فروشگاه اینترنتی بازار طلایی فروش تجهیزات آشپزخانه صنعتی،فست فود،تجهیزات رستوران صنعتی،کافی شاپ

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

سینک وان یک لگنه آشپز خانه ظرف شویی صنعتی

09304761020پیام دوستی
بازدید امروز : 0
بازدید کــل : 0

سینک وان یک لگنه آشپز خانه ظرف شویی صنعتی

موجود

قیمت ویژه 3,800,000 تومان

سینک وان یک لگنه آشپز خانه ظرف شویی صنعتی

چنان چه قصد دارید یک رونقی به آشپز خانه صنعتی خود بدهید و یا این که تازه قصد شروع کار دارید حتما باید یک سینک وان یک لگنه آشپز خانه صنعتی تهیه کنید که در قسمت بالایی یک سبد آبچکان دارد.

لازم به ذکر است که هر آشپز خانه برای شست و شوی ظرف هایی که در روز استفاده می کند به یک سینک ظرف شویی لازم دارد. امروز یک سینک تک لگنه برای شما آورده ایم تا اگر یک محیط جمع و جور با ظرف های  متوسط دارید از این سینک استفاده کنید.

شایان به ذکر است که این سینک طولی به اندازه ۱۲۰ سانتی متر دارد که عرض و ارتفاع آن نیز هر دو ۹۰ سانتی متر هستند. عمق ۳۰ سانتی متری این سینک به شما کمک می کند که طرف های زیادی را در آن قرار بدهید و زمانی که کارتان تمام شد آن ها را بشویید. 

از دیگر ویژگی های مهم این سینک می توان به جنس استیل ضد زنگ ۳۰۴ آن اشاره کرد. قطعا می دانید که جنس بدنه مهم ترین عامل در بالا رفتن کیفیت سینک است. این جنس در مقابل خش و زنگ زدگی کاملا مقاوم است. پایه های سینک نیز به شکل قوطی های ۴ در ۴ است.

آیا سینک وان یک لگنه گران است؟

قطعا بعد از کیفیت و کارایی یک محصول قیمت آن مهم ترین عامل در تعیین قیمت است. خیلی از کاربران به دنبال یک سینک ارزان قیمت هستند اما باید خدمت شما عرض کنیم که کیفیت را فدای قیمت نکنید.

شما قرار است که در طول روز خیلی با این سینک کار داشته باشید و می توان گفت که یکی از اصلی ترین بار های آشپز خانه صنعتی بر روی دوش این سینک ها است پس باید به دنبال یک محصول با کیفیت باشید. قیمت سینک وان یک لگنه به چندین عامل بستگی دارد. 

در تعیین قیمت این سینک ها جنس بدنه آن،  تعداد لگن ها، ابعاد و سایز سینک در قیمت تاثیر می گذارند و لازم است اضافه کنیم که قیمت سینک تک لگنه خیلی هم بالا نیست و شما می توانید بدون نگرانی یکی از آن ها را تهیه کنید و کار خود را به بهترین شکل ممکن انجام بدهید و هم چنین سرعت عمل بالایی به کار خود ببخشید.

خرید از سایت بازار طلایی

دیگر لازم نیست که برای خرید یک سینک طرف شش یی که به نسبت وسیله ی بزرگی است کلی دردسر بکشید و آن را با زحمت حمل و نقل کنید.  خرید سینک وان یک لگنه به شکل حضوری درد سر های خاص خود را دارد شما مجبور می شوید که ساعت ها کار خود را تعطیل کنید و با این اوضاع کرونا جان خود و خیلی از افراد دیگر را به خطر بیندازید.

اما دیگر شرایط فرق کرده است و شما می توانید در حالی که در محل کار خود هستید وارد سایت بازار طلایی شوید و انواع و اقسام سینک های ما را مشاهده کنید و چنان چه در انتخاب خود مردد هستید با کارشناس های ما صحبت کنید تا در انتخاب کمک حال شما باشند و در آخر خرید خود را با یک حرکت انجام بدهید.

لازم به ذکر است که شما قبل از خرید عکس و فیلم محصول را مشاهده می کنید و پس از مطلع شدن از قیمت خرید را انجام می دهید پس از آن که را به ما بسپارید ما در کم ترین زمان این سینک را در محل کارتان به شما تحویل می دهیم و شما را در بهتر انجام دادن کار هایتان همراهی می کنیم.

مشخصه مقدار

نظرات کاربران

هیچ نظری ثبت نشده است

نظر خود را وارد کنید

1 2 3 4 5

09304761020 پیام دوستی