فروشگاه اینترنتی بازار طلایی فروش تجهیزات آشپزخانه صنعتی،فست فود،تجهیزات رستوران صنعتی،کافی شاپ

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

09304761020پیام دوستی
میز کار آشپز خانه استیل
بازدید امروز : 0
بازدید کــل : 0

میز کار آشپز خانه استیل

موجود

قیمت ویژه 1,550,000 تومان

میز کار آشپز خانه استیل

لازم به ذکر است که میز کار استیل متناسب محیط هایی هم چون رستوران ها ، مرغ فروشی ها، قصابی ها، شیرینی پزی و فست فود ها هستند.  میز کار اشپز خانه استیل که امروز به شما معرفی می کنیم مخصوص فست فود ها است.

لازم به ذکر است که این میز کار ها متناسب با کار و حرفه شما ضخامت های متفاوتی دارند. دقت کنید میزان مقاومت و استحکام این میز ها در مقابل کار شما بسیار مهم است.  میز کار آشپزخانه استیل ما طولی به اندازه ی ۱۲۰ سانتی متر دارد و عرض آن نیز معادل ۶۰ سانتی متر است.

شایان به ذکر است که این میز کار پایه های ثابتی دارد و شما با خیال راحت می توانید از آن استفاده کنید. بدنه ی استیل این میز نیز به شما این اطمینان را می دهد که بابت زنگ زدگی ، پوسیدگی و یا هر گونه آسیب دیگری مقاومت کند و شما مشکلی با استفاده ی آن نداشته باشید.

همان گونه که می دانید سرعت عمل در فست فود ها بسیار مهم است.  تصور کنید که حجم زیادی از مشتری را قرار است که در عرض چند دقیقه راه بیندازید بدون ابزار و وسیله های مخصوص این سرعت عمل امکان پذیر نیست.

در هنگام خرید میز کار استیل به چند نکته توجه کنید

لازم است این نکته را خدمتتان عرض کنیم که شما باید حتما به ضخامت میز کار خود توجه کنید و آن را متناسب با کار خود انتخاب کنید.  چنان چه در این زمینه اطلاعاتی ندارید می توانید از کارشناس های ما سوال بپرسید تا آن ها شما را در این زمینه راهنمایی کنند. 

کارشناس های ما به صورت بیست و چهار ساعته پاسخ گوی شما هستند. برخی از میز کار ها به منظور جا به جایی راحت تر چرخ دارند دقت کنید که اگر این میز کار ها چرخ داشتند حتما چرخ ترمز داشته باشند که در حین انجام کار تکان نخورد و شما را به درد سر نیندازد. 

نوع استیل به کار رفته در میز کار و هم چنین ابعاد آن از دیگر مواردی است که حتما باید به آن توجه کنید.  ممکن است که محیطی که شما در آن کار می کنید خیلی بزرگ نباشد و شما بخواهید ابعاد میز را تغییر بدهید ما هر سایزی که شما بخواهید را برایتان تولید می کنیم.

قیمت میز کار آشپزخانه استیل

خب حالا به اصلی ترین بخش قضیه می رسیم. قیمت هر محصول نقش خیلی عمده ای در انتخاب شدن و یا نشدن آن دارد. ما نیز امروز قرار است که در رابطه با قیمت میز کار آشپزخانه با یک دیگر صحبت کنیم. 

دقت کنید که مواردی که در بخش قبل خدمتتان عرض کردیم که در انتخاب بسیار مهم هستند در تعیین قیمت نیز موثر هستند. جنس و متریال به کار رفته در میز کار در قیمت موثر است. 

سایز میز نیز یکی دیگر از موارد تاثیر گذار است اما با وجود تمام این تفاسیر باید خدمتتان عرض کنیم که این میز کار هه خیلی هم گران نیستند و شما می توانید آن را تهیه کنید. به این نکته نیز توجه کنید که شما تنها یک بار میز کار می خرید و قرار است به کمک آن کلی درآمد داشته باشید پس کیفیت را فدای قیمت نکنید و یک میز کار مرغوب تهیه کنید.

شما می توانید همین حالا از طریق سایت بازار طلایی میز کار استیل مد نظر خود را سفارش دهید و پس از تکمیل اطلاعات خود میز کار را در محل کار خود تحویل بگیرید و به کمک آن به کار خود کیفیت و هم چنین سرعت عمل ببخشید.

مشخصه مقدار

نظرات کاربران

هیچ نظری ثبت نشده است

نظر خود را وارد کنید

1 2 3 4 5

09304761020 پیام دوستی