فروشگاه اینترنتی بازار طلایی فروش تجهیزات آشپزخانه صنعتی،فست فود،تجهیزات رستوران صنعتی،کافی شاپ

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

گرمکن غذا 6 طبقه و گرمکن شش طبقه

09304761020پیام دوستی
گرمکن غذا 6 طبقه و گرمکن شش طبقه
بازدید امروز : 0
بازدید کــل : 12

گرمکن غذا 6 طبقه و گرمکن شش طبقه

موجود

قیمت ویژه بدون قیمت

گرمکن غذا 6 طبقه و گرمکن شش طبقه

گرمکن غذا 6 طبقه

گرمکن غذا 6 طبقه محصولی است که امروز با آن آَشنا خواهید شد. از معضلات و مسائل مهم در یک تولیدی ، کارخانه ، فروشگاه ، اداره ، شرکت ، سازمان و امثال آنها که تعداد پرسنل آنها بیش از بیست الی سی نفر می باشند و کارمندان یا کارگران آنان غذای خود را از منزل به محل کار می برند ، بناچار مدیران مجموعه ها می بایست برای گرم کردن غذای آنها ترتیبات لازم را اتخاذ نمایند از یک سو ، ودر تجهیزات آشپزخانه صنعتی مربوط به هتل ها ، رستوران ها ، فست فودها و امثال آنها نیازمند دراختیار داشتن دستگاه های مناسب برای ایجاد یک گرمخانه غذا و یا گرمخانه ی صنعتی جهت گرم نگاه داشتن و یا گرمکن غذا می باشد. 

گرمکن کوچک


درموارد ذکر شده ، تعداد قابل توجهی در یک زمان واحد و مشترک جهت گرم کردن غذای خود مراجعه نموده تا قادر باشند در کمترین زمان ممکن اقدام به گرم کردن و آماده سازی غذای خود و یا برای ارائه به متقاضیان نمایند.این کار زمانی قابل حصول است که دستگاه مناسب کارآمد با داشتن ظرفیت های متفاوت دراختیار باشد .

گرمکن غذا 6طبقه 

گرمکن غذا یا گرمخانه غذای پنجاه نفره ، در ابعاد 120*60*50 سانتیمتر با استفاده ی ورق استنلس استیل 430 خشدار با ضخامت 8/0 میلیمتر ، برای بدنه های خارجی و ورق گالوانیزه یک میلیمتر برای بدنه های خارجی ، ضد زنگ ، ضد رطوبت و مقاوم دربرابر ضربه و وارد شدن خش و خراش ، مجهز به سیستم شیرگاز ترموکوبل ، جرقه زن و شمعک با ایجاد بالاترین ضریب امنیت از مناسبترین گرمخانه های غذا و صنعتی برای پرسنل مجموعه های در حال اشتغال .


یکی از بهترین استانداردهای رعایت شده در این گرمخانه استفاده از شیر گاز متصل به سیستم برقی می باشد تا دستگاه شما ، فقط با چرخاندن یک کلید ، در حالت روشن قرارگیرد و دیگر نیازی به باز و بسته کردن شیرگاز در هر بار استفاده نخواهد بود .
درضمن گرمکن غذای شش طبقه ، مجهز به سیستم ترموستات دیجیتالی می باشد که هم قادر به نمایش میزان دمای داخل دستگاه به صورت دقیق و هم تنظیم مقدار دمای دلخواه شماست .
دستگاه گرمخانه ی غذا دارای لولاهای با کیفیت و باطول عمر بالا می باشد ونیز دستگیره ی قفل شونده به همراه کلید که بر روی آن نصب گردیده.دستگاه درپایه های خود دارای چهار چرخ قفل شونده دارد،تا جابجائی دستگاه را در صورت لزوم امکان پذیر نماید .

مشخصات فنی ، ویژ گی ها و ساختار گرمکن غذا 6 طبقه 

دارای یک عدد المنت 1500 وات و فن گردش هوا برای یکسان سازی گرمای داخل دستگاه .
در لایه های داخلی و خارجی گرمکن غذا با استفاده از سه لایه پشم سنگ عایق بندی گردیده تا گرما به هیچ وجه از داخل به خارج دستگاه انتقال نیابد . این امر سبب صرفه جوئی قابل توجه در حفظ انرژی و هزینه های مربوطه است .
نظر به اینکه ظرف های غذا که در این گرمخانه قرار می گیرند از اندازه ها و ارتفاعات گوناگونی برخوردار هستند بدین سبب طبقات دستگاه را قابل جابجایی طراحی کرده اند تا قادر باشیم هرگونه ظرف و با هر ارتفاعی را در آن قراردهیم .
با ورودی گاز 1 / 2 اینچ .
قابلیت کار با گاز شهری و کپسول گاز .
دارای یک عدد مشعل برنر .
قدرت گرمایش گازی 5 کیلو وات .
وزن تقریبی 55 کیلوگرم .
ورودی برق : 220 ولت / 50 هرتز .
رابط کاربری مکانیکی برقی با پنل دیجیتال تایمردار .
مجهز به کنترل دما از 30 تا 100 درجه سانتیگراد .
امکان جدا کردن تمامی طبقات جهت شستشو .

مشخصه مقدار

نظرات کاربران

هیچ نظری ثبت نشده است

نظر خود را وارد کنید

1 2 3 4 5

09304761020 پیام دوستی