فروشگاه اینترنتی بازار طلایی فروش تجهیزات آشپزخانه صنعتی،فست فود،تجهیزات رستوران صنعتی،کافی شاپ

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

سینک دو لگنه شست و شوی ظروف آشپزخانه صنعتی

09304761020پیام دوستی
سینک دو لگنه شست و شوی ظروف آشپزخانه صنعتی
بازدید امروز : 0
بازدید کــل : 0

سینک دو لگنه شست و شوی ظروف آشپزخانه صنعتی

موجود

قیمت ویژه بدون قیمت

سینک دو لگنه شست و شوی ظروف آشپزخانه صنعتی

سینک دو لگنه شست و شوی ظروف آشپزخانه صنعتی

دیگر نیازی نیست از اهمیت سینک های ظرف شویی در آشپز خانه های خانگی خدمت شما بگوییم قطعا می دانید که اگر آشپزخانه ی خانه ای سینک نداشته باشد آشپزخانه خالی حساب می آید اما باید این نکته را نیز یادآور شویم که این سینک ها نیز نقش بسیار پر رنگی در آشپزخانه های صنعتی دارند همان طور که می دانید ظرف کثیف در آشپزخانه های صنعتی به وفور یاد می شود و این سینک های کوچک خانگی جواب گوی این همه ظرف نیستند از این رو تولید کنندگان لوازم آشپزخانه به فکر چاره افتادند و سینک دو لگنه شست و شوی ظروف آشپزخانه های صنعتی را تولید کردند. جنس بدنه ی این سینک ها همان گونه که می دانید از جنس استیل است زیرا این جنس بی نظیر سبب می شود که شما شست و شوی راحت تری داشته باشید. این جنس سبب می شود سینک شما بر اثر برخورد مکرر با آب زنگ نزند و خط و خشی روی آن نیفتد در ادامه مطلب نیز با ما همراه باشید.

بازار طلایی ارائه دهنده انواع سینک صنعتی باکیفیت می باشد که می توانند مشکلات شما را در این زمینه حل نمایند. 

سینک دو لگنه شست و شوی ظروف آشپزخانه صنعتی

دیگر شکل های سینک دو لگنه شست و شو

خب طبیعی است که با توجه به تقاضای مردم عرضه ی این سینک  های آشپزخانه صنعتی نیز بالا تر برود‌.‌شایان به ذکر است که انواع و اقسام مختلفی از این سینک ها تولید می شوند.

  • سینک تک لگنه شست و شو
  • سینک دو لگنه شست و شو
  • سینک سه لگنه شست و شو
  • سینک کابین دار
  • سینک بدون کابین

ما قصد داریم در این بخش شما را با ویژگی های سینک دو لگنه شست و شو ظروف آشپزخانه صنعتی را معرفی کنیم این سینک ها هر آن چه شما انتظار داشته باشید به شما می دهد. اگر بخواهیم از ویژگی های ظاهری این سینک بگوییم باید بگوییم که طول این سینک ۱۹۰ سانتی متر است و عرض آن نیز ۶۰ سانتی متر می باشد. ارتفاع این سینگ ۹۰ سانت است در صورتی که این سینک با عمقی ۵۰ سانتی متر ساخته شده است.  لازم به ذکر است که یک طبقه نیز در پایین این سینک وجود دارد که شما می توانید ظرف های شسته را آن جا جای دهید. این سینک ها سرعت عمل فوق العاده بالایی به کار شما می بخشند با ما همراه باشید تا به شما بگوییم این سینک ها را از کجا بخرید.

 

قیمت این سینک ها چه قدر است؟

مطمئن باشید که شما با خرید سینک دو لگنه شست و شو آن چنان کیفیت و سرعت عملی به کار شما می دهد که شما هر مبلغی را در قبال خرید آن بپردازید نیز می ارزد. هم چنین شایان به ذکر است که قیمت سینک دو لگنه شست وشو آن قدر بالا نیست که شما را دچار درد سر کند پس شما می توانید بدون هیچ مشکلی این سینک ها را بخرید. اگر به دنبال یک جای مطمئن برای خرید سینک دو لگنه هستید که علاوه بر کیفیت بالا جنسی ارزان قیمت به شما بدهد به سایت بازار طلایی مراجعه کنید آن جا همکاران ما شما را راهنمایی می کنند تا خریدی عالی داشته باشید.

مشخصه مقدار

نظرات کاربران

هیچ نظری ثبت نشده است

نظر خود را وارد کنید

1 2 3 4 5

برچسب ها

09304761020 پیام دوستی