فروشگاه اینترنتی بازار طلایی فروش تجهیزات آشپزخانه صنعتی،فست فود،تجهیزات رستوران صنعتی،کافی شاپ

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

09304761020پیام دوستی
سینک شست و شوی تک لگنه
بازدید امروز : 0
بازدید کــل : 0

سینک شست و شوی تک لگنه

موجود

قیمت ویژه 2,800,000 تومان

سینک شست و شوی تک لگنه

قطعا در رابطه با میوه خشک کنی و مزایای آن می دانید و نیازی به یاد آوری مجدد آن نیست. خیلی از افراد هستند که به خاطر مزایای بیشمار میوه خشک  از ان استفاده می کنند پس شما می توانید با کمک این خوراکی خوشمزه کای درآمد کسب کنید.

ما یک وسیله ای برای شما آورده ایم که کمک بسیار شایانی به شما می کند. سینک  شست و شوی تک لگنه برای شما این قابلیت را فراهم می کنیم که میوه های خود را خشک کنید.‌ لازم به ذکر است که طول و عرض این نیز کار به ترتیب ۱۲۰ و ۶۰ سانتی متر است.

ارتفاع  این میز همان اندازه ۹۰ سانتی متر است.  عمق سینک نیز حدود ۳۰ سانتی متر است.  از دیگر ویژگی های این سینک می توان به ورقه استیل خالص ضد زنگ اشاره کرد. شما می توانید به کمک این سینک ها سرعت عمل خود را بالا ببرید و هم چنین کیفیت خیلی خوبی به کار خود بدهید. اگر قصد خرید سینک شست و شو تک لگنه را دارید در بخش های بعد نیز با ما همراه باشید.

برای خرید این سینک چه قدر هزینه کنیم؟

لازم به ذکر است که عمق ۳۰ سانتی و طول ۱۲۰ سانتی متری این میز کار به شما این امکان را می دهد که حجم زیادی را در اختیار داشته باشید. این موارد مثل طول ، ارتفاع و عمق یکی از مواردی هستند که در تعیین قیمت بسیار موثر هستند و شما می توانید با تغییر این ابعاد قیمت این سینک را بالا و پایین کنید.

یکی دیگر از مواردی که در تعیین قیمت موثر است این است که جنس بدنه ی آن چه باشد و تا چه میزان کیفیت داشته باشد.  خب شما با خرید چنین سینکی سرعت عمل خود را بالا می برید و به سود بیش تری می رسید.

شما تنها با پرداخت ۲۸۰۰ می توانید صاحب این سینک شست و شوی تگ لگنه شوید.  مطمئن باشید که پرداخت این مبلغ کاملا مناسب کیفیت آن است و هیچ کجا مناسب ترین از این قیمت نمی بینید و اگر جایی قول سینک ارزان تر به شما دادند مطمئن باشید که کیفیت ندارند و پس از مدتی کار کردن در برابر کوچک ترین عاملی خراب می  شوند و شما بار دیگر مجبور به خرید یک سینک دیگر می شوید‌.

خرید حضوری بهتر است یا  آنلاین

همان گونه که می دانید این روز ها خرید ها به دو شکل حضوری و غیر حضوری انجام می شوند برای مورد اول شما باید چندین ساعت در راه بمانید و کلی هزینه ی رفت و آمد بدهید تا سینک مورد نظر خود را انتخاب کنید و پس از مشاهده ی محصول و تایید نهایی یک ماشین مخصوص کرایه کنید و تمام راه رفته را باز گردید و در آخر شما با یک عالمه خستگی و دوندگی و یک سینک شست و شوی تک لگنه باقی خواهید ماند.

اما در مورد دوم این گونه نیست شما پا بر روی پای دیگر خود می اندازید و در صورتی که از باد خنک کولر لذت می برید وارد سایت بازار طلایی می شوید و محصول مورد نظر خود را سرچ کنید و آن جا عکس محصول را می بینید و تمام اطلاعات مربوط به آن را نیز مطالعه می کنید و پس از آگاهی از قیمت آن خرید خود را ثبت می کنید و در عرض چند دقیقه شما بدون خستگی صاحب یک سینک شست و شوی تک لگنه هستید و هم جنین از خدمات پس از فروش و گارانتی ما نیز بهره مند می شوید پس همین حالا خرید خود را ثبت کنید و سینک را در محل کارتان تحویل بگیرید.

مشخصه مقدار

نظرات کاربران

هیچ نظری ثبت نشده است

نظر خود را وارد کنید

1 2 3 4 5

09304761020 پیام دوستی