فروشگاه اینترنتی بازار طلایی فروش تجهیزات آشپزخانه صنعتی،فست فود،تجهیزات رستوران صنعتی،کافی شاپ

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

سماور صنعتی

سماور صنعتی

حتما تا به حال سماور های خانگی را دیده اید. خیلی از این سماور ها با ظاهری زیبا و ظریف تولید شده اند و در استفاده های خانگی کاربرد دارند. اما در مقیاس صنعتی این سماور ها نمی توانند جوابگو باشند. بنابراین نیاز است از سماور هایی بزرگ تر و قوی تر از لحاظ گرمای تولیدی، ظرفیت، مقاوم بودن جنس بدنه و سایر ویژگی هایی که باعث می شود در مقیاس صنعتی قابل استفاده باشند، استفاده شود.
به این سماور ها، سماور صنعتی گفته می شود که نسبت به سماور های خانگی برتری هایی دارند. وجه مشترک اصل این سماور های با سماور های خانگی، درست کردن آبجوش و دم کردن انواع چای ها است. همچنین این سمار ها به دو دسته برقی و گازی تقسیم می شوند که همانطور که مشخص است، سماور صنعتی برقی در دسته بندی تجهیزات فست فود و تجهیزات آشپزخانه صنعتی از منبع تغذیه برق و سماور صنعتی گازی از منبع گاز برای ایجاد حرارت استفاده میی کنند.
از برتری های سماور های صنعتی نسبت به سماور های خانگی می توان به بدنه ی استیلی مقاوم تر نسبت به حرارت طولانی مدت و ظرفیت مخزن آبجوش بالاتر اشاره کرد. از سماور صنعتی بیشتر در مکان هایی مثل حسینیه ها، مساجد، هیئت ها و شرکت ها استفاده می شود. مکانیسم های گرمایشی سماور های صنعتی در انواع مختلف آن، متفاوت است.

انواع سماور صنعتی

در قسمت قبل خواندید که سماور های صنعتی از لحاظ نوع منبع تغذیه مصرفی، مکانیسم گرمایی و حجم مخزن انواع مختلفی دارند. سیستم گرمایشی در این سماور صنعتی باید به گونه ای باشد که حداقل انرژی مصرف شود و طبق قوانین استاندارد، نباید باعث اتلاف انرژی بشود. تعدادی از سماور های برقی و گازی صنعتی که در سایت بازار طلایی برای فروش ارائه می شوند، در زیر آورده شده است:
سماور سنگین 30 لیتری یا سماور هیئتی 30 لیتری
سماور برقی۵۰ لیتری یا سماور برقی استیل صنعتی
سماور سنگین 60 لیتری یا سماور گازی صنعتی 60 لیتری
سماور سنگین ۱۲۰ لیتری یا سماور ضخیم صنعتی 120 لیتری
سماور خمره ای صنعتی یا سماور رو گازی خمره ای
سماور برقی صنعتی استیل 14 لیتری ضد زنگ
سماور برقی بشکه‌ای صنعتی 20 لیتری

فیلم و عکس سماور صنعتی

در سایت بازار طلایی انواع بسیار متعددی از سماور های صنعتی قرار داده شده است. خواندن مشخصات هر یک از آنها ممکن است کمی شما را گیج کند. برای حل این مسئله، در قسمت مربوط به هر مدل سماور فیلم ها و عکس هایی از آن قرار داده شده است که با مراجعه به آنها تفاوت های میان مدل های نخولف برای شما روشن و ملموس می شود.
در هر فیلم، تمام خصوصیات فنی و ظاهری و تمامی کاربرد های هر یک از مدل های سمار صنعتی آورده شده است. در این صورت شما می توانید سماوری را که با منبع تعذیه در دسترس شما است و با حجمی که برای شما کاربرد دارد، انتحاب کرده و خریداری نمایید.

قیمت سماور صنعتی

بدنه سماور صنعتی استیل، نسبت به حرارت مقاوم بوده و طی روش های استاندارد و از مواد با کیفیت ساخته شده است. بنابراین جای هیچ گونه نگرانی درمورد آسیب دیدن بدنه آن نیست. همچنین سماور هایی که برای فروش و عرضه در بازار طلایی انتخاب شده اند، سیستم های گرمایشی کاملا استانداردی دارند.
همه این ها برای شما فراهم شده است تا بتوانید با خیال راحت اقدام به خرید آنلاین سماور صنعتی با قیمت بسیار مناسب کنید. چرا که تمامی قیمت های این سایت، قیمت هایی اصلی و بدون افزودن قیمت واسطه ها است. برای اطلاع از قیمت روز هر یک از مدل های سماور صنعتی، می توانید با کارشناسان سایت بازار طلایی در ارتباط باشید.

خرید سماور صنعتی از بازار طلایی

خرید سماور صنعتی استیل از سایت بازار طلایی تنها با چند کلیک ساده ممکن است. بنابراین بجای صرف کردن وقت و هزینه برای خرید های حضوری، بهتر از کار خود را آسان کرده و با خرید سماور از این سایت از تخفیف های در نظر گرفته شده استفاده نمایید. پس از سفارش آنلاین سماور صنعتی استیل، در مدت چند روز کاری این کالا به دست شما خواهد رسید.


نمایش بیشتر