فروشگاه اینترنتی بازار طلایی فروش تجهیزات آشپزخانه صنعتی،فست فود،تجهیزات رستوران صنعتی،کافی شاپ

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

09304761020پیام دوستی
کاهو خشک کن دستی رومیزی
بازدید امروز : 0
بازدید کــل : 9

کاهو خشک کن دستی رومیزی

ناموجود

قیمت ویژه بدون قیمت

کاهو خشک کن دستی رومیزی

 کاهو خشک کن دستی رومیزی

از موارد مهم بعد از شستشوی سبزیجات ، برای حفظ کیفیت و شادابی آنها تسریع در خشک کردن و رفع قطرات و ذرات آب از آنها ضرورت دارد . چون ماندن قطرات آب بر روی برگ ها و ساقه های سبزیجات در زمان سرو برای مدعوین و میهمانان و مشتریان رستوران ها و امثال آنان علاوه براینکه از ظاهر خوبی برخوردار نیست ، ماندن ذرات و قطرات آب باعث جذب آلودگی های معلق در محیط می شود این محصولی از تجهیزات آشپزخانه صنعتی است.


برای رفع این معظل صنعتگران با استفاده از قانون گریز از مرکز یا Micser وسیله ای ساده ولی کارآمد را ارائه کرده اند به اسم آب گیر سبزی.


دستگاه کاهو خشک کن دستی رومیزی ، یا سطلی در عین سادگی می تواند در حجمی بالا و در زمانی کوتاه تمامی ذرات و قطرات آب را که پس از شستشو بر روی سبزیجات و برگ های کاهو باقی مانده اند را از روی آنها زدوده و خارج نماید .


تا چندی پیش برای خشک کردن سبزیجات و برگ های کاهوازطریق قراردادن میان پارچه و یا گذاشتن در فضای باز انجام می گردید . این کار باعث می گردد که ذرات میکروسکوپی پارچه و یا گرد و غبار ها ی معلق در هوا و یا آلودگی های موجود در محیط ، توسط ذرات و آب موجود بر روی ساقه ها و برگ ها جذب شده و ایجاد آلودگی نمایند .


دستگاه کاهو خشک کن با استفاده از حرکت های چرخش و دورانی و میکسر ، توانسته است در زمانی کوتاه ذرات آب را خارج نماید و بدین جهت از پژمردگی و لکه دار شدن آنها جلوگیری نماید .

کاهو خشک کن سطلی

مشخصات فنی و ویژگی ها و ساختار 

ابعاد دستگاه : 42*52 سانتیمتر .
دارای شیلنگ تخلیه آب های جدا شده از برگ های کاهو و سبزیجات .
ظرفیت قراردادن هشت دسته کاهو ، پنج گالن معادل بیست لیتر آب .
قابلیت شستشو ، آبکشی و خشک کردن سبزیجات و برگ های کاهو با یک دستگاه .
امکان تمیز شدن دستگاه کاهو خشک کن به سادگی ، با جداکردن سبد بالا و داخلی تمامی قطعات آن قابلیت دسترسی پیدا نموده و شستشوی آنها را امکانپذیر می کند .
بدنه ی دستگاه از پلاستیک بهداشتی مقاوم و با دسته ی استیل ضدزنگ است .
وزن دستگاه : 5 / 3 کیلوگرم .
دارای روزنه ی خروج آب در انتهای دستگاه می باشد . برای شرو چرخش دستگاه از اهرم و جهت توقف چرخش دستگاه باید صبر کنید تا به صورت خودکار متوقف شود . برای نگاه داشتن آن با دست جدا خودداری گردد .
قطر دهنه ی دستگاه 42 سانتیمتر ، با ارتفاع 52 سانتیمتر .
نحوه کارکرد : پس از قراردادن سبزیجات و برگ های کاهو در ، آن را بسته و دسته ی آنرا بکشید ، دستگاه شروع به کار نموده و پس از هشت دقیقه به صورت خودکار می ایستد .
دارنده ی گواهی نامه ی بهداشتی NSF/ANSI 2 – 2009 .
قابلیت جدا شدن تمامی قطعات داخلی دستگاه و نصب ساده ی آنها جهت شستشو با مواد شوینده .

مشخصه مقدار

نظرات کاربران

هیچ نظری ثبت نشده است

نظر خود را وارد کنید

1 2 3 4 5

09304761020 پیام دوستی