فروشگاه اینترنتی بازار طلایی فروش تجهیزات آشپزخانه صنعتی،فست فود،تجهیزات رستوران صنعتی،کافی شاپ

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

09304761020پیام دوستی
بازدید امروز : 0
بازدید کــل : 8

کباب پز گازی دهنه ۵۰

موجود

قیمت ویژه بدون قیمت

کباب پز گازی دهنه ۵۰

کباب پز گازی دهنه ۵۰

چنان چه کباب پزی، جگرکی و رستوران  دارید این متن برای شما نوشته شده است. البته اگر یک حیاط بزرگ دارید و آخر هفته ها میهمانی های بزرگ می گیرید نیز این کباب پز نظرتان را جلب می کند.  جنس بدنه ی این کباب پز استیل نگیر است. این جنس به شما کمک می کند که پس از انجام کار با خیال راحت کباب پز خود را تمیز کنید. لازم به ذکر است که می توانید این کباب پز را به گاز های شهری و گاز کپسول متصل کنید. اما چنان چه مشتری از شما کباب ذغالی خواست می توانید از ذغال برای آماده کردن کباب خود استفاده کنید. رویه ی این کباب پز از جنس چدن است و این جنس چدن کیفیت این کباب پز را چندین برابر می کند. همان گونه که از نام این کباب پز مشخص است دهنه آتش خور ۵۰ سانتی متر است. این کباب پز شاسی کشی آهنی دارد. معمولا کباب پز ها به دو شکل ثابت و متحرک هستند. شما می توانید خودتان انتخاب کنید که پایه های این کباب پز متحرک و یا ثابت باشد. این کباب پز یک سینی مخصوص دارد که روغن و ضایعات در حین آماده شدن کباب را جمع می کند. در بخش های بعد نیز با ما همراه باشید.

کباب پز گازی دهنه 50

کباب پز گازی خود را ارزان بخرید

لازم به ذکر است که این کباب پز با طول ۱۸۰‌سانتی متر و عرض ۸۰ سانتی متر ساخته می شود و قیمتی کاملا مناسب دارد اما شما می توانید با توجه به نیاز و سلیقه ی خود این عدد ها را جا به جا کنید و این تغییرات در تعیین قیمت نیز موثر است. مطمئن باشید که قیمت کباب پز گازی بنابر ویژگی ها مشخص می شود. شما می توانید این کباب پز را با بالا ترین کیفیت و مناسب ترین قیمت از ما خریداری کنید. شایان به ذکر است که ما برای مشتری های عزیز خود خدمات پس از فروش و گارانتی نیز در نظر گرفته ایم.

کباب پز گازی خود را از یک جای مطمئن بخرید

شما می توانید کباب پز گازی مد نظر خود را از فروشگاه های معتبر تهیه کنید اما خب این روز ها با توجه به ویروس کرونا بهترین انتخاب این است که در خانه بمانیم و خرید های خود را به صورت غیر حضوری انجام بدهیم. ما چندین سال است که در زمینه ی خرید و فروش تجهیزات آشپز خانه صنعتی فعالیت می کنیم  و همیش بهترین و با کیفیت ترین محصولات را به مشتری های خود فروخته ایم. شما می توانید وارد سایت بازار طلایی شوید و در کنار دیدن تصویر محصول مورد نظر در رابطه با ویژگی های این محصول بخوانید و با مشاور ها و کارشناس های ما صحبت کنید و قیمت کباب پز گازی را مشاهده کنید و در صورت تمایل خرید خود را ثبت کنید‌. ما کباب پز گازی دهنه ۵۰ را در محل کارتان به شما تحویل می دهیم و شما می توانید به کمک آن به کار خود رونق بدهید.

مشخصه مقدار
جنس بدنه استیل
جنس شاسی کشی آهن
جنس رویه دستگاه چدن
دهنه آتش خور 50
ابعاد طول 180* عرض 80

نظرات کاربران

هیچ نظری ثبت نشده است

نظر خود را وارد کنید

1 2 3 4 5

برچسب ها

09304761020 پیام دوستی