فروشگاه اینترنتی بازار طلایی فروش تجهیزات آشپزخانه صنعتی،فست فود،تجهیزات رستوران صنعتی،کافی شاپ

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

09304761020پیام دوستی
فلاکس رومیزی و سماور ترموس
بازدید امروز : 0
بازدید کــل : 55

فلاکس رومیزی و سماور ترموس

ناموجود

قیمت ویژه بدون قیمت

فلاکس رومیزی و سماور ترموس

فلاکس رومیزی

فلاکس رومیزی دارای کاربرد و نقش‌های گوناگونی در زندگی روزمره ما دارد که از جمله می‌توان به چای یا آب جوش و یا شیر داغ اشاره کرد که با استفاده از فلاکس می‌توان در محدوده‌ی زمانی 12 الی 24 ساعت بسته به جنس و کیفیت فلاکس گرم نگه داشت. فلاکس چای صنعتی که از تجهیزات آشپزخانه صنعتی است  وسیله‌ای مناسب برای حمل چای یا هرمایعات دیگری است که به هنگام سفر یا در طول روز که امکان دسترسی مداوم به چای یا مایعات گرم برایمان مهیا نیست را فراهم می‌کند فلاکس در انواع طرح‌ها و مدل‌ها دربازاروجود دارد که درادامه به انواع آن‌ها اشاره خواهیم کرد.

ترموس صنعتی

انواع و ابعاد مختلف فلاکس

فلاکس مارک ایکیا که دارای حجم 1 لیتری که جنس بدنه ی آن از پلاستیک پلی پروپلین ساخته شده است که مدت نگه داری از آب جوش در همان دما به مدت 12 ساعت و آب گرم با دمای پایینتر از جوش تا 24 ساعت می‌باشد. فلاکس با مارک رگال که دارای ظرفیت 2 لیتری می‌باشد و جنس بدنه از استیل مدت نگه‌داری آب جوش در همان دما 12 ساعت می‌باشد.فلاکس با مارک شیائومی با ظرفیت 5/1 لیتری با جنس بدنه‌ی استیل که مدت زمان نگه داری آب جوش در همان دما 12 ساعت می‌باشد.
مواردی که باید به هنگام خرید فلاکس باید توجه کنید:

1- وزن و ابعاد فلاکس

اولین مورد که در هنگام خرید فلاکس باید به آن توجه کنیم وزن و ابعاد فلاکس می باشد که باید با توجه به میزان مصرف خود باید در این مورد تصمیم بگیریم. اکثرا فلاکس را ما در مسافرت ها مورد استفاده قرار می دهیم که در این صورت باید دارای هم کیفیت مناسب و هم وزن مناسب باشد. که بتواند هم آب جوش را گرم نگه دارد و هم به راحتی قابل حمل باشد تا در طول مسافرت برای شما سنگینی نداشته باشد. در هنگام خرید فلاکس حتما به گنجایش آن نیز توجه کنید که متناسب با نیاز شما باشد.

2- جنس داخلی و خارجی فلاکس

در کل دنیا جنس بدنه ی تمام فلاکس ها می تواند از پلاستیک فشرده یا به عبارت دیگر می تواند از جنس استیل ضد زنگ باشد. بدنه‌ی فلاکس باید بسیار مقاوم در برابر هرگونه ضربه‌ی وارد به آن باشد و همچنین دارای استحکام کافی در برابر فشارهای احتمالی که به آن وارد می شود. جنس داخلی فلاکس نیز می تواند یا از جنس شیشه باشد یا از جنس استیل ضد زنگ باشد در بین این دو مورد فلاکس هایی که جنس داخلی آن ها استیل ضد زنگ می باشد دارای طرفداران بسیاری می باشد.

3-قیمت فلاکس

باتوجه به مواردی که گفته شد تعیین کننده‌‌ی قیمت خرید فلاکس هستند. ما باید به این موارد توجه داشته باشیم و بعد فلاکس مورد نظر خود را انتخاب نماییم. در بازار قیمت یکسانی برای فلاکس ها وجود ندارد و بهتر است که ما به جای اینکه به قیمت فلاکس توجه داشته باشیم بهتر است که کیفیت و کارایی آن را مد نظر قرار دهیم که این کار باعث می شود که از هزینه های اضافی برای خرید دوباره فلاکس جلوگیری به عمل آید.

مشخصه مقدار

نظرات کاربران

هیچ نظری ثبت نشده است

نظر خود را وارد کنید

1 2 3 4 5

برچسب ها

09304761020 پیام دوستی