فروشگاه اینترنتی بازار طلایی فروش تجهیزات آشپزخانه صنعتی،فست فود،تجهیزات رستوران صنعتی،کافی شاپ

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

دستگاه تفت تخمه حلزونی 20 کیلویی و تخمه پز بیست کیلویی

09304761020پیام دوستی
بازدید امروز : 0
بازدید کــل : 159

دستگاه تفت تخمه حلزونی 20 کیلویی و تخمه پز بیست کیلویی

موجود

قیمت ویژه بدون قیمت

دستگاه تفت تخمه حلزونی 20 کیلویی و تخمه پز بیست کیلویی

دستگاه تفت تخمه حلزونی 20 کیلوئی

تفت تخمه حلزونی  20 کیلویی محصولی است که آجیل و تنقلات در فرهنگ تمامی کشورهای جهان جزو تفریحات و سرگرمی های خوراکی در میهمانی ها ، سینما ها ، شهر بازی ها ، هنگام تماشای مسابقات ورزشی  و تفریحی ، دورهمی ها و غیره می باشد و فقط نوع آنها متفاوت است . مثلا در کشورهای اروپایی چیپس ، اسنک ذرت بو داده و امثال آن متداول است . ولی در ایران با کمی اختلاف شکستن انواع تخمه و به همراه آن تنقلاتی مانند فندق ، پسته ، مغزگردو ، بادام و غیره رایج می باشد . برای دیدن سایر محصولات تفت تخمه تنها کافی است کلیک نمایید. 

انواع خشکبار و تخمه به صورت خام عمدتا در زمان طبخ مواد غذایی و شیرینی جات استفاده می گردد و انواع آن به عنوان مکمل ها و طعم دهندگان ، و مخصوصا غذاهای سنتی ایران در آشپزخانه های رستوران ها ، هتل ها و غیره استفاده می گردد . در حالیکه برای استفاده ی آنها به صورت های ذکر شده ، می بایست قبل از استفاده ، بو داده شود و یا طعم آن به مقدار مورد نیاز شور گردد .

اینکار درحقیقت انواع خشکبار را از حالت خام خارج کرده و به صورت نیمه پخته کرده که هم طعم آن بهتر می شود و هم هزم آنها در معده راحت تر شده و از ایجاد نفخ جلوگیری می کند .

برای تغییر حالت آنها از خام به نیمه پخته و دادن طعم های مورد نظر ، دستگاهی را ابداع کرده اند که به نام های تخمه پز ، تخمه شورکن و یا تفت تخمه در شکل های افقی ، ایستاده و صنعتی و در ظرفیت های متنوع موجود است

این دستگاه ها در عین اینکه وسیله ای مفید و کارآمد برای تمامی تفرجگاه ها ، پارک ها ، شهرهای بازی ، باغ وحش ، ورودی مراکز خرید ، سالن های سینما و غیره است ، در ظرفیت های متوسط با بالا جزو تجهیزات آشپزخانه صنعتی نیز محسوب گردیده و مورد نیاز می باشند .

تفت تخمه حلزونی 20 کیلویی

کارکرد تفت تخمه حلزونی 

دستگاه تفت تخمه حلزونی با اینکه از جهت کارکرد ، بسیار ساده می باشند ، ولی کاربردهای فراوانی دارند . از این دستگاه می توان برای نیم پخت کردن ، طعم دادن ، شورکردن و بودادن انواع خشکبار مانند تخمه آفتابگردان ، تخم کدو ، تخمه ی ژاپنی ، فنئق ، آلو ، آلوچه ، بادام درختی ، بادام هندی ، نخودچی ، کنجد ، مغزگردو و ........ با بهترین کیفیت و باکنترل کامل توسط کاربر در جهت میزان و مقدار چاشنی ، نمک یا طعم دهنده ی موردنظر و مقدار پختی که نیاز است ، استفاده نمود .

درحالیکه می توان از دستگاه تفت تخمه به مقدار کم و به میزان درخواست متقاضی ، خشکبار و تخمه ی موردنظر را تفت داد ، با استفاده از دستگاه هائی با ظرفیت های بالا قادر هستید به صورت تولیدی عمل نموده و با اضافه کردن یک دستگاه وکیوم و بسته بندی ، خشکبارهای آماده شده را به مراکز فروش ارائه و برای خود ایجاد درآمد قابل توجه نمایید .

مشخصات فنی ، ویژگی ها و ساختار

دستگاه تفت تخمه براساس میزان خشکباری که در مخزن آنه ریخته می شود نامیده می شوند و قدرت موتورشان نیز بر همان اساس روی دستگاه نصب می گردد .

از انواع این دستگاه می توان به : تخمه شورکن 7 کیلوئی با موتور کوچک ایرانی ، تخمه شورکن 7 کیلوئی با قدرت موتور متوسط ، تفت دهنده ی تخمه با ظرفیت 7 تا 10 کیلوئی با موتور ، موتوژن پر قدرت تبریز ، 10 کیلوئی با موتور 5/1 اسب و دستگاه تفت تخمه حلزونی در ظرفیت های 7 ، 10 ، 15 ، 20 و 30 کیلوئی نام برد .

این محصول توسط گاز شهری ، گاز کپسول و برق شهری کار می کند . جهت رعایت بهداشت و تفت مناسب تخمه ها و خشکبار مخزن دستگاه و قطعاتی که با محصولات غذایی و خشکبار درگیر هستند تماما از ورق استیل ساخته شده اند تا از زنگ زدگی ، جذب رطوبت ، جذب چاشنی ها ، محلول آب و نمک و طعم دهندگان و نیز شستشوی کامل برخوردار گردند .

رنگ های دستگاه به صورت کوره ای می باشد تا در اثر گرم شدن و دیدن حرارت بالا و بخارهای ساطع شده از خشکبارها دچار ریختگی نگردد . شاسی دستگاه به قدری محکم است که به راحتی وزن دستگاه ، حرکت قطعات و چرخش های آنرا به خوبی تحمل کرده و دارای طول عمر بالا می باشد .

برای ایجاد قدرت در دستگاه از موتور ، موتوژن تبریز به عنوان بهترین تولیدکننده ی موتورهای صنعتی در ایران و خاورمیانه استفاده شده است .

از دیگر مشخصات فنی دستگاه تفت تخمه حلزونی 20 کیلوئی می توان به موارد زیر اشاره کرد :

  • جنس بدنه ی دستگاه از ورق دو میل آهن .
  • مخزن دستگاه از استیل ضدخش استفاده شده تا دربرابر حرارت بالا ، ترکیبات آب و نمک ، طعم دهنده ها و رطوبت ناشی از خشکبار کارایی بالا داشته باشد .
  • دارای پولی آهنی و شافت تو، پر .
  • نحوه ی کارکرد : دورانی و چرخشی .
  • ورق دور دیگ : استیل 5/0 میلی متر .
  • دارای پیچ شعله جهت تنظیم به صلاحدید کاربر .
مشخصه مقدار

نظرات کاربران

هیچ نظری ثبت نشده است

نظر خود را وارد کنید

1 2 3 4 5

برچسب ها

09304761020 پیام دوستی