمکن غذای هشت طبقه نوعی گرمکن با ابعاد بسیار بزرگ می باشد. اینو گرم کن ممنون از المنت های حرارتی مناسب و نیز بدنه استیل ضد ضربه ساخته شده‌اند که در مقابل هرگونه فشار و یا ضربه ای مکانیکی مقاوم می باشند. اگر شما قصد راه اندازی یک رستوران و یا یک آشپزخانه و یا حتی یک تالار را دارید، این نوع گرمکن می تواند برای شما بسیار مفید باشد. نحوه کار با این گرمکن چندان سخت نیست شما می توانید فیلم آموزشی نحوه کار برای نوجوانان را در ادامه سایت بازار طلایی ببینید.

گرمکن غذای پرسنلی

همانطور که از نام این نوع گرمکن پیداست، گرمکن غذای پرسنلی برای گرم کردن و نیز گرم نگه داشتن پرسنل اداره جات در برخی از ادارات استفاده می شود. این نوع گرمکن به گونه ای طراحی و ساخته شده است که قادر است غذای کارمندان را در طول روز گرم نگه دارد تا کارمندان و کارکنان در هر ساعتی از شبانه روز که دوست داشتند بتوانند از غذای خود بخورند.

گرمکن غذای رستوران

رستوران محلی برای ارائه شبانه روزی غذا به افراد می باشد. از این رو نوع گرمکن غذای رستوران، باید از بهترین و با کیفیت ترین مدل های گرمکن غذا باشد تا بتواند غذا را برای ساعات طولانی گرم و خشک نگه دارد به گونه ای که بر روی مزه غذا تاثیر منفی نداشته باشد چرا که برخی از گرمکن های بی کیفیت بر روی تمامی غذا اثر منفی گذاشته و طعم خوب غذا را از آن می گیرند. کارشناسان بازار طلایی گرمکن غذای رستوران را در بهترین جنس و نیز با دوام ترین کیفیت طراحی و ساخته اند که با قیمتی مناسب برای همگان عرضه کرده اند.

گرمکن غذای سی نفره

 گرمکن غذای سی نفره معمولاً با ظرفیت ۳۰ نفر می باشد که نوعی گرم کن غذای کوچک استیل است اصفهان فوق العاده با کیفیت می باشد که در برابر فشار و ضربات مکانیکی و فیزیکی مقاوم می باشد.  این نوع ممکن مودم مناسب برای گرم کردن غذا در تالار رستوران و ادارات و شرکتها و نیز کلیه مکان هایی می باشد که برای کارمندان خود غذا ارائه می دهند. جنس این نوع گرمکن معمولاً از ورق استیل می باشد و داخل بدنه این نوع گرمکن از ورقه گالوانیزه استفاده شده است. شیر گاز این نوع گرم کن به گونه ای طراحی شده است که با گاز شهری و نیز گاز کپسولی کار خود را انجام می دهد.

گرم کن غذای ۱۰۰ نفره

این نوع گرمکن معمولاً در دو مدل گازی و برقی طراحی و ساخته شده است. نوع گازی این و گرم کن معمولاً قادر است با هر دو نوع گاز شهری و گاز کپسولی کار کند پس شما میتوانید به راحتی از این نوع گرمکن استفاده کنید. جنس بدنه اینو گرمکن از استیل خش دار مقاوم می باشد در برابر ضربه و آسیب های مکانیکی مقاوم می باشد. این نوع گرمکن برای گرم کردن و نیز گرم نگه داشتن غذا در رستورانها و آشپزخانه های صنعتی مناسب می باشد چراکه قادر به پاسخگویی انبوهی از نیازهای مشتریان خواهد بود. شما می توانید با مراجعه به سایت بازار طلایی و آشنایی با انواع مدلهای گرمکن غذا، با قیمتی مناسب اقدام به خرید نمایید.

 

گرم کن غذای پیراشکی

گرمکن غذای پیراشکی معمولا نوع گرمکن می باشد که برای فست فودها فوق العاده مناسب می باشد. پیراشکی از غذاهای می باشد که در بین ایرانیان بسیار پرطرفدار می باشد. گرمکن  پیراشکی معمولاً نوعی المنت حرارتی برقی دارد برای گرم نگه داشتن غذا یک ابزار ضروری می باشد. ظاهر این نوع گرمکن معمولاً به شکل رومیزی می باشد. این نوع گرمکن گاز برای گرم کردن و نیز گرم نگه داشتن پیراشکی در فست فودی ها استفاده می شود.

دیس پلی مرغ سوخاری

دیسپلی مرغ سوخاری یکی از تجهیزات اصلی و مهم برای تهیه مرغ کنتاکی در فست  فود ها می باشد. از دیسپلی نیز برای نگهداری مرغ کنتاکی استفاده می شود. این نوع گرمکن معمولاً مزایای بسیاری دارد که از جمله آن می توان به، گرم نگه داشتن غذا، جلوگیری از نفوذ هر ماده خارجی به مرغ، تسهیل کار برای کارکنان فست فودی و... می باشد. این دستگاه معمولاً برای به نمایش درآوردن مرغ سوخاری و نیز برخی دیگر از غذاها در فست فود ها استفاده می شود. این دستگاه در بهترین کیفیت و زیباترین مدل ها طراحی و ساخته شده است که انتخاب مناسبی برای راه اندازی یک فست فود و یا یک رستوران کوچک می باشد. شما اگر قصد راه اندازی یک بسته بود یا یک رستوران را دارید می توانید به سایت بازار طلایی مراجعه کنید تا از انواع مدلهای گرمکن غذا با قیمت های گوناگون آگاه شوید و پس از بررسی و مشاوره با کارشناسان بازار طلایی اقدام به خرید نمایید.

 

قیمت گرمکن غذا

خرید از یک فروشگاه اینترنتی با خرید از فروشگاه هایی که در سطح شهر هستند یک تفاوت عمده وجود دارد و آن هم این است که وقتی شما از یک فروشگاه اینترنتی خرید می کنید به این دلیل که بدون وجود هیچ واسطه ای، گرم کن غذا به دست شما میرسد پس قیمت در مقایسه با فروشگاه هایی که در سطح شهر هستند بسیار مناسب تر می باشد و این مهمترین دلیل بر خرید از فروشگاه های اینترنتی است.

قیمت گرم خانه غذا بر اساس ظرفیت آن چند نفر است و یا اینکه با چه تکنولوژی کار میکند، متفاوت است. فرضا گرمکن های غذا که ظرفیت بالاتری دارند برای گرم کردن غذا، دارای قیمت بالاتری هستند. به عنوان مثال گرمکن غذای 20 نفره از گرمکن از گرمکن غذای ده نفره قیمت پایین تری دارد. بخاطر رضایت خرید از ما، قیمت گرمکن غذای صنعتی و گرمکن گازی غذا نیز با بهترین قیمت دراختیار شما قرار گرفته است.

خرید گرم کن غذا

ما در بازار طلایی این امکان را فراهم کرده ایم که بتوانید به صورت اینترنتی خرید دستگاه گرمکن غذا انجام دهید. خرید اینترنتی ظرف گرم خانه غذا بسیار راحت و سهل می باشد، شما می توانید با چند کلیک، کالای مورد نظر خود را درب منزل تحویل بگیرید. برای خرید گرم کن غذا به صورت حضوری نیز می توانید به فروشگاه مراجعه نمایید و خرید کنید.

گرمکن غذای دست دوم

فروشگاه بازارطلایی برای آن دسته از عزیزانی که خواهان خرید با قیمت پایین تری هستند، شرایطی فراهم کرده است که بتوانند به عنوان مثال گرمکن غذای پرسنلی دست دوم و یا گرمکن غذای صنعتی را به صورت دست دوم، خریداری کنند. قیمت گرمکن غذای دست دوم از نو آن کمتر می باشد.

فیلم آموزشی دستگاه گرمکن غذا

برای اینکه بدون اشتباه و به صورت کاملا صحیح از یک گرمکن غذا استفاده شود، دیدن فیلم آموزشی برای آن بسیار مفید است. اگر به عنوان مثال شما گرمکن غذای صنعتی یا گرمکن غذای رستورانی خریداری کرده باشید، برای به کار انداختن آن لازم است تا قبل از استفاده با آن اشنایی اولیه داشته باشید.

 


نمایش بیشتر