فروشگاه اینترنتی بازار طلایی فروش تجهیزات آشپزخانه صنعتی،فست فود،تجهیزات رستوران صنعتی،کافی شاپ

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

09304761020پیام دوستی
بازدید امروز : 0
بازدید کــل : 0

سینک دو لگنه

موجود

قیمت ویژه بدون قیمت

سینک دو لگنه

سینک دو لگنه

سینک استیل یکی از اصلی ترین آواز می است که آشپزخانه های صنعتی ، کترینگ ها، پیتزایی فروشی ها،کبابی ها، رستوران ها، تالار ها و غیره است. پس فرقی نمی کند که در کدام یک از این مشاغل مشغول هستید باید در  اولین فرصت یک سینک دو لگنه تهیه کنید. این سینک که امروز قرار است به شما معرفی کنیم ۸۹ سانتی متر است. همان گونه که در تصویر می بینید این سینک کابینت  دار است و با این وجود شما فضای زیادی در اختیار دارید تا ظرف ها و لوازم مورد نیاز خود را در آن بچینید. جنس این سینک از استیل درجه یک ساخته شده است و شما بدون نگرانی می توانید از آن استفاده کنید. سینک ها معمولا یک و یا دو لگنه اند . این سینک ها دو لگنه اند و شما می توانید حجم زیادی از ظرف و ظروف را درآن جتی بدهید و به کار های خود برسید و پس از اتمام کار به سراغ ظرف ها بیاید. لازم به ذکر است که ورق این سینک استیل با ضخامت ۸ دهم ساخته شده است.  چنان چه پس از خواندن این ویژگی ها و دیدن تصویر این سینک قصد خرید آن را دارید با ما در ادامه ی این مقاله همراه باشید

سینک دو لگنه

سینک دو لگنه را از کجا بخریم

شما می توانید به دو روش حضوری و غیر حضوری خرید خود را انجام بدهید. روش حضوری همان روش قدیمی و مرسوم است که باید برای خرید ساعت ها وقت خود را در خیابان بود و بگذرانید تا کالای مد نظر خود را بخرید. این روش یک مزیت دارد و آن این است که شما دقیقا آن چیزی که می خواهید را می خرید اما خب معایبی نیز دارد. شما باید ساعت ها از کار خود بزنید و در ترافیک بمانید تا به محل مورد نظر برسید. آن زمان نیز مجبور می شوید هر چه که در مغازه ی مورد نظر وجود دارد تهیه کنید. این روز ها نیز کل جهان با یک ویروس مزاحم مبارزه می کند و بهترین راه مقابله با آن به حداقل رساندن  این بیرون رفتن ها است. شما می توانید این مشکلات را به حداقل برسانید‌.  شما می توانید با کمک تلفن همراه خود خرید خود را انجام بدهید. با خرید غیر حضوری دیگر لازم نیست از کار خود بزنید و ساعت ها در ترافیک بمانید.

شما می توانید سینک مورد نظر خود را انتخاب کنید و درب های خانه ی خود را بر روی کرونا بینید. پس همین حالا از طریق سایت بازار طلایی سینک دو لگنه مورد نیاز خود را سفارش بدهید و در کوتاه ترین زمان ممکن آن را در محل کار خود تحویل بگیرید. خیلی از افراد که در شهرستان زندگی می کنند از این موضوع شکایت می کنند که آن محصولی که می خواهند در فروشگاه های شهرشان وجود ندارد برای ما فرقی نمی کند که شما ساکن کدام شهر از کشور عزیزمان هستید ما سینک دو لگنه را با مناسب ترین قیمت و بالا ترین کیفیت به شما تحویل می دهیم.

مشخصه مقدار
ابعاد 80 سانتی متر
تعداد لگن دو لگنه
ضخامت استیل استیل 0.8

نظرات کاربران

هیچ نظری ثبت نشده است

نظر خود را وارد کنید

1 2 3 4 5

برچسب ها

09304761020 پیام دوستی