فروشگاه اینترنتی بازار طلایی فروش تجهیزات آشپزخانه صنعتی،فست فود،تجهیزات رستوران صنعتی،کافی شاپ

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

تجهیزات کافی شاپ


موضوع: معرفی تجهیزات کافی شاپ


از دنج ترین مکان هایی که می توان ساعت ها بدون هیچ دغدغه ای آن جا بود، کافی شاپ می باشد. کافی شاپ محیطی است که سرو کننده انواع نوشیدنی های گرم و سرد، میلک شیک ها و بستنی ها می باشد. در کیفیت این فرآورده ها، تجهیزات مناسب حرف اول را می تواند بزند. فروشگاه اینترنتی بازار طلایی ارائه دهنده انواع تجهیزات کافی شاپ می باشد. در ادامه چند نمونه از تجهیزات کافی شاپ را می خوانیم که در بازار طلایی با بهترین کیفیت موجود می باشد.

مخلوط کن( بلندر):

مخلوط کن را می توان جزو مهم ترین تجهیزاتی که هر کافی شاپی به آن نیازمند می باشد، به حساب آورد. از این دستگاه برای تهیه انواع کوکتل، شیک و اسموتی ها استفاده می شود. این دستگاه با قدرتی که دارد در مخلوط کردن بستنی و یخ بسیار پرکاربرد می باشد. برای جلوگیری از نشنیده شدن صدای این دستگاه در محیط کافه از یک بلندر کاوردار استفاده می شود.

دستگاه اسپرسو:

از مهم ترین دستگاه های مورد استفاده در کافی شاپ، دستگاه اسپرسو می باشد. در مجموع دستگاه اسپرسو به چند دسته تقسیم می شود:
نوع عملکرد: این دستگاه سه عملکرد مختلف دارد: اتوماتیک، تمام اتوماتیک، نیمه اتوماتیک
تعداد گروپ: تعداد گروپ های دستگاه اسپرسو یک، دو و سه می باشد.
تکنولوژی بویلر:اسپرسوساز نیمه حرفه ای بیزرا یک گروپ مدل HOBBY دارای تکنولوژی بویلر به صورت تک بویلر، دو بویلر و مولتی بویلر می باشد.

آسیاب قهوه:

از ملزومات هر کافی شاپ، آسیاب قهوه به شمار می آید. از این دستگاه برای تهیه پودر قهوه استفاده می شود. تنوع در محصول آسیاب قهوه بسیار زیاد می باشد. برای خرید آسیاب قهوه فائما ایتالیایی صنعتی مدل MFAUTo به عواملی همچون توان دستگاه، کیفیت پودر، دقت دستگاه و روش کارکرد باید توجه کرد.
دستگاه آسیاب قهوه از لحاظ عملکرد و نوع به دسته های زیر تقسیم می شوند:
نوع عملکرد: اتوماتیک و دستی
سنگ آسیاب: سنگ تخت یا سنگ مخروطی

قهوه ساز:

از قهوه ساز برای درست کردن قهوه دمی استفاده می شود. قهوه ساز تمام اتوماتیک مدل بارکد با صفحه دیجیتالی  نیز از ملزومات کافی شاپ ها می باشد.

آب میوه گیری:

این دستگاه پرکاربردی ترین تجهیزات برای کافی شاپ هایی می باشد که منوی سرد دارند. آبمیوه گیری ها باید دارای توان بالایی برای انجام دادن آب گیری کامل باشند.

تاپینگ بستنی:

از تاپینگ بستنی در کافی شاپ ها استفاده می شود و به منظور نگهداری و به نمایش گذاشتن بستنی ها کاربرد دارد.

شیکر:

برای مخلوط کردن انواع بستنی ها و همچنین میلک شیک های غلیظ داشتن این دستگاه در کافی شاپ ها بسیار حائز اهمیت می باشد. شیکر در سه مدل تک لیوان، دو لیوان و سه لیوان در بازار موجود می باشد.

شیر گرم کن:

برای تهیه شیرگرم، هات چاکلت و شیرکاکائو از شیر داغ کن صنعتی برقی براس ایتالیا و شیر گرمکن صنعتی  استفاده می شود. شیر گرم کن درای یک مخزن است و همچنین سیستم گرم کردن آن از کف می باشد.

قیمت و فروش تجهیزات کافی شاپ:


قیمت تمامی این محصولات درسایت بازار طلایی موجود می باشد. شما عزیزان همراه می توانید در کنار مشاهده ی قیمت محصول مورد نظر، مشخصات فنی و اطلاعات مربوط به محصول را بخوانید و همچنین می توانید عکس های مختلف این محصولات را مشاهده کنید. بازار طلایی ارائه دهنده این محصولات با بهترین کیفیت می باشد. با خرید این تجهیزات می توانید تازگی و راحتی خیال را به خودتان هدیه دهید. بعد از ثبت سفارش تمامی محصولات در اسرع وقت به دستتان می رسد.


تجهیزات کافی شاپ فروش تجهیزات کافی شاپ قهوه ساز دستگاه اسپرس
نمایش بیشتر