فروشگاه اینترنتی بازار طلایی فروش تجهیزات آشپزخانه صنعتی،فست فود،تجهیزات رستوران صنعتی،کافی شاپ

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

دستگاه تخمه شور کن کوره ای استاتیک

09304761020پیام دوستی
بازدید امروز : 0
بازدید کــل : 37

دستگاه تخمه شور کن کوره ای استاتیک

موجود

قیمت ویژه بدون قیمت

دستگاه تخمه شور کن کوره ای استاتیک

مشخصات دستگاه:

رنگ کوره ای استاتیک تفاوت این دستگاه با سایر مدل های آن این است که کوره ای بودن آن باعث شده تا سطح کار بسیار زیبا، براق و با مقاومتی بی نظیر در برابر مواد شیمیایی، خراش و پوسته شدن باشد. می توان گفت مقاومت رنگ کوره ای تا سه برابر بیشتر از رنگ حلال است. 

موتور ۲ سرعته
لگن ۱۰ کیلویی

دستگاه تخمه شور کن برای چه مکان هایی است

دستگاه تخمه شور کن یکی از پر کاربرد ترین تجهیزات صنعتی است.  این دستگاه تخمه شور کن برای مغازه ها و دکه ها، آجیل فروشی ها، سوپر مارکت طراحی شده است.  شما می توانید از این دستگاه برای هر مکانی استفاده کنید که افراد زیادی روزانه رد می شوند و می توانید تخمه و آجیل بفروشید. این دستگاه ها برای این دادن انواع تخمه آفتاب گردان، تخمه ژاپنی،  تخمه کدو، پسته بادام، فندوق و دیگر خشکبار را تفت بدهید‌‌‌. حتی می توانید از مزه هایی مثل آب لیمو و گلپر برای مزه دار کردن استفاده کنید.  شما می توانید با کمک این دستگاه تخمه شور کن به سود زیادی برسید‌. روزانه می توانید مقدار زیادی از تخمه و انواع خشکبار را تفت بدهید و مشتری های زیادی را راه بیندازید . در بخش های بعد با ما همراه باشید تا بیش تر در رابطه با این دستگاه ها صحبت کنیم.

دستگاه تخمه شور کن

به موتور دستگاه تخمه شور کن توجه کنید

موتور این دستگاه ها بیان کننده ی کیفیت آن دستگاه است‌. موتور این دستگاه ها باید به گونه ای باشد که بتواند جوابگوی تفت دادن حجم زیادی از تخمه ها باشد.  معمولا برای چنین دستگاهی از موتور های کولر استفاده می کنند تا بدون هیچ گونه مشکلی کار خود را راه بیندازید.  شایان به ذکر است که موتور این دستگاه های تخمه شور کن دو سرعته است. یکی دیگر از نکاتی که در رابطه با انتخاب این دستگاه ها باید به آن توجه کنید این است که به ظرفیت آن توجه کنید.  دقت کنید که شما قرار است چه اندازه ای تخمه تفت بدهید. چنان چه قصد دارید حجم زیادی تخمه تفت بدهید ظرفیت زیادی را تهیه کنید. شایان به ذکر است که این دستگاه با لگنی ۱۰ کیلو گرمی طراحی و ساخته شده است.  لگن این دستگاه ها استیل می باشد. این بدنه ی استیل این امکان را به شما می دهد که پس از کار کردن با دستگاه به راحتی آن را تمیز کنید و این دستگاه زنگ نزند. 

قیمت دستگاه تخمه شور کن

لازم به ذکر است که هر محصولی برای تعیین قیمت از چندین عامل تاثیر می گیرند و دستگاه تخمه شور کن نیز از این قاعده مستثنی نیست.  چندین عامل در تعیین قیمت دستگاه تخمه شور کن موثر هستند. ما در این بخش این عوامل را برای شما نام می بریم. 

  • جنس بدنه ی این دستگاه ها و کیفیت آن بسیار مهم است.
  • قدرت موتور دستگاه از دیگر عوامل موثر در تعیین قیمت است.
  • ظرفیت مخزن نیز از دیگر عوامل موثر است.

شما می توانید با توجه به نیاز خود دستگاه تخمه شور کن مد نظر خود را تهیه کنید و قیمت نهایی را از کارشناس های ما بپرسید و خرید خود را ثبت کنید. شایان به ذکر است که شما می توانید ظرفیت، سایز و ابعاد این دستگاه را با توجه به سلیقه و نیاز خود تغییر بدهید. پس همین حالا نسبت به خرید این دستگاه اقدام کنید.

مشخصه مقدار
نوع رنگ کوره ای استاتیک
قدرت موتور ۲ سرعته
ظرفیت مخزن لگن 10 کیلویی

نظرات کاربران

هیچ نظری ثبت نشده است

نظر خود را وارد کنید

1 2 3 4 5

برچسب ها

09304761020 پیام دوستی