فروشگاه اینترنتی بازار طلایی فروش تجهیزات آشپزخانه صنعتی،فست فود،تجهیزات رستوران صنعتی،کافی شاپ

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

09304761020پیام دوستی
بازدید امروز : 0
بازدید کــل : 0

تخمه شورکن سفید صدفی کوره ای

موجود

قیمت ویژه بدون قیمت

تخمه شورکن سفید صدفی کوره ای

 

همان طور که می دانید امروزه دیگر برای شور کردن آجیل و خشکبار از روش های سنتی استفاده نمی شود بلکه از دستگاه های صنعتی جدیدی که در بازار وجود دارند استفاده می شود برای مثال دستگاه تخمه شور کن وسیله ای است که برای شور کردن انواع تخمه ها استفاده می شود البته باید توجه داشت که چنین روشی هم بهداشتی تر و تمیز تر است هم اینکه برای مقدار انبوه تخمه بسیار کار آمد است و هم این که در کوتاه ترین زمان بیش ترین مقدار تخمه را می توان شور کرد. خوشمزگی و خوش طعمی تخمه به شوری آن است به زبان ساده تر می توان تخمه ها را با چنین دستگاهی مزه دار کرد و از مزه آن نهایت لذت را برد. اگر شما هم مشتاق خرید چنین دستگاهی هستید با ما همراه باشید تا مشخصات و اجزای تشکیل دهنده آن را برای تان شرح دهیم.

مشخصات تخمه شور کن

هر دستگاهی دارای مشخصات معینی است که با وجود چنین مشخصاتی می توان با آگاهی بیش تر از محصول خریداری کرد حال اگر بخواهیم در رابطه با چنین دستگاه مفید و کار آمدی بگوییم باید به موارد زیر اشاره کنیم پس لطفا به موارد توجه نمایید:

  • این دستگاه موتور دو سرعته دارد.
  • تخمه شور کن دارای یک موتور بزرگ و دینام کولری است.
  • رنگ آن سفید صدفی کوره ای است.
  • طول و عرض و ارتفاع تخمه شور کن به ترتیب 90 و 52 و 35 می باشد.
  • و مشخصاتی از این دست...

البته که رنگ های مختلفی از این دستگاه در بازار موجود است اما دستگاه مورد معرفی امروز ما تخمه شور کن سفید صدفی کوره ای است که به راحتی در بازار یافت می شود. کیفیت و مرغوبیت این دستگاه فوق العاده است به صورتی که شما می توانید بیش از پنجاه کیلو تخمه را با آن شور کنید

نحوه شور کردن تخمه به وسیله تخمه شور کن

سوالی که ممکن است برای شما هم پیش آید این است که تخمه شور کن چگونه کار می کند باید به عرض تان برسانیم که ابتدا مقداری تخمه به اندازه ظرفیت دستگاه به صورت تمیز و بدون هیچ گونه خرابی درون دستگاه می ریزید سپس درون مخزن نمک مقداری نمک به حد کفایت می ریزید و بعد از آن دستگاه را به برق متصل می کنید آن وقت دستگاه را روشن می کنید، در این زمان موتور دستگاه روشن می شود و بازو های آن شروع به چرخش می کنند تا تخمه ها به طور یکسان و همزمان شور شوند به همین صورت دیگه تخمه باقی نمی ماند که نمک نداشته باشد و یا خیلی شور باشد. این دستگاه بهترین و با کیفیت ترین وسیله ای است که می توان با وجود آن به نتیجه ای مطلوب رسید. خوشبختانه خرید این دستگاه خیلی راحت است به صورتی که می توان آن را از فروشگاه های معروف خریداری کرد و یا این که به صورت آنلاین سفارش داد و در کوتاه ترین زمان ممکن دستگاه تخمه شور کن مورد نظر را درب منزل تحویل گرفت.

مشخصه مقدار

نظرات کاربران

هیچ نظری ثبت نشده است

نظر خود را وارد کنید

1 2 3 4 5

برچسب ها

09304761020 پیام دوستی